mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ze jutra... Dzięki za spojler
0
Mi się wydaje, że myślał, że ktoś za nim jest z jego drużyny. Nawet na wślizgu by to zagrał do bramkarza np.
Tak mi się przypomniała ta jego asysta piętą na Camp Nou do Iniesty, jak jeszcze grał w Arsenalu, po której Messi strzelił bramkę jak na PlayStation;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszyscy mówili, że błąd popełnił Christensen, zgoda, ale myślę, że Fabregas też się nie popisał. Moim zdaniem mógł to przyjąć.
0
Nie zawsze kolego, nie zawsze:)
35
Płaczecie o tego Dembele, jakby nie wiadomo co się stało, że nie zagrał. Gość jest po kontuzjach, a na taki fizyczny mecz wpuszczenie go, mogłoby mieć opłakane skutki. Jęczycie, że tyle kasy kosztował, Wasza kasa? Pogra tu jeszcze kilka dobrych lat, zdąży pokazać swoje umiejętności i mam nadzieję, że zwróci się z nawiązką.
Miłego dnia wszystkim.
1
Suarez upadł naturalnie, bo był tam jakiś kontakt, ale wcześniej się zamorski o własne nogi chyba. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że karny, ale po powtórce miałem wątpliwości, dobrze że nie gwizdnął. A sytuacja z Pique to 1 z wielu, jakie mają miejsce w polu karnym, gdyby coś takiego gwizdać, to by w meczu było po 5 karnych.
Ogólnie co do sędziego, to bardzo dobre zawody, bez większych błędów.
0
Gramy 4-4-2
Busi, Rakieta i Paulinho nie są kreatywni. Jedynie Iniesta z pomocników, ale to już też nie jest to co kiedyś. Zostaje Messi i Suarez. Leo musi się cofać, przez co praktycznie gramy na 1 napastnika, który jest mega waleczny, ale czasem irytuje niedokładnością, spalonymi itp. wychodzi więc na to, że nie masz kim nawet pograć z przodu. Brakuje goscia, który by kąsał jak wczoraj Willian, ale to też coś innego, bo on miał dużo miejsca by oddać strzał. No i dzika na skrzydle, który by robił młyn.
1
TALIZMAN :D
0
Jak skompromitować się jeszcze bardziej? Dodać na stronie, którą wywaliło ludziom, że prowadzone są prace serwisowe (nc+go) :D
0
Do wszystkich co maja nc+go - mi na kompie tez padlo, ale na telefonie dziala, sprobujcie
5
I później jeszcze noty dla męża i żony od sędziów :)
0
Ogląda ktoś na Eurosporcie? Świetny skok Wellingera, świetny skok. No ja bym nie powiedział:)
0
Rakitoviczowi?:) Jakoś tak to było ostatnio
0
Tak.
0
Powinno wejść.
2
Ewidentny to może nie, ale Coliso dał powodu by gwizdnąć karnego. Kroos to wykorzystał. Nie mam watpliwosci, że gdyby to był Messi to grałby dalej:)
0
W umowie powinieneś mieć ten zapis.
0
Ten Kanadyjczyk już jakiś medal ma prawda?
0
Bo żeby wyciągnąć to trzeba włożyć:)
0
Przede wszystkim liczę na to, że wróci im radość z grania. 4 lata temu, przed IEM zmienili skład i pamiętamy jak to się skończyło:)
1
MICHU zastąpił TaZa w VP i pierwsze "efekty" już są. 2 mecze i 2 zwycięstwa. Oczywiście przeciwnicy nie byli z najwyższej półki, ale w ostatnich czasach i od takich VP dostawało lanie. Za 2 dni rusza turniej w Kijowie obsadzony topowymi drużynami, więc zobaczymy co ta zmiana przyniesie. Moim zdaniem za wcześnie, żeby oczekiwać mega wyniku, ale liczę, że już w Katowicach VP pokaze kawał dobrego csa i wróci na swoje miejsce.
Ostatnio też na YT ukazał się kawałek pcw z teamspeakiem VP, na którym widać, że atmosfera w drużynie była katastroficzna, a głównym prowodyrem był wydalony z drużyny TaZ.
0
Niewątpliwie jest w stanie wygrać, jest głównym faworytem, ale już jeden konkurs mu nie wyszedł. Także sam widzisz, że to loteria.
Osobiście uważam, że dzisiaj Francuz wygra, żeby pokazać, że był to wypadek przy pracy, ale to tylko moje zdanie.
10
No skoro masz możliwość nadgodzin, premii i podwyżki gwarantowane, to parę miesięcy i będziesz miał więcej niż teraz. Ja bym chyba zmienił.
Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby następnie zrobić dwa do przodu:)
0
O co konkretnie pytasz? No bo nie jest to raczej wielką filozofia, biegają, strzelają i tyle. Też dość loteryjny sport, bo przy wietrze może być wiele pudeł.
0
Jest tu ktoś, kto zna się trochę na lotnictwie? Jeśli tak to zapraszam na priv.
Odpowiedzi w stylu "miałem w życiu parę odlotów, w czym mogę pomóc" nie pomogą:)
1
Z takim ego i zachowaniem jakie prezentował wczoraj może iść. Na pewno nie wpłynie to dobrze na atmosferę w drużynie, a jak wiadomo, to jeden z głównych czynników słabszych wyników.
0
Predyspozycje mają ogromne, ale jak ich KAPITAN dostaje sraczki przed takim meczem, zamiast dawać przykład i ich mobilizować,to większych szans im nie daję.
3
Tego nie wiadomo na 100%. Może będą chcieli czymś zaskoczyć. Ostatnio grają na 3 obrońców. Zagęszczają środek pola. Może Conte zdaje sobie sprawe, że jego obrona nie da rady przetrwać naporu Barcelony i będzie chciał zagrać ofensywniej, przez co zmusi Barcę do cofnięcia się trochę.
20
Ja to się tylko obawiam, że w dwumeczu z Chelsea też wpadnie jakiś farfocel po rykoszecie, albo Cahill z główki strzeli i będziemy potem bić głową w mur jak zaparkują autobus.