0

@Xardas96 nikt go nie chce sprzedawać to on nie chce dla nas grać dłużej niż do 2026, a to już różnica.

0

@DJ6 „No to by była mocna porażka, gdybyśmy go nie zatrzymali” porażka klubu ? Co ma klub zrobić kiedy zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu ? W naszej sytuacji jest to ogromna szansa podreperować finanse.

0

@dzefrej234 najlepszy obrońca świata wśród tych kontuzjowanych niestety.

0

@Wiktor91 ale on nie ma zdrowia do sportu, pogra pół sezonu, później nóż i rehabilitacja. Do tego z głową u niego nie za bardzo. Jeśli chce zmienić barwy to ok, tylko niech pogra na przyzwoitym poziomie do lipca, a później na sell, żeby go nie stracić za darmo.

0

@czar007 Clement ma pensję nieadekwatną do umiejętności dlatego trzeba się go pozbyć w pierwszej kolejności. Jesli urus woli Włochy niech spada, ale tylko za solidną opłatą. W jego miejsce przyjdzie za darmo Tah (oby) o podobnych parametrach fizycznych i do tego zdrowy.

5

Kompletnie mnie to nie dziwi, od początku byłem przekonany, że dostanie max dwa mecze. Wstyd i hańba dla tej ligi oraz ludzi nią zarządzających. Na miejscu każdego kibica Realu wstydziłbym się, że takie indywiduum reprezentuje ich ukochany klub. Bo przecież mieli zawodników wybitnych zarówno na boisku jak i poza nim, a teraz
mają pajaca i pozera, mylnie nazywanego profesjonalnym sportowcem.

0

Szkoda mi Olmo, ale też i Victora, o którym większość w całej tej sytuacji zapomina. Nie dość, że kalendarz wymagającymi to jeszcze tracimy zawodników, cała drużyna na tym traci. Lapcio tym razem mega przegiąłeś.

0

@BORO_12 raczej chce horrendalne pieniądze, których od nas nie dostanie i wg mnie średnio narazie zasługuje. Sensowny kontrakt tak jak mówisz będzie można pewnie zarejestrować.

0

@BORO_12 a mnie jakoś jego wypowiedź nie przekonuje, a wręcz uważam, że to jest kolejne zwodzenie. Bardzo go lubię jako zawodnika bo ma mega potencjał, ale trochę zdrowia brak i czasami się „podpala” z decyzjami, więc byłbym bardzo ostrożny. Jeśli będzie miał dobrą wiosnę, bez kontuzji, złapie formę i do lipca nie przedłuży umowy to pewnie zostanie sprzedany bo to jedyny zawodnik (pomijam nietykalnych), na którym możemy sowicie zarobić.

0

@creativeopinion wszystko jasne i oczywiste co piszesz, ale uważam, że takie publiczne oświadczenia osób dość jednak istotnych i decyzyjnych dla ligi może budzić pewien niepokój w środowisku Barcelony.

0

@Pustelnik odnosząc się do drugiej sprawy, o której piszesz to nie ma najmniejszych szans, aby zawiesili go na dłużej niż 2 mecze. Nie jest to możliwe w lidze, która w tak bezczelny sposób faworyzuje jeden klub

1

@Metalowy14 bez przesady, on już od dawna nas zwodzi i pewnie dogra jeszcze ten rok i pójdzie na sprzedaż.

0

@korn234 Tu chodzi o decyzyjność Wojtka, czyli to czego Pena niestety nie ma bo jest mega elektryczny.

0

@catalanian09 akcja z 32 minuty, pewne wyjście bramkarza, a nie niepewnego „elektryka”

0

@Lokusekpl tylko, że w takim wypadku dochodzi do monitorowania konta bankowego przez ligę, a to chyba nie leży w ich kompetencji. Dla mnie to jest trochę dziwne, że liga ma takie uprawnienia od tego są przecież inne instytucje.

1

@adukla umowę sprzedaży przedstawili w terminie, tylko liga zarządała potwierdzenia przelewu, co wg mnie jest trochę śmieszne. Od kiedy to ktoś ma okazywać wyciąg z konta. Umowa sprzedaży to przecież dokument wiążący.

1

@Stanio87 oni mają tam taki burdel, że to głowa mała i dlatego idziemy do sądu. Niezaprzeczalne jest, że daliśmy ciała po całości tyle czasu zwlekając z uporządkowaniem spraw finansowych, ale generalnie w tej lidze chyba nikt nie wie co wolno, a co nie. Wieczna mañana

0

@Stanio87 też mnie to zastanawia, wszystko jest jakieś zagmatwane. To są takie przepisy, że każda „papuga” może interpretować je dowolnie.

0

@Diki75 no, a co myślałeś, że będzie pauzował 4 ??? :D jasne, że dwa przecież na finał Superpucharu musi być dostępny.

3

Przecież to oczywiście, za federacja i la liga zdania nie zmienia. Sąd przyzna środek zapobiegawczy i ich zarejestrują, spokojnie ;-)

1

@Wojtek88 oczywiście bo inaczej znowu publicznie się popłacze i oskarży bramkarza za rasistowskie uwagi no a on chce tylko grać w piłkę.

0

@neolodz no niestety tym razem mnie to ominęło, u nas jest ciekawej, wolę śledzić nasz „teatr”

0

@626 jak popierasz sędziowanie w tej lidze to w ogóle nie mamy o czym rozmawiać.

0

@neolodz prześcieradła dostały 9 minut od sędziego jako zadośćuczynienie za wyrzucenie pajaca z boiska. Dziwi Cię to ? Mnie w ogóle.

1

@xavi890 no jak ? Przecież dostał w prezencie 9 minut od sędziego. Co się dziwisz ? Ta liga to największa europejska kompromitacja.

0

@neolodz żebyś się nie zdziwił! Tu jest wszystko możliwe.

0

Koniec dramy! Nie wiem co więcej napisać, pozostaje jedynie zostawić takie coś :D cóż za piękny wieczór, jeszcze największy piłkarski pajac z czerwem.

0

Szkoda mi Hansiego. W końcu profesjonalny trener z wizją i pomysłem na ten klub. Niestety realia są jakie są , liga prześmieszna, sędziowie niepełnosprawni intelektualnie i stronniczy prezio, który kocha tylko jeden klub. Naprawdę żal mi chłopa. Na pewno jego profesjonalizm nie pozwoli mu się teraz wycofać mimo tych przeciwności, ale boję się, że zaraz go tutaj wszyscy obrzucą gownem jak zaczniemy gorzej grac, a on naprawdę ma teraz pod górkę.

0

@Katalończyk 99 Racjonalni i trzeźwo myślący ludzie muszą się trzymać razem. Pozdrawiam.

0

@Qaz123 W tym klub nikt niestety nie myśli co będzie za 3 lata, liczy się tu i teraz. Ratujemy tonącą łajbę i tak jest już od wielu lat. Za działania Bartka płacimy do dziś i podobnie będzie po kadencji Laporty, tylko jaki mamy na to wpływ ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?