olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Palencia asysta :D Ogladam meczyk i fajnie se radzi w tej obronie i w ofensywie cos tez probuje, szkoda ze nie dalismy mu szansy to samo sie tyczy grimaldo ktory gra swietnie w Benfice;/
33
Real niech się cieszy bo nawet w la liga nie ma takich ogorasow jak na tym klubowym mundialu :)
9
idz lepiej do buka jak wygrasz to bedziesz zadowolony a jak przegrasz to pieski beda zadowolone :D
3
odpale zobaczyc tego byczka jak sie siluje z obroncami liverpoolu :D
0
mial ktos problem z fifa19 na pc ? zainstalowalem, odpalam wyskakuje launcher klikam graj kreci sie klepsydra i gra sie nie odpala, probowalem wszystkiego aktualizacja directxa, reinstall windowsa na inny i to samo, obszukalem w necie i nie ma nigdzie mojego problemu, nawet w sumie nie wiem co pobrac albo co zaaktualizowac ;/
3
gdyby reprezentowali poziom adekwatny do tego w jakich graja obaj klubach to nawet jezyk by im nie byl potrzebny, ale ze sa poprostu za slabi to teraz sie mowi ze jezyk i inne zycie nie moga sie przyzwyczaic :D
0
Szkoda ze ten świr nie ma 20 lat i już nigdy dla barcy nie zagra:( Dzieki niemu zacząłem kibicować Barcy w każdej akcji potrafił coś wymyślać niesamowitego i robił to tak naturalnie teraz są tacy którzy próbują tak grać ale co z tego ze wyglada to efektywnie jak później efektów mało :)
1
mam nadzieje ze nie pisal nic na twitterze pare lat temu tak jak ten jeden co wyzywal nasz klub a pozniej podpisal kontrakt z barca b, a na drugi dzien z nim kontrakt rozwiazali :D
0
pomysl troche ze rabiot przychodzi za darmo a pewnie gdyby mial kontrakt to trzeba byloby zaplacic za niego 50 mln minimum, druga sprawa vidal oraz rakitic wiecznie grac nie bedą takze zwolnia sie dwa miejsce za rok lub dwa, takze jezeli de jong bedzie chcial grac w barcy a nie zalezy mu na kasie to albo sie wstrzyma z transferem albo poleci na hajs, ja tam wolalbym de ligta zamiast de jonga , pomoc mamy dobra arthur,coutinho(byle trener byl normalny i go tam znow przesunal),vidal,rakitic,rabiot jezeli przyjdzie + alenia i roberto od biedy moze zagrac
0
podlaczam do karty graficznej hdmi wejscie a monitor mam dvi podpiety z karty
0
mam pytanie, podlaczylem do pc tv kablem hdmi i tak jakby karta graficzna nie mogla przechwycic tv oczywiscie w tv zmieniam na wejscie hdmi i robi sie czarny ekran
0
Może tem murilo odpali i będzie chciał zostać u nas w miejsce 4 stopera ? Tylko to wykluczałoby przyjście de ligta:/
0
brawo borusia
0
Guardiola się nie pieści z młodymi tylko nawet w takich meczach daje im pograc;)
20
Szanuje za taka inicjatywę xd
3
Czemu on decyduje a nie sztab gdyby się poddał operacji to już w lutym by zaczynał treningi a tak na 200% sezon wyjęty, wroci zagra 2-3mecze i zaraz będzie info o odnowieniu kontuzji
0
Ta, unikat bo to nie jest zwykły Harnaś
0
A ja harnasia odkorkowalem, Twoje zdrowie
0
Podobno chodzą plotki ze sam zrezygnował ale czy to prawda kij wie bo wtedy nie dostałby odprawy za wcześniejsze zwolnienie ale jeżeli to prawda to miał jakieś resztki honoru
9
Fani Manchesteru myślą ze przyjdzie Zidane teraz i wygraja 3x LM xd
0
Ja bym zrobił ale zamówiłem dopiero kartę graficzna bo mi się zwaliła :)
0
Pewnie, nie ma się co spinać poprostu ma swoje lata i już łapie kontuzje notorycznie czas podziękować za lata wysiłku i kupić nowego obrońcę
2
Już psg miało ich pożegnać rok temu i jeszcze większy kryzys mieli
1
Ktoś wczoraj pisał przed meczem ze Verma zagra 45 minut i się połamie i mało się pomylił bo Verma rozegrał 51 minut xd
0
Mam nadzieje ze do ćwierćfinałów awansuje tylko jedna angielska drużyna
0
I tak wiem ze będzie Liverpool a Real vs Schalke
2
Jego mam wrażenie nic już nie uratuje przed odejściem bo jak wygramy LM to sam odejdzie a jak nie wygramy to go wywala :)
2
Niech daja już ten liverpool albo wygrywać z najlepszymi albo odpadać :)
1
Dziś po meczu gdy emocje już opadły można powiedzieć ze naprawdę zagraliśmy super mimo ze bez nominalnego prawego obrońcy, Dembele wczoraj stał więcej właśnie na prawej obronie niż w ataku, mam tylko nadzieje ze Erniemu nie przyjdzie do głowy go przebranżowić na prawego obrońcę:) Kolejna sprawa, mimo ze Rakitic wspomagał tez obrońców to od 60 minuty jak już wynik był przesadzony to powinien wejść Alenia i na spokojnie łapać minuty, rozumiem ze przeciwnik groźny bo u siebie no ale nie dajmy się ponieść fantazji ze takie Levante by nam zaaplikowalo 4 bramki.Trener mógł już dać dograć Vermie do końca meczu a zdjąć właśnie Rakiticia i Arthur za niego,ale to jeszcze jako tako przyjąłem do świadomości, lecz jak zobaczyłem Denisa który wchodzi to przeżegnałem się nogami na początku walczyłem w świadomości ze pewnie za rakietę do środka pola albo jakiś eksperyment na prawa obronę jednak Valverde nie pozostawił złudzeń i prawda okazała się dla mnie bolesna jak i dla większości użytkowników tej strony :)
4
Umarł