mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z pośród 5 ostatnich meczów na Camp Nou z Chelsea, dwa rezultaty dałyby nam bezpośredni awans, dwa dałyby ten awans Chelsea oraz jeden dałby dogrywkę.
2
Ale Mou to buc, przegrywa 1-2, 90 minuta, nic nie grali, nie zasłużyli na awans, ale pretensje do sędziego, że tylko 4 minuty doliczone ;p
1
No teraz mógł się zachować lepiej, zdecydowanie, ale za 1 bramkę nie ponosi winy na pewno.
0
Bez przesady, strzał przy słupku z dość bliskiej odległości, odpowiednia siła. Nie zapominaj, że bramka ma ponad 7 metrów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mi to tam obojętne kto tam spadnie, a kto się utrzyma, chodziło mi tylko o ten cud:)
Jak już wspomniałem o cudzie to może myśleć WBA czy taka Malaga.
0
Patrzyłem i nie mają wcale gorszego od Southampton czy Huddersfield, dodatkowo mają bezpośredni mecz o utrzymanie z Crystal Palace, West Hamem czy Sweanse
0
Cud?:) Przecież mają punkt straty do 17 miejsca:) o cudzie możemy mówić w przypadku WBA
7
Mnie ten Arturo cały mega drażnił, pipa taka a bohatera zgrywał:)
A na plus Berlin, Profesor, Monica
1
Po ostatnim 8-0, dziś, drużyna Carrasco, tylko 2-0, narazie :)
2
Zdrowe podejście!:)
0
Komu Immobile uratował, a komu popsuł kupon?:)
1
Wczoraj w 87 minucie meczu kibice Tottenhamu też zaczęli wychodzić już, a przecież potrzebowali tylko 1 bramki i byłoby dodatkowe 30 minut emocji. Też tego nie ogarniam ;p
0
Jak narazie faworyci nie zawodzą, przed meczami, to Juventus był faworytem dwumeczu, podobnie jak City, Real i Liverpool. Mam nadzieję, że za tydzień do tego grona dołączy kolej y faworyt, czyli nasza Barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Oj Szymon, już w tej edycji LM raczej nie posedziujesz
1
Ale, że kibice już wychodzą ze stadionu? Jacyś nienormalni
5
Nie ma strzału, jest strzał, ale nie ma bramki! Uwielbiam gościa:)
0
Nie oglądam zbyt często Juventusu, ale nie powiedziałbym, że to takie ziółko. Jeżeli masz rację, to jestem w szoku:)
1
No i można bez dyskusji otrzymać żółtą kartkę? Ramos by machał że nic nie zrobił, Kiellini przeprosił, bo wiedział, że przewinil. Szanuję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grałem grałem, nigdy nie dostałem żółtej kartki, a grałem kilkanaście lat na stoperze. Co jest normalnego w tym, że sfaulowales gościa na żółtą kartkę i idziesz do sędziego i mówisz, że go nawet nie dotknales?
1
A pewnie go to tylko bardziej irytuje i sypie później kartkami jak szalony. Ja rozumiem jak na serio się pomylił i ktoś z nim dyskutuje, ale 95% kartek jest słuszna, a piłkarze i tak się tłumaczą i próbują coś ugrać.
1
Tam się sędzia pomylił:) a Ronaldinho to skwitował uśmiechem:))
0
Jaką presję wywiera piłkarz na arbitrze po otrzymaniu żółtej kartki? Chyba się tylko prosi o drugą;)
8
Zawsze się zastanawiam, po co piłkarze po otrzymaniu kartki dyskutują z arbitrem. Przecież nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby im ta kartkę anulował
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta dwójka ma coś do udowodnienia, o ile Lucas jest solidnym zmiennikiem, tak Kova za chwilę wskoczy na stałe do 1 składu. Lucas może nie jest topowym graczem, ale widać, że jest prawdziwym Madritista i dla Realu oddaje całe serce na boisku. Takich grajków szanuję.
6
Nic się nie bój:) staniesz na wagę, zmierzą Cię, sprawdza wzrok, słuch, spytają czy masz 2 jajka i tyle. Później jeszcze spytają czy chcesz iść do wojska czy nie. Dostaniesz kategorię zapewne A i do domu:)
Ja tak miałem.
0
Można go nie lubić, nie szanować itp, ale trzeba przyznać, że ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze. Jest mniej efektowny od Busquetsa, ale efektywnością nie odstaje.