0

moze tu znajde kierowce z kielc chcacego dorobic w sylwka ?:D czy bez szans

4

odpale se fife kupile lyche i bedzie git

16

denis,munir tez tam moga pograc ;d

10

no maj tych perelek odegard.vini,rodrygo teraz diaz, oby tylko nie poszli w slady jese

1

W sumie to nawet nie wiem dlaczego :/ Teraz to chyba już mało istotne i nawet mało mnie interesuje.

5

No właśnie nie pomyślałem i teraz moralniak po głowie chodzi :)

29

Nie ma to jak Cię kobita z która byłeś 3 lata rzuca przed dzień sylwestra ;) Nie polecam, słabe uczucie ;/

0

Według mnie zarząd naprawdę powinien się rozejrzeć nad obrońca który będzie grał na bardzo wysokim poziomie , Umtiti kontuzjugenny i te problemy będą wracać, Pique czasami ma zjazdy formy, Lenglet narazie okej, ale czy jest to obrońca który wejdzie na poziom Umtitiego ? Wydaje się ze ten de ligt to byłby dobry pomysl tylko ostatnio wiele plotek ze barca nim coraz mniej zainteresowana

0

united jak barca teraz niby do przodu spoko ale z tylu zawsze cos wpadnie xddd

0

Niby tak w obronie kozak ale dać mu piłkę żeby coś rozegrał to głupieje ;)

3

dzisiaj chelsea jak przystalo na klub z anglii bardzo angielska, az jeden anglik w meczowej 18stce :D

3

+śpd gattuso

0

chyba inny mecz ogladasz, pozatym to jest liga wloska i tam sie gra troche twardziej niz w hiszpanskiej a po drugie to non stop go bakoyoko albo inny milanista fauluje lub prowokuje takze odplaca sie i bardzo dobrze

0

ale wolverhamampton jedzie z farmerami :D

0

Kibice Wisły gotowi na B klasę ?;) Ciekawe jak sytuacja z karnetami będzie wyglądać :)

1

kurde szkoda, myslalem ze zostanie takim drugim puyolem, marzy mi sie taki wychowanek jak puyol ktory bylby kapitanem barcy przez dlugie lata;/

0

odblokowalem to w katalogu i nie dostaje zadnych 1000 coinsow wlasnie nie wiem dlaczego tylko 600 coisnow :D

0

a co grasz zeby zarabiac bo ja jakas lige i dostaje po 600 coinsow za mecz :D

0

gram w te fife i nie moge sie w ogole dorobic skladu jakiegos mozliwego, otworzylem pare paczek ale samo drewno wylecialo, nie wiem ile ludzie inwestuja kasy w tą gre ze maja takie sklady :D

0

co myslicie o under 1,5 zagrac w meczu inter-napoli kurs 3.50 ostatnie dwa mecze tych druzyn miedzy soba to remis 0;0

1

ricardo ale pocisk brawo lisy :D

1

dawac leicester jeszcze 15 minut wytrzymac :D

18

dzieki za wszystko erni :D athletic club czeka na Ciebie i Twoja zelazna defensywne :D

1

brawo frosinone, dojechac i zwolnic gattuso bo trener z niego kiepski
edit jednak korekta ;D

0

wlasnie nie wiem dlaczego vidal ma tak malo tempa jak on w realu rusza sie szybciej niz rakitic 3x , to samo dembele 89 a taki rodrigo z valencii ma 90 xd

1

vidal czy kondogbia w fut ?

8

kolega z lewej spodnie pod mlodszej siostry pozyczyl :D

14

Oby nie wymodlił

2

Ale czlowiek zachlanny na to jedzenie a pozniej tylek chce rozerwac :D

1

najlepszego kochani :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?