1

Pewnie masz rację, ale są też przypadki, gdzie słowa zamieniają na czyny. Kumpel poznał gościa, który był piłkarzem w Lechii Gdańsk i złapał jakaś poważną kontuzję. Cały czas co miesiąc dostawał około 40 tysięcy złotych. Obracał się w tym towarzystwie gwiazdeczek i stwierdził, że to chore i poszedł do wojska. Teraz niech ma z 3 tysiące.

5

Bukmacherem byłem takim, że Fortuna mi dawała bonusy dla przegranych, dlatego skończyłem już z tym syfem:)

0

Tymczasem Gibraltar (3 drużyna od końca w rankingu FIFA) wygrał z Łotwą 1-0

W Europie nie ma już słabych drużyn:)

0

Dzisiaj o 18.

1

Virtusi to virtusi, najbardziej nieobliczalna drużyna na scenie Csgo :)

0

Faze coś ostatnio nie zachwyca

0

Tydzień temu bodajże, fnatic zgarnęło 800 000 $ za zwycięstwo w WESG w Chinach :)

1

Virtus.Pro wygrywa z Faze Clan 2-0 w półfinale turnieju V4. Warto dodać, że Faze to aktualnie według rankingu Top1. W finale VP zagra z Mousesports lub Hellraisers, Za zwycięstwo do zgarnięcia 238 000 $. W przypadku porażki, będą musieli się "zadowolić" 119 000 $.

0

Chyba, że tak;)

1

Ale grają na stadionie miejskim we Wrocławiu

1

Kurla, 10 sekunda meczu a ten mówi, że konsekwentnie gramy na 3 obrońców:)

0

A Ty śmieszku Ty:)

0

Siema, ogarnia ktoś routery? Mam problem z netem. Zapraszam chętnych do pomocy na priv

0

Bereszynski ma kontuzje, nie zagra

0

Kiełbasa z dzika, dla prawdziwych dzików dzisiaj:)

0

Fajnie jak mu tam Wiśnia coś gadał na słuchawkach, a ten to powtarzał, że niby wie:)

6



Genialne te filmiki na łączy nas piłka:)

16

Kiedyś ktoś powiedział do Schwarzeneggera:
- nie chciałbym wyglądać tak jak Ty,
Odpowiedział:
- nie martw się, nigdy nie będziesz

Mistrz:)

0

A zrobię sobie ss i ewentualnie Ci to podeślę:) pozdro:D

0

Na bank się znajdą takie osoby, bliżej 10 się o tym przekonasz:)

0

I zaraz kolejna gówno burza:)

1

Czasami jak zasnę w dzień, pod wieczór ( zimą), gdy już ciemno i wstanę po godzinie to mam takie wrażenie jakbym spał bardzo krótko, a już trzeba wstawać do roboty. Na szczęście po chwili uświadamiam sobie w jakiej jestem sytuacji i przez chwilę jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie:)

0

To jest nic, czasami w innej dzielnicy miasta pada deszcz, a w innej słońce świeci:)

4

Peszko, patelnia na 5 metrze i on nie trafia w piłkę, a ludzie mają problem, że Nawalka powołuje Romanczuka.

Peszko chyba tylko jeździ dlatego, że dobry kumpel Lewego

6

A ja lubię jeszcze to

1

Powiem Ci, że ja po drodze wypadku nie widziałem żadnego, kilka aut na awaryjnych stało na poboczu, ale i ja sam na chwilę zjechałem, żeby lód z wycieraczek zdrapac:)

A nawet jadąc 80km/h wyprzedzał mnie raz tir :o

1

Ja 80 km w 1.5h zrobiłem
Momentami 80-90 jechałem, ale jak zjechałem z S5 na te zwykłe drogi, to dramat, cała biała droga:)

0

Chyba, że dadzą odpocząć Pique, ale z drugiej strony, nie ma co lekceważyć Bilbao, zawsze mogą być groźni.

3

Pewnie kosztem Miny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?