novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AntiVARdridista moja odpowiedź dotyczyła szans w LM, sprawa ligi jest nadal otwarta. Wiadomo, że po wczorajszym meczu będzie trudniej, ale trzeba grać do końca i wierzyć, że inni też będą tracić punkty.
0
@GREGRTS LM poza zasięgiem ? Skąd takie wnioski ? Tylko nie mow, że po wczorajszym meczu, który dla mnie nie jest żadną wykładnią. Nie potrafimy tam wygrać od 6 lat, ba nawet to był pierwszy gol który strzeliliśmy od 6 lat. Mieliśmy 3 100% sytuacje, ale tym razem się nie udało. Mamy problem z drużynami, które wychodzą 8 defensywni zawodnikami, na szczęście w LM takich drużyn nie ma, więc spokojnie.
0
@David_Martin co Ty bredzisz ? Jak zaczynamy słaby styczeń ?
2
Kogoś to jeszcze dziwić? Najlepsze jest to, że oni otwarcie atakują sędziów w mediach, a Ci i tak im drukują mecze. Nie ma co patrzeć na innych, musimy robić swoje. Ciekawe jak będzie wyglądać nasz sobotni mecz z rzeźnika i najgorszym sędzią w lidze.
2
@Lewangoooolsky to rzeczywiście oglądałeś inny mecz :-), a tak na serio to owszem nie ustrzegł się błędów, ale to był w tym sezonie jego najlepszy występ.
0
@Tymoon19 Yamal zszedł wcześniej w meczu z białymi i dzisiaj wiec raczej, aż tak dużego odpoczynku nie potrzebuje.
0
Niech sprawdza, czy tam pod Bramką faulu nie było. Żeby tylko nikogo nie skrzywdzić. Dokąd ten świat zmierza….
0
Co za debil sędzia. Widzi, że dwie piłki i przerwał dopiero jak zaczęliśmy akcję i jeszcze Rapha złapał żółtko. Kolejny niepełnosprawny intelektualnie.
0
@TheKlucha FB - Viva Barca tam masz zdjęcia. To jest po prostu granda! Jak zwykle gwiazda meczu musi być sędzia.
1
Tam był spalony ? Serio ?
0
@narciarz jakoś do niego nie mam zaufania
2
Oj, Gerard Martin…
5
Oby tak się stało i oby kontuzje przestały go nękać.
0
@nokia666 pełna zgoda, tylko jak to u nas, nie wiadomo, czy podwyżka zmieści się w budżecie płac. Kompletnie nie dopuszczam myśli, że on może odjeść już w styczniu, gdzie mamy tak napakowany kalendarz i do tego wypadł nam Inigo.
19
@nokia666 Ale tutaj chyba niewiele osób wątpi w jego umiejętności, tylko jego podejscie do całej sytuacji. Ciężko mówi o nim w kontekście profesjonalizmu biorąc pod uwagę, że jest Kapitanem i opuszcza nas w tym momencie. Dla jasności, mam świadomość jaka to ranga gracza, tylko u niego coś z głową nie wszystko jest w porządku.
0
@BORO_12 na pewno lepiej dla zespołu gdyby został, szczególnie teraz gdy wypadł nam Inigo, ale to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Chce więcej kasy, której niestety nie dostanie i tu nie warto doszukiwać się drugiego dna i robić z niego ofiary. Czysta ekonomia i tyle, dla takich zawodników nie może być miejsca w klubie, który ma „zadyszkę” finansową i my kibice musimy się z tym pogodzić. Szkoda bo to solidny, topowy obrońca, ale nie stać nas na niego, a on nie jest gotowy na kolejne poświęcenie.
1
@Boro79 też mi się wydaje, że on nie ma zdrowia na taką intensywność grania jak w Anglii, no ale to podobno jego marzenie :D
18
Zrozumiałbym oferty z PL, ale Juve ? On musi być w głębokiej desperacji decydując się na taki ruch.
16
Dziękujemy za to trofeum Panie Trenerze! Czapki z głów za to jak odmieniłeś ten zespół. Każdy zostawia serce na boisku. Pięknie się to ogląda.
2
@dzefrej234 liczy się wynik końcowy niestety
2
Pięknie zaczynamy rok. Aż trudno uwierzyć, w te ostatnie porażki z takimi leszczami (pomijam Atletico). Oby do przodu, szybko zapomnieć i grać swoje.
0
@yoli ni niestety wszystko na to wskazuje
1
Aaaaaaaaaa! Cudnie! Wspaniale! Vamos!
0
Ten Pena to pajac jednak, tragedia, miał to na rękawicy
0
@Galford wczoraj czytałem, że wg jednej rozgłośni radiowej obaj zjedli jakąś sałatkę i się zatruli, nie wiem czy to fake, ale patrząc jak oni wyglądają dzisiaj może coś w tym jest
0
Na stronie białych typek pisze, że wszystkie bramki stracili po indywidualnych błędach, nie śmiech na sali.
0
@Pawcio2306 on chyba rzeczywiście miał wczoraj ostre sranie, bo ledwo biega
0
@Marcys11 Asysta drugiego stopnia :D
1
@Gruak :D nie dziwię im się
2
Chyba te doniesienia w sprawie obstrukcji Płaczka i Bellusia były prawdą. Jeden i drugi kompletnie niewidoczni