0

city dawno nie bylo spokojnie

0

arsenal do nas pleas

0

borussia powinna powalczyc z realkiem

0

na kogo nie trafimy wszystkich czyscimy i wygrywamy tą lige mistrzow ! w tym sezonie nie boimy sie nikogo koledzy ! najlepsza 11 i najlepsi zmiennicy !

3

co ty gadasz . bravo jedynie byl lepszy od matsa w bronieniu na lini i to nie duzo na dodatek bravo gral co tydzien czy regularnie bronil a mats non stop przerwy jak to bywa w lidze mistrzow , ale gre nogami bravo moglby sie uczyc od matsa , zobaczymy w tym sezonie jak mats bedzie sie spisywal gdy bedzie mial wiecej szans i regularnie gral :D

2

jeszcze jeden jeszcze jeden #dundalkmusisz

2

nikolic ma szanse grac w lm jak awansuje legia i chce odejsc do hull city ktore bedzie walczyc o utrzymanie a gdyby sie wstrzymal chociaz na faze grupowa to w zime moglby odejsc do sporo lepszego klubu :D

0

ale beda jajca jak legia odpadnie juz widze jutrzejsze newsy a prezes legii to chyba kazdemu kazal by wypier... xddd

0

przed palac prezydencki i powiesic za przyrodzenie

0

podobno maja wrocic do druzyny rzezniczak , vranjes oraz brzyski :D

0

gdyby legia awansowala chcialbym aby na barce trafila w grupie chetnie bym zobaczyl legie na camp nou ciekawe jakby fizycznie wygladali w meczu z nami :D ale raczej pewne jest ze zagraja z realem w grupie :D

0

juz lepiej moglibysmy sie postarac o szczesnego albo fabiana a nie jakiegos cillesena

19

lepiej teraz za 20 mln za 33 latka niz za rok czy dwa za darmo . mats sobie poradzi mam tylko nadzieje ze nie cillesen przyjdzie tylko alves :D

0

co ten rakieta xddd

0

umtiti przecina wszystko co leci gora juz na lini srodka boiska xddd

9

chyba blad claudio ;/

0

ale ten Manolas to jest kot mam nadzieje ze go kupimy za rok , wszystko czysci za siebie i za Verme xdd

0

digne gral 3 mecze z rzedu samdoria , 2x sevilla spokojnie , jeszcze dostanie swoja szanse i to nie raz

3

gdyby poszedl do madrytu to byloby to w jego stylu :D pamietam jak ludzi mowili ze to nastepca xaviego , a xavi w wieku 35 lat nakrywal go czapka , teraz gdy jest rakitic nawet przez mysl mi nie przejdzie ze ten smieszny fabregas moglby grac u boku andresa :D
mam nadzieje ze pedritto nasz wąs cos ustrzeli bardzo go lubie mimo ze nie gra juz u nas :D

0

kazdy pilkarz przybiera na wadze w przerwie pomiedzy sezonami oczywiscie u niektorych tego nie widac neymar w tamtym roku wygladal podobnie kilka zabiegu na silce tydzien jedzenia salatek samych i wszystko wraca do normy tym bardziej u sportowca gdzie miesnie pracuja caly czas

0

slabsze mecze tez sie zdarzaja spokojnie ostatnio gral swietnie jeszcze zlapie forme; D

0

Kurde gdyby Claudio Bravo mial 26-28 lat to wolalbym aby to ter stegen odszedl claudio klasa sama w sobie ale niestety 33 lata pogra jeszcze 2-3 lata ..

1

Umtiti nic sie nie stalo sedzie kalosz.

1

andre gomes ladnie jak narazie

0

da rade na telefonie zobaczyc meczyk ? orientuje sie ktos ? jezeli tak to gdzie ? z gory dzieki
VEB < 3

1

ufff kamien z serca; D diego alves lepszy ;d

0

umtiti w pierwszym skladzie :D

0

jezeli to prawda ze bravo w czwartek leci do anglii podpisac kontrakt z city i dostaniemy za niego wiecej niz 20 mln to nie bede po nim plakal , mam tylko nadzieje diego alvesa sprowadzimy

15

Rakieta standardowo nie zszedl wczoraj ponizej pewnego poziomu , swietyn zawodnik do destrukcji

0

oj Alba bedzie mial ciezko o miejsce w skladzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?