0

To taka gra jakby nie chcieli sobie zrobić krzywdy nawzajem.

0

Mogą nam co najwyżej….podpisac kwity.

3

@PatrykBarca Oto jeden z nich xD:
„W nich apelujemy, żeby nie był zarejestrowany, to logiczne. Skoro uważamy, że nie powinien być zarejestrowany, to oczywiście zakładamy, że mamy szanse, żeby nie był. ” nie wiem czy to jest źle przetłumaczone, ale to brzmi jak oświadczenie 7 latka.

0

@gracianho7 miałem podobną opinię na temat Martina po meczu z Celta, ale powoli się wyrabia. Ma świetne warunki fizycznie. Trzeba dać mu szansę, niech się ograni na zmiennika może być.

2

@Bednarz79 jak każdy „ekspert” w tym kraju, trochę tv, popularności i zaczynają odlatywać. Przecież on wie lepiej co myśli i powinien zrobić trener, a już o dyspozycji piłkarzy i taktyce wypowiada się tak jakby miał bogatą karierę trenerską. Jakiś czas temu przestałem śledzić jego materiały bo stał się mega irytujący w tych swoich opiniach.

5

Nie spodziewałem się więcej po tym indywiduum. Dla mnie ten człowiek jest jedną wielką kompromitacją.

3

Fajnie zaczyna ta kadra wyglądać, Flick powoli i mozolnie odbudowuje nam zawodników. Wiadomo, że nie ma wyjścia bo jesteśmy w takiej, a nie innej sytuacji ekonomicznej, ale widać u większości chłopaków radość i głód gry. Nawet Frenkie zaczyna coś grać. W zasadzie został jeszcze tylko ten nieszczęśnik Fati.

18

Jak najbardziej, o wiele lepsza opcja od Rashforda, a chyba każdy kto choć raz go widział, wie jaki to potencjał.

0

@bartoszek tak wiem, że to w dużym stopniu wina tej kanalii.

19

Tak zupełnie szczerze to szkoda mi Valencii, jak można było tak zmarnować taki kawał historii hiszpańskiego futbolu. Życzę im jak najlepiej i oby się utrzymali.

2

Wszystkie zmiany Hansiego na duży plus. Fajnie, że Frenkie wpisał się na listę strzelców. Takie mecze to na pewno pozytywny impuls dla jego psychiki.

1

Już się bałem, że Kounde naderwał miesien jak się trzymał za udo. Swoją drogą Wojtek w formie xD

1

@Czarny_ck to nie będzie taki łatwy mecz, Valencia gra w każdym spotkaniu o życie. Oby bez błędów obrony i bramkarza i powinno być dobrze.

0

Garcia z Cubarsim…i pytanie kto na kogo będzie liczył w tym tandemie. Mlody wygląda świetnie jak ma kogoś pewnego obok siebie, a Garcia to tak średnio….

3

@Elvisek na fb Barcelony jest na ławce, tutaj ktoś się spieszył i zapomniał o naszym walczaku :-)

4

@Mofisz dokładnie, to nie są leszcze a motywacja podwójna bo chcą się utrzymać

0

Z jednej strony między nami a Velncia jest ogromna przepaść jakościowa, ale z drugiej oni są na krawędzi i każdy mecz to walka o przetrwanie. Na pewno będą atakować, a nam taka gra sprzyja. Biorąc pod uwagę kto sędziuje trzeba szybciutko zdobyć bramki i później kontrolować mecz.

3

Lepsze 65 mln niż jakby miał odejść za rok za darmo. Zobaczymy czy ta nowa umowa zadziała na niego motywująco. W szczycie formy chłop jest nie do przejścia.

0

Dobra wiadomość, oby zdrowie dopisało i będzie gasił jak pety takich np Viniciusow. Ciekawe co dalej z transferem Taha ?

0

Będzie karny dla Valencia i/lub czerwień dla któregoś z naszych.

0

@MOLESTA piłkarski swiat, dziennikarze i cała wierchuszka zaczęła pompować balonik pt Vinicius nie wiedząc, że to zwykły, pospolity zakłamany pajac. Jak widać w tej klasyfikacji stało się to niestety bardzo powszechne. Barcola, szczególnie w drugiej połowie, pokazał że to mega grajek więc masz rację, że to po prostu jedna wielka kpina.

0

Wcale się nie dziwię, że chcą go zostawić do końca sezonu. Ławka krótka, a my gramy na wielu frontach.

1

@MarshallLAW można dać szansę młodym z La Masii. Tak naprawdę jedynym realnym wzmocnieniem w tym okienku był Marcus, chociaż to i tak lekko naciągane bo jest długo bez gry. W tej chwili ważniejsze, jest przedłużanie kontraktów.

0

Henry ma 47 lat ;-)

1

@Rarenzio w pełni Cię popieram, nie jestem w stanie słuchać Pana Redaktora, który wg mnie średnio za nami przepada i niestety musi komentować wszyskie mecze Barcy w canal plus. Podobnie jak Ty zwróciłem uwagę na komentarz gdy Benfica prowadziła 3:1 gdzie dwie bramki podarowaliśmy im w prezencie, a on się rozwodził nad ich fantastyczną grą. Po czym jak Raphinia ich dobił dało się słyszeć z jego ust tylko jakieś słowo, a później ucichł, nie wiem może stracił na chwilę przytomność bo postawił kupę kasy na Benfice.

1

@Nightraider dzięki

0

Nie bardzo rozumiem ten deal, 80% dla nich, a pozostałe 20 % zostaje u nas ? Jakie to są dla nas korzyści ?

15

@Gronek przecież tam jest ewidentny stempel na Ferminie dlatego traci równowagę i wpada na tego typka. Popatrz uważnie.

11

@4Fabregas4 gdzie Ty tam kontakt Fermina widziałeś to nie wiem, nawet go nie złapał, a Yamal został pociągnięty za koszulkę co spowodowało upadek. W myśl nowych przepisów takie zagranie to karny. Mieliśmy więcej klarownych sytuacji od Benfici, której podarowaliśmy aż 3 prezenty. Uważam, że zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, a najważniejsze w tym to nasz mental. Ok może gra była szarpana i nierówna, ale dowieźliśmy cenne zwycięstwo.

0

@SergioBusquets5 sam fakt, że w 95 minucie zrobił taki sprint i zostało mu sił na uderzenie nie potwierdza Twojej tezy o spadku formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?