olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moze tu znajde kierowce z kielc chcacego dorobic w sylwka ?:D czy bez szans
4
odpale se fife kupile lyche i bedzie git
16
denis,munir tez tam moga pograc ;d
10
no maj tych perelek odegard.vini,rodrygo teraz diaz, oby tylko nie poszli w slady jese
1
W sumie to nawet nie wiem dlaczego :/ Teraz to chyba już mało istotne i nawet mało mnie interesuje.
5
No właśnie nie pomyślałem i teraz moralniak po głowie chodzi :)
29
Nie ma to jak Cię kobita z która byłeś 3 lata rzuca przed dzień sylwestra ;) Nie polecam, słabe uczucie ;/
0
Według mnie zarząd naprawdę powinien się rozejrzeć nad obrońca który będzie grał na bardzo wysokim poziomie , Umtiti kontuzjugenny i te problemy będą wracać, Pique czasami ma zjazdy formy, Lenglet narazie okej, ale czy jest to obrońca który wejdzie na poziom Umtitiego ? Wydaje się ze ten de ligt to byłby dobry pomysl tylko ostatnio wiele plotek ze barca nim coraz mniej zainteresowana
0
united jak barca teraz niby do przodu spoko ale z tylu zawsze cos wpadnie xddd
0
Niby tak w obronie kozak ale dać mu piłkę żeby coś rozegrał to głupieje ;)
3
dzisiaj chelsea jak przystalo na klub z anglii bardzo angielska, az jeden anglik w meczowej 18stce :D
3
+śpd gattuso
0
chyba inny mecz ogladasz, pozatym to jest liga wloska i tam sie gra troche twardziej niz w hiszpanskiej a po drugie to non stop go bakoyoko albo inny milanista fauluje lub prowokuje takze odplaca sie i bardzo dobrze
0
ale wolverhamampton jedzie z farmerami :D
0
Kibice Wisły gotowi na B klasę ?;) Ciekawe jak sytuacja z karnetami będzie wyglądać :)
1
kurde szkoda, myslalem ze zostanie takim drugim puyolem, marzy mi sie taki wychowanek jak puyol ktory bylby kapitanem barcy przez dlugie lata;/
0
odblokowalem to w katalogu i nie dostaje zadnych 1000 coinsow wlasnie nie wiem dlaczego tylko 600 coisnow :D
0
a co grasz zeby zarabiac bo ja jakas lige i dostaje po 600 coinsow za mecz :D
0
gram w te fife i nie moge sie w ogole dorobic skladu jakiegos mozliwego, otworzylem pare paczek ale samo drewno wylecialo, nie wiem ile ludzie inwestuja kasy w tą gre ze maja takie sklady :D
0
co myslicie o under 1,5 zagrac w meczu inter-napoli kurs 3.50 ostatnie dwa mecze tych druzyn miedzy soba to remis 0;0
1
ricardo ale pocisk brawo lisy :D
1
dawac leicester jeszcze 15 minut wytrzymac :D
18
dzieki za wszystko erni :D athletic club czeka na Ciebie i Twoja zelazna defensywne :D
1
brawo frosinone, dojechac i zwolnic gattuso bo trener z niego kiepski
edit jednak korekta ;D
0
wlasnie nie wiem dlaczego vidal ma tak malo tempa jak on w realu rusza sie szybciej niz rakitic 3x , to samo dembele 89 a taki rodrigo z valencii ma 90 xd
1
vidal czy kondogbia w fut ?
8
kolega z lewej spodnie pod mlodszej siostry pozyczyl :D
14
Oby nie wymodlił
2
Ale czlowiek zachlanny na to jedzenie a pozniej tylek chce rozerwac :D
1
najlepszego kochani :D