mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podziwiam tych gości co ochraniają stadion. Cały mecz tyłem do boiska, ja bym nie wytrzymał ;d
1
Świstu gwizdu i kupony poszły w piz :D
0
Też Wam nie działa na nc+go mecz PSG?
1
Ale to nie jest kurs na awans tylko na zwycięstwo w tym meczu
2
Lenovo K6 Note.
1
Nie widziałeś, bo może coś takiego nie miało miejsca. Jednak przepisy mówią co należy w takiej sytuacji zrobić, ale wielu sędziów też może nie znać tych przepisów.
0
A mało to razy dochodzi do kłótni we własnej drużynie? Zwłaszcza na niższym szczeblu rozgrywek. Daleko nie szukać, Artur Boruc też miał kiedyś spine z obrońcą z Celticu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszystko super fajnie extra, ale weź pod uwagę tylko 1 fakt. Nastawienie. Grasz z Las Palmas, masz sporą przewagę nad 2 drużyna w tabeli, z którą grasz za 2 dni. Wiesz, że musisz się oszczędzać, nie złapać kartki jak Suarez itp. więc i nastawienie jest inne, przez co gra była jaka była.
Nie wolno też zapomnieć, że poraz kolejny y w tym sezonie zostaliśmy wydymani przez sędziego. Łącznie mielibyśmy chyba 6 pkt więcej ( Valencia, nieuznany gol, z Celtą u siebie Suarez strzelił ale niby był spalony, no i teraz)
Ja nie powiedzialem, że już ligę wygraliśmy, kolega wyżej tak napisał, ale na 90% tytuł powędruje do nas
0
Masz na głównej artykuł, że nikt nigdy takiej straty nie odrobił.
Atletico też ma jeszcze ciężkie mecze, to nie tak, że tylko my będziemy gubić punkty, oni też je stracą. Nie srałem w gacie, bo z tego wyrosłem, gdybyśmy przegrali, to wtedy można się zastanawiać co by było.
Kibice Realu po zwycięstwie z PSG już twierdzą, że mają ligę mistrzów wygraną
Poza tym, nasi piłkarze wiedzą o co grają, nie wypuszcza tego. Tak, wiem, że 2 lata temu roztrwonili prawie całą przewagę, ale z nożem na gardle wygrali pozostałe mecze. Więc nawet jeśli sytuacja miała się powtórzyć, to jestem spokojny.
0
Czy w dwumeczu z nami to nie pamiętam, ale w 1 meczu z Realem tak było:)
10
Ciekawe czy Thiago Silva znów dzisiaj narobi w gacie:)
1
Zaraz Cię zjedzą, że liga nie jest jeszcze wygrana, że nawet nie można tak myśleć itp:)
0
Ale mamy jeszcze ciężkie mecze, Sevilla, Celtą na wyjeździe. Real i Valencia u siebie. Mimo to, tej przewagi nie powinniśmy już roztrwonić:)
0
Bo dostał rachunek za gaz?
2
Po szklanie i na rusztowanie
Zdrowie cioci, niech się poci
Ciach, babkę w piach
4
Tak się zastanawiam, o co chodzi z tą wada serca. Jak można nie wykryć tego u profesjonalnego piłkarza, który testy medyczne ma przed każdym sezonem. Zwłaszcza, kiedy takie tragedię już miały miejsce, to badania powinny być bardzo dokładne.
Sam miałem wadę serca, która wykrył mi lekarz rodzinny, przy pierwszym EKG w życiu. Tylko spojrzał na te kreseczki, żaden specjalista ani kardiolog.
2
Poszło:).
Szkoda, że w wyborze gatunku muzycznego, nie można zaznaczyć kilka opcji.
0
zrobił tylko taką minę, jak po tym skoku z przed chwili
0
- Daniel Andre Tande!
- Co?
- Ty wiesz co! :)
0
Tak, ale wydaje mi się, że ten telewizor nie ma tej opcji. Bo już tu mi kolega próbował pomoc, ale w ustawieniach nie mam nic o tym. Model to Toshiba 40l3433dg. Kupiłem go 3 lata temu.
0
Bez kabli chcę to zrobić
0
Mam sprawę do "ekspertów_ od technologii. Chciałem przekazać obraz z telefonu na telewizor, ale nie znajduje mi tv podczas wyszukiwania urządzeń. Jak ktoś wie jak to ogarnąć to zapraszam na priv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Siedzi facet przed telewizorem w domu, pije piwko, ogląda meczyk, a z kuchni krzyczy żona:
- Marian, jak to jest, że Ty na wszystko masz czas? Siedzisz sobie, nic nie robisz, a ja ciągle coś, sprzątanie, gotowanie, zakupy, na nic czasu nie mam.
- Hela, co ja Ci mogę powiedzieć, śpisz w nocy, to Ci się zbiera.
1
Zmieniłbym Arsenal z City na 0-0 jak już chcesz grać podwójna szansę tutaj. Reszta wydaje się ok
0
Ct mają słabe, train to mapa Heroic. Cobble na lajcie dla vp. No i zobaczymy mirage, przegrany odpada, a coś mi się wydaje, że pasza chce ostatni raz w karierze wystąpić przed polską publicznością. Dadzą radę. Kiedyś z sk na trainie przegrali w finale do 2, aby następne 2 mapy padły ich łupem. Jazda!
0
Alltube.
0
Dlatego nie pisze się takich komentarzy po paru rundach:)
Przegrali, bo cały czas mają słabe CT no i nie da się wygrac, jak każda pistoletowke przegrywasz.
Pasha na plus, widać, że się zmobilizował po ostatnim turnieju.