mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.gol24.pl/wywiady/a/mateusz-luczak-dla-ekstraklasanet-polski-futbol-tonie-w-bagnie,9573358/
1
Pewnie masz rację, ale są też przypadki, gdzie słowa zamieniają na czyny. Kumpel poznał gościa, który był piłkarzem w Lechii Gdańsk i złapał jakaś poważną kontuzję. Cały czas co miesiąc dostawał około 40 tysięcy złotych. Obracał się w tym towarzystwie gwiazdeczek i stwierdził, że to chore i poszedł do wojska. Teraz niech ma z 3 tysiące.
5
Bukmacherem byłem takim, że Fortuna mi dawała bonusy dla przegranych, dlatego skończyłem już z tym syfem:)
0
Tymczasem Gibraltar (3 drużyna od końca w rankingu FIFA) wygrał z Łotwą 1-0
W Europie nie ma już słabych drużyn:)
0
Dzisiaj o 18.
1
Virtusi to virtusi, najbardziej nieobliczalna drużyna na scenie Csgo :)
0
Faze coś ostatnio nie zachwyca
0
Tydzień temu bodajże, fnatic zgarnęło 800 000 $ za zwycięstwo w WESG w Chinach :)
1
Virtus.Pro wygrywa z Faze Clan 2-0 w półfinale turnieju V4. Warto dodać, że Faze to aktualnie według rankingu Top1. W finale VP zagra z Mousesports lub Hellraisers, Za zwycięstwo do zgarnięcia 238 000 $. W przypadku porażki, będą musieli się "zadowolić" 119 000 $.
0
Chyba, że tak;)
1
Ale grają na stadionie miejskim we Wrocławiu
1
Kurla, 10 sekunda meczu a ten mówi, że konsekwentnie gramy na 3 obrońców:)
0
A Ty śmieszku Ty:)
0
Siema, ogarnia ktoś routery? Mam problem z netem. Zapraszam chętnych do pomocy na priv
0
Bereszynski ma kontuzje, nie zagra
0
Kiełbasa z dzika, dla prawdziwych dzików dzisiaj:)
0
Fajnie jak mu tam Wiśnia coś gadał na słuchawkach, a ten to powtarzał, że niby wie:)
6
Genialne te filmiki na łączy nas piłka:)
16
Kiedyś ktoś powiedział do Schwarzeneggera:
- nie chciałbym wyglądać tak jak Ty,
Odpowiedział:
- nie martw się, nigdy nie będziesz
Mistrz:)
0
A zrobię sobie ss i ewentualnie Ci to podeślę:) pozdro:D
0
Na bank się znajdą takie osoby, bliżej 10 się o tym przekonasz:)
0
I zaraz kolejna gówno burza:)
1
Czasami jak zasnę w dzień, pod wieczór ( zimą), gdy już ciemno i wstanę po godzinie to mam takie wrażenie jakbym spał bardzo krótko, a już trzeba wstawać do roboty. Na szczęście po chwili uświadamiam sobie w jakiej jestem sytuacji i przez chwilę jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie:)
0
To jest nic, czasami w innej dzielnicy miasta pada deszcz, a w innej słońce świeci:)
4
Peszko, patelnia na 5 metrze i on nie trafia w piłkę, a ludzie mają problem, że Nawalka powołuje Romanczuka.
Peszko chyba tylko jeździ dlatego, że dobry kumpel Lewego
6
A ja lubię jeszcze to
1
Powiem Ci, że ja po drodze wypadku nie widziałem żadnego, kilka aut na awaryjnych stało na poboczu, ale i ja sam na chwilę zjechałem, żeby lód z wycieraczek zdrapac:)
A nawet jadąc 80km/h wyprzedzał mnie raz tir :o
1
Ja 80 km w 1.5h zrobiłem
Momentami 80-90 jechałem, ale jak zjechałem z S5 na te zwykłe drogi, to dramat, cała biała droga:)
0
Chyba, że dadzą odpocząć Pique, ale z drugiej strony, nie ma co lekceważyć Bilbao, zawsze mogą być groźni.
3
Pewnie kosztem Miny