0

Nawet jak Flick skorzysta z 4 zmian więcej niż remis nie wywieziemy. Przy tak grającym przeciwniku będziemy kopać się po czole. Oby jutro Celta nie rozłożyła nóg w Madrycie to będzie dobrze.

0

@RC28 serio ? Podaj chociaż jeden powód, który obroni Twoją tezę.

4

Wszystkich entuzjastów Forta zapraszam do oglądania ich idola.

8

Scenariusz podobny do pozostałych meczow z plackami - bramka z dupy,
murowanie i bramkarz nie do pokonania.

13

I Wy się później dziwicie, że Flick nie rotuje :D pytam się kim ? Fati to cień piłkarza, Fort do ogrania w jakimś średniaku ligi, Martin, cóż to chyba wiemy, że to nie poziom Barcy…

7

@ACRAB95 Torre jest kontuzjowany

1

@brd42 przed Realem jutro trudny mecz. Celta tanio skóry nie sprzeda, będą chcieli zemścić sie za puchar króla.

0

@Recha_0684 a nawet jak będzie wpadka to co ? Do końca ligi 4 mecze, wszystko jest to odrobienia. Rewanż w Mediolanie to w tej chwili priorytet.

1

To jest wprost niewiarygodne, oni mają taki skład i głębię na ławce, a grają mega padakę. Tyle milionów zainteresowane, a wyników brak. Czas na zmianę trenera bo ten projekt nie ma prawa wypalić.

1

@slayer wczoraj też postawili autobus i dostali 3 bramki, więc ta taktyka średnio się sprawdziła. Na nas trzeba coś więcej.

4

@Kyonego ter stegen nie może grać w LM bo został wyrejestrowany

4

Co to było za widowisko! Nie zapominajmy, że dzisiaj wielki, doświadczony Inter gniotły dzieci. Strach się bać co będzie dalej. Nawet jak przegramy w rewanżu to ten sezon uważam za wielki przełom i nadzieje na lepsze czasy. Ja jestem dumny z tych chłopaków. Vamos!

1

@Tomek54321 z tak wąską i młoda kadra osiągnęliśmy bardzo wiele w tym sezonie. Bez względu na to jak ten sezon się zakończyć powinniśmy być dumni z tych chłopaków!

2

Pewnie uparł się, że zagra! Jak zerwie mięsień to jesteśmy ugotowani.

0

@addept na szczęście żadnej, ale niestety chcąc obejrzeć mecz muszę sluchac jego wywodów. Oby szło nam dobrze bo w przeciwnym razie suchej nitki na nas nie zostawi.

1

Inter pewnie będzie grał na remis.
Oby dzisiaj nie zawiodła skuteczność. Martwi mnie byk Thuram i nieobiektywny Ćwiąkła jako komentator :-(

0

@CZAJUN_119 no właśnie zastanawiam się jak to działa. Logika podpowiada, że karę powinien odbyć zawodnik zdolny do gry, a on jest kontuzjowany.

0

A czy te czerwone kartki liczą się również w lidze, czy przechodzą tylko na kolejny puchar ?

4

Mamy to mamy kurwaaaa! Pięknie! Dziękuję! Co za mecz!!!!

2

@turhiay czy ja wiem czy gorszego ? Jak Martin nie wyłapie czerwa, albo nie złamie linii to będzie duży sukces.

0

@Bogan zgadzam się, że to żaden obrońca, ale w ataku różnice robi, a Martin i Fort już niekoniecznie. Jeden i drugi jak nie złamie linii spalonego albo nie zaliczy czerwa to będzie duży sukces. Co by nie mówić Rapha pewnie będzie wspierał lewą stronę, bo inaczej tego nie widzę.

9

Wg mnie brak Mapeta nie jest tak dużym osłabieniem Realu. My mamy większy problem bo zarówno Martin jak i Fort to nie jest poziom na taki mecz.

0

Ludzie naprawdę nie dajmy się nabrać. To jest ich gra, nie potrafią na boisku to chcą nas zwieść w mediach robiąc szum i przy okazji z siebie pośmiewisko.

1

I cyk jutro rano wymiana składu sędziowskiego! Przecież tu chodzi o dobro hiszpańskiej piłki - Tebas wszystko załatwi.

5

Ale pismaki kręcą, nie wiem jaki jest tego cel. Real nie odpuści i Mapet na pewno wyjdzie w podstawowym składzie. Wszystkie te doniesienia można wsadzić między bajki.

5

Przecież to wszystko jedna wielka ściema, a ludzie to łykają jak pelikany. Wyjdą i zagrają, a wszystko to wojna psychologiczna, w którą mam nadzieję nie damy się wkręcić.

1

O Boże, nareszcie! Oby tylko Atletico chciało tego samego.

0

My jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Jesteśmy w grze na wszystkich frontach, ale przed nami również trudny terminarz i możemy zarówno wygrać jak i przegrać wszystko.

0

@Barca_Big_Moment na pewno będzie z niego pożytek, ale trochę sporo nas kosztuje utrzymanie gościa, który nie jest nawet regularnym zmiennikiem. Myślę, że dadzą mu pograć do końca sezonu i w lecie zostanie definitywnie pożegnany.

1

Wszystko fajnie, ale skuteczność dramatyczna. Jedyny plus to, że reszta odpoczywa. Oby coś wcisnęli w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?