1

@Nefir już tłumaczę, wg jednej z teorii jaka tutaj przeczytałem to on się nie nadaje do gry na małej przestrzeni. Najlepiej jak ma duuuzooo miejsce, żeby móc się rozpędzić. Nie wiem, mnie to jakoś nie przekonuje, zdecydowanie wolałbym Leao niż Nico.

0

@Tarins jak przestaniemy przekraczać limit płac, który w tej chwili jest wyższy o 150 mln niz pozwalają przepisy.

0

Lewe skrzydło to jest bezwzględna konieczność, później środek napadu i prawa obrona, ale w tym wypadku to raczej szukać solidnego zmiennika dla Kounde. Nie sądzę, aby nasz Predator myślał o powrocie na pozycję ŚO.

0

@szymonekk Nie ma co się łudzić, u siebie może stać ich na remis, ale w Madrycie rozłożą nogi. Oni są fatalni na wyjazdach.

0

@David00 fajnie, że to zauważyłeś. Pozdrawiam .

1

@PJ777 styl gry to konsekwencje problemów Pepa, on powinien odpocząć od futbolu. Dziwie się, że on przedłużył kontrakt.

4

Oj nie ładnie, brzydki sędzia, fe!

0

@David00 ja się nie „pruję”, po prostu komentuje zachowanie komentatora, który wg mnie powinien w swojej pracy być jednak obiektywny, a Pan Tomasz dzisiaj niestety w mojej ocenie nie jest :-)na
Koniec dodam, że życzyłbym sobie, żeby Pan Redaktor z podobnymi emocjami komentował również nasze mecze.

5

Największa gwiazda tego meczu jest narazie Cwiakala porównujący Asencio z Ramosem i Ceballosa do Krossa. Ileż tam jest w im emocji, aż się boję czy nie zemdleje do końca meczu. I niech mi ktoś powie, że typ nie kocha prześcieradeł.

11

No gdzie są Ci, co całkiem niedawno zwiastowali koniec marzeń o mistrzostwie. Z 7 pkt zrobiło się nagle dwa. Jesteśmy w grze! Brawo!

7

@Rupert_Haubica Co za brednie, przecież chłop złapał kontuzje po brutalnym faulny.

1

@Zwirek578 w Turcji okno zamyka się dopiero jutro, więc jeśli miałby gdzieś odejść to m.in tam

9

O co tu chodzi ? Co to znowu za tajemnice ? To, że wszyscy pojechali niekoniecznie oznacza, że będą dostępni do gry.

1

Wczorajszy mecz graliśmy z drużyną w mega kryzysie, ale patrząc jak zagrali Pau, Eric i Inigo po kontuzji to nasuwa się pewien wniosek - Araujo ma się czego bać i musi się poprawić w wielu aspektach swoich gry bo inaczej będzie mu ciężko o pierwszą jedenastkę.

2

@Karolo1 dokładnie, drepta sobie po boisku, więcej w ten sposób odpocznie niż siedząc na ławce :D

2

Komentarz usunięty

0

@Riguelme grzeje ławę

0

Gaya, Duro, Mamardasziwli na ławce ? Wierzyc mi się nie chce, że Valencia odpuści PK.

1

@D0mxnxk w tym roku skończy 26 lat więc jeśli mózg nie do tej pory nie dojechał to raczej już nie dojedzie. Niestety nie jest to najinteligentniejszy piłkarza, ale nadrabia warunkami fizycznymi, czego u nas trochę brakuje. Oby zdrowie dopisało, zestawić go z jakimś kumatym gościem to mamy obronę na lata.

3

Lapcio żartowniś xD pewnie jakiego młodziana z Afryki wyciągną.

1

@RymsonPL i to będzie Araujo :-D

9

Szkoda, że nikt mi nie zadał pytania na temat transferów tej zimy na łączną wartość niespełna 3 mln euro co zostawia mocno w tyle całą ligę w stosunku nie tylko do Europy ale całego świata. Ciekawe co by odpowiedział.

19

Nie patrzmy na innych tylko na siebie. Jutro trzeba zdobyć 3 pkt i dalej grać swoje. To naturalne, że czołówka będzie gubić pkt. Przed Realem ciężki miesiąc i jeszcze stracili Rudigera, trzeba to wykorzystać i pkt w lidze.

2

@Ignareks chcieli go sprzedać bo za Xaviego grał miernie. To Hansi go zbudował i znalazł miejsce w swojej układance.

53

Dla niego to grosze, a dla atmosfery na stadionie wartość bezcenna. W tej chwili to tak jakby grali bez kibiców w czasie pandemii, niemy teatr.

0

To ile mamy czasu ? Do 3 lutego ?

2

Zdrowia chłopaku i rozwijaj się tak dalej, a czekają Cię same sukcesy w tym klubie.

0

A czy Ty wszystkie przedłużone kontrakty mieszczą się w liście płac ? Jak to jest tak naprawdę ? Zakładam, że każdy z nich dostał podwyżkę, a my im tak wydajemy na pensje więcej niż możemy.

7

@TroY_PL jakimi cieniasami ??

2

@JiXSaw tu akurat kolega ma racje, Arujo nie umie w pułapki ofsajdowe łamie linie, jest w tym aspekcie fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?