1

Z pośród 5 ostatnich meczów na Camp Nou z Chelsea, dwa rezultaty dałyby nam bezpośredni awans, dwa dałyby ten awans Chelsea oraz jeden dałby dogrywkę.

2

Ale Mou to buc, przegrywa 1-2, 90 minuta, nic nie grali, nie zasłużyli na awans, ale pretensje do sędziego, że tylko 4 minuty doliczone ;p

1

No teraz mógł się zachować lepiej, zdecydowanie, ale za 1 bramkę nie ponosi winy na pewno.

0

Bez przesady, strzał przy słupku z dość bliskiej odległości, odpowiednia siła. Nie zapominaj, że bramka ma ponad 7 metrów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi to tam obojętne kto tam spadnie, a kto się utrzyma, chodziło mi tylko o ten cud:)
Jak już wspomniałem o cudzie to może myśleć WBA czy taka Malaga.

0

Patrzyłem i nie mają wcale gorszego od Southampton czy Huddersfield, dodatkowo mają bezpośredni mecz o utrzymanie z Crystal Palace, West Hamem czy Sweanse

0

Cud?:) Przecież mają punkt straty do 17 miejsca:) o cudzie możemy mówić w przypadku WBA

7

Mnie ten Arturo cały mega drażnił, pipa taka a bohatera zgrywał:)

A na plus Berlin, Profesor, Monica

1

Po ostatnim 8-0, dziś, drużyna Carrasco, tylko 2-0, narazie :)

2

Zdrowe podejście!:)

0

Komu Immobile uratował, a komu popsuł kupon?:)

1

Wczoraj w 87 minucie meczu kibice Tottenhamu też zaczęli wychodzić już, a przecież potrzebowali tylko 1 bramki i byłoby dodatkowe 30 minut emocji. Też tego nie ogarniam ;p

0

Jak narazie faworyci nie zawodzą, przed meczami, to Juventus był faworytem dwumeczu, podobnie jak City, Real i Liverpool. Mam nadzieję, że za tydzień do tego grona dołączy kolej y faworyt, czyli nasza Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oj Szymon, już w tej edycji LM raczej nie posedziujesz

1

Ale, że kibice już wychodzą ze stadionu? Jacyś nienormalni

5

Nie ma strzału, jest strzał, ale nie ma bramki! Uwielbiam gościa:)

0

Nie oglądam zbyt często Juventusu, ale nie powiedziałbym, że to takie ziółko. Jeżeli masz rację, to jestem w szoku:)

1

No i można bez dyskusji otrzymać żółtą kartkę? Ramos by machał że nic nie zrobił, Kiellini przeprosił, bo wiedział, że przewinil. Szanuję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Grałem grałem, nigdy nie dostałem żółtej kartki, a grałem kilkanaście lat na stoperze. Co jest normalnego w tym, że sfaulowales gościa na żółtą kartkę i idziesz do sędziego i mówisz, że go nawet nie dotknales?

1

A pewnie go to tylko bardziej irytuje i sypie później kartkami jak szalony. Ja rozumiem jak na serio się pomylił i ktoś z nim dyskutuje, ale 95% kartek jest słuszna, a piłkarze i tak się tłumaczą i próbują coś ugrać.

1

Tam się sędzia pomylił:) a Ronaldinho to skwitował uśmiechem:))

0

Jaką presję wywiera piłkarz na arbitrze po otrzymaniu żółtej kartki? Chyba się tylko prosi o drugą;)

8

Zawsze się zastanawiam, po co piłkarze po otrzymaniu kartki dyskutują z arbitrem. Przecież nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby im ta kartkę anulował

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta dwójka ma coś do udowodnienia, o ile Lucas jest solidnym zmiennikiem, tak Kova za chwilę wskoczy na stałe do 1 składu. Lucas może nie jest topowym graczem, ale widać, że jest prawdziwym Madritista i dla Realu oddaje całe serce na boisku. Takich grajków szanuję.

6

Nic się nie bój:) staniesz na wagę, zmierzą Cię, sprawdza wzrok, słuch, spytają czy masz 2 jajka i tyle. Później jeszcze spytają czy chcesz iść do wojska czy nie. Dostaniesz kategorię zapewne A i do domu:)

Ja tak miałem.

0

Można go nie lubić, nie szanować itp, ale trzeba przyznać, że ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze. Jest mniej efektowny od Busquetsa, ale efektywnością nie odstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?