0

@AntiVARdridista moja odpowiedź dotyczyła szans w LM, sprawa ligi jest nadal otwarta. Wiadomo, że po wczorajszym meczu będzie trudniej, ale trzeba grać do końca i wierzyć, że inni też będą tracić punkty.

0

@GREGRTS LM poza zasięgiem ? Skąd takie wnioski ? Tylko nie mow, że po wczorajszym meczu, który dla mnie nie jest żadną wykładnią. Nie potrafimy tam wygrać od 6 lat, ba nawet to był pierwszy gol który strzeliliśmy od 6 lat. Mieliśmy 3 100% sytuacje, ale tym razem się nie udało. Mamy problem z drużynami, które wychodzą 8 defensywni zawodnikami, na szczęście w LM takich drużyn nie ma, więc spokojnie.

0

@David_Martin co Ty bredzisz ? Jak zaczynamy słaby styczeń ?

2

Kogoś to jeszcze dziwić? Najlepsze jest to, że oni otwarcie atakują sędziów w mediach, a Ci i tak im drukują mecze. Nie ma co patrzeć na innych, musimy robić swoje. Ciekawe jak będzie wyglądać nasz sobotni mecz z rzeźnika i najgorszym sędzią w lidze.

2

@Lewangoooolsky to rzeczywiście oglądałeś inny mecz :-), a tak na serio to owszem nie ustrzegł się błędów, ale to był w tym sezonie jego najlepszy występ.

0

@Tymoon19 Yamal zszedł wcześniej w meczu z białymi i dzisiaj wiec raczej, aż tak dużego odpoczynku nie potrzebuje.

0

Niech sprawdza, czy tam pod Bramką faulu nie było. Żeby tylko nikogo nie skrzywdzić. Dokąd ten świat zmierza….

0

Co za debil sędzia. Widzi, że dwie piłki i przerwał dopiero jak zaczęliśmy akcję i jeszcze Rapha złapał żółtko. Kolejny niepełnosprawny intelektualnie.

0

@TheKlucha FB - Viva Barca tam masz zdjęcia. To jest po prostu granda! Jak zwykle gwiazda meczu musi być sędzia.

1

Tam był spalony ? Serio ?

0

@narciarz jakoś do niego nie mam zaufania

2

Oj, Gerard Martin…

5

Oby tak się stało i oby kontuzje przestały go nękać.

0

@nokia666 pełna zgoda, tylko jak to u nas, nie wiadomo, czy podwyżka zmieści się w budżecie płac. Kompletnie nie dopuszczam myśli, że on może odjeść już w styczniu, gdzie mamy tak napakowany kalendarz i do tego wypadł nam Inigo.

19

@nokia666 Ale tutaj chyba niewiele osób wątpi w jego umiejętności, tylko jego podejscie do całej sytuacji. Ciężko mówi o nim w kontekście profesjonalizmu biorąc pod uwagę, że jest Kapitanem i opuszcza nas w tym momencie. Dla jasności, mam świadomość jaka to ranga gracza, tylko u niego coś z głową nie wszystko jest w porządku.

0

@BORO_12 na pewno lepiej dla zespołu gdyby został, szczególnie teraz gdy wypadł nam Inigo, ale to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Chce więcej kasy, której niestety nie dostanie i tu nie warto doszukiwać się drugiego dna i robić z niego ofiary. Czysta ekonomia i tyle, dla takich zawodników nie może być miejsca w klubie, który ma „zadyszkę” finansową i my kibice musimy się z tym pogodzić. Szkoda bo to solidny, topowy obrońca, ale nie stać nas na niego, a on nie jest gotowy na kolejne poświęcenie.

1

@Boro79 też mi się wydaje, że on nie ma zdrowia na taką intensywność grania jak w Anglii, no ale to podobno jego marzenie :D

18

Zrozumiałbym oferty z PL, ale Juve ? On musi być w głębokiej desperacji decydując się na taki ruch.

16

Dziękujemy za to trofeum Panie Trenerze! Czapki z głów za to jak odmieniłeś ten zespół. Każdy zostawia serce na boisku. Pięknie się to ogląda.

2

@dzefrej234 liczy się wynik końcowy niestety

2

Pięknie zaczynamy rok. Aż trudno uwierzyć, w te ostatnie porażki z takimi leszczami (pomijam Atletico). Oby do przodu, szybko zapomnieć i grać swoje.

0

@yoli ni niestety wszystko na to wskazuje

1

Aaaaaaaaaa! Cudnie! Wspaniale! Vamos!

0

Ten Pena to pajac jednak, tragedia, miał to na rękawicy

0

@Galford wczoraj czytałem, że wg jednej rozgłośni radiowej obaj zjedli jakąś sałatkę i się zatruli, nie wiem czy to fake, ale patrząc jak oni wyglądają dzisiaj może coś w tym jest

0

Na stronie białych typek pisze, że wszystkie bramki stracili po indywidualnych błędach, nie śmiech na sali.

0

@Pawcio2306 on chyba rzeczywiście miał wczoraj ostre sranie, bo ledwo biega

0

@Marcys11 Asysta drugiego stopnia :D

1

@Gruak :D nie dziwię im się

2

Chyba te doniesienia w sprawie obstrukcji Płaczka i Bellusia były prawdą. Jeden i drugi kompletnie niewidoczni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?