novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby wystarczyło sił i nie stracić gola i naprawdę wszystko jest jeszcze możliwe!
0
@Karolo91 tu wszyscy muszą zagrać mecz życia, inaczej nie ma co marzyć o awansie
2
@Remi70 dzisiaj czerwo murowane i oby dostał je ten konus
1
Cancelo z Rapha na jednej stronie to bardzo dobre rozwiazanie.
12
No na pewno nie jest do kupienia za taką kasę bo to w tym sezonie mega placek!
6
Nawet jeśli to zawodnik najpodlejszego klubu na świecie to należy życzyć zdrowia! Za dużo tego wszystkiego, liga, LM, puchary, reprezentacja, mecze co 3 dni. Trzeba być cyborgiem, żeby to wszystko przetrwać
2
@MagdJanko owszem, że dla nas lepiej i tym bardziej trzeba wygrać ponownie ligę bo tak podle grającego realu nie widziałem od dawna.
5
Lider męczennik nawet już nie biega, tylko drepcze zrezygnowany.
7
Nakupowali placków, zwolnili sensownego trenera nie dając mu w ogóle szansy, zatrudnili wuefistę i zdziwieni, że nie idzie.
0
Będzie karny dla Realu.
3
To może będzie jakaś namiastka dopingu, chociaż co to jest 700 ultrasów przy ponad 40000 tys publice ? Trochę to śmieszne.
0
@ACMaldini3 tylko i wyłącznie w pressingu, bo reszta to istna przepaść
16
Za takie pieniądze to mega deal. A miejsce w budżecie na pewno się znajdzie bo Robert uwolni sporo środków.
1
@Litman Tylko jakie znaczenie w tym aspekcie mają jego zarobki ? On robi to samo na boisku co w Ajaxie. To taki grajek i tyle. Przy dobrej dyspozycji, a taką od jakiegoś czasu prezentuje, to istotny element układanki Trenera. Ja wyraziłem opinie na temat fali hejtu i braku wsparcia dla zawodnika klubu, któremu kibicuje. To jest istotny moment sezonu i każdy jest niezbędny bez względu na animozje.
0
Teoretycznie mamy łatwiejszego przeciwnika i drabinkę, ale tylko teoretycznie. Na tym etapie wszystko się może wydarzyć.
48
Nie bardzo rozumiem skąd u niektórych kibiców tyle jadu. Frenkie wyglądał naprawdę dobrze od jakiegoś czasu. Bernala bardzo cenię, ale pytanie czy jest gotowy na regularną grę ? Myślę, że ta kontuzja to spory kłopot dla Hansiego. Pedri świeżo po kontuzji, bez rytmu gry, a teraz wypada mu zawodnik, który był w bardzo dobrej formie tuż przed kluczowymi meczami.
1
@th@les narazie to P$G musi zacząć grać bo w bramkę trafić nie potrafi, a Monaco gra swoje
2
Raul Asencio czyli perła madryckiej szkółki, którego ekspert Cwiakala porównał kiedyś do Ramosa właśnie sprezentował brameczek dla Benfici :D
0
@kch my zagraliśmy najgorszy mecz sezonu, skoro takie leszcze wcisnęły nam 4 gole.
0
Zawodnik, którego wartość wg klubu z Madrytu wynosi 200 mln właśnie zszedł z boiska po tragicznym występie. Jeśli my rzeczywiście będziemy się przy nim upierać to znowu zrobimy „deal” życia.
0
Jakie te kotlety są tragiczne to nie mam pytań. Jednowymiarowy zespół, bez polotu i finezji. Simeone to jest dzban taktyczny i ta porażka 0:4 boli przez to jeszcze bardziej.
1
Powiedz to swoim kolegom nurkom :D naprawdę do tej wypowiedzi szanowałem gościa, ale poziomiem dostosował się do swoich kumpli i szoruje po dnie. Wstyd!
1
@udarpawarotam w zasadzie tylko Robert da lekki oddech w budżecie placowym bo jego odejscie jest już raczej przesadzone. Nadal jest wiele spraw
do rozwiązania, jak Pena, Ter-Stegen, Fati, którzy zarabiają gigantyczny szmal, a są jedynie balastem.
9
My potrzebujemy lidera defensywy, a nie „9” do której i tak nikt nie będzie podawać :D
0
@Pustelnik to właśnie miał być taki mecz, żeby wygrać i za bardzo się nie zmęczyć. To jedyny taki okres w sezonie kiedy można chwilę odpocząć. Popatrz na statystki 22 strzały z czego 9 w światło bramki i wykreowanych 7 dużych szans. Gdyby nie odrobinę więcej szczęścia i świetna parada bramkarza wygralibyśmy ten mecz 5:0. A to, że przeciwnicy będą dochodzić do sytuacji jest całkowicie naturalne. Nie ma na świecie drużyny, która gra futbol totalny.
1
@matirix20 pewnie tak, ale on musiałby mocno zejść z pensji bo tam zarabia krocie.
2
Zdziwiłbym się gdyby nie zagrał :-D przeciwko ostatniej drużynie w tabeli na kilka dni przed rewanżem z Monaco.
4
No i pięknie. Brawo Osasuna, zagrali naprawdę świetny mecz. Mądrze w ataku i czujnie w obronie.
3
Za szybko narysowali linie. Brzydcy sędziowie, fu!
2
Już się zaczyna, gwizdanie fauli z dupy.