3

Przypomnę tylko za nim zaczniecie po nim jechać to jest to nadal nasz zawodnik i szacunek mu się należy jak każdemu innemu zawodnikowi tej drużyny w skrócie mówiąc jak psu buda :)

3

Wróci Arthur bo nie traci piłek i podaje asekuracyjnie do tylu oraz suarez a dembele na ławce to jest pewne :)

2

Jedyna słuszna opcja żeby de jong przyszedł to ławka rakiticia i sprzedaż Vidala, nie trzeba być błyskotliwym żeby zobaczyć ze mamy Arthura,Busiego,Coutinho,Rakiticia i Vidal do tego Alenia młody no i Roberto który czasami grywa to jest 7!pomocników (oczywiście coutinho gra z przymusu teraz na skrzydle) w PSG ma praktycznie pierwszy skład odejdzie Rabiot i bedzie grał, już wolałbym żeby kupili de ligta który by się bardziej przydał i jakiegoś klasowego snajpera bo gruby młodszy nie będzie. A stopniowo możemy wprowadzać Puiga i Oriola częściej w następnym sezonie( oczywiście to już zależy od nowego trenera bo zakładam ze Valverde już nas nie będzie trenowal) my tez nie mamy słabej szkółki tylko potrzebne im zaufanie od trenera.

0

Kurek gra tam gdzie mu kasy dają najwiecej nie jest przywiązany dłużej do żadnego klubu :)

1

Pamietam jak neymarowi coś nie wyszło to biali bekę mieli ale jak Viniemu się nie udało to pochwały ze próbuje i się nie boi dryblingu xd

0

krzysiu piatek drugi karny i druga brameczka bardzo to cieszy :D

0

krzychu piatek nawet w czwartek strzela brame w pucharze wloch ale napastnik nam sie szykuje oby tylko sie rozwinal to moze byc lepszy od lewego, wiem ze to puchar wloch ale jak pokazal w lidze to nie przypadek ze tak strzela :D

0

Jak dzwoniłem do gościa to mówi ze potrafi zejść poniżej 5l ze spalaniem a w mieście 6-7l się mieści także tragedi nie ma u niego jest 6 lat a sprowadził go ze Szwecji od pierwszego właściciela, umówiłem się na 15 z nim mam podjechać obejrzę myśle ze warto się przekonać osobiście co za auto najwyżej za pół roku sprzedam :)

0

Ma ktoś lub miał SAAB 93 bo właśnie zauważyłem w mojej okolicy dość wydaje mi się nie drogiego za 11tys z 2005 roku utrzymanego i w nienagannym stanie technicznym z silnikiem 1.9 tid opinie w internecie są podzielony jedni chwała drudzy nie polecają, czy może dołożyć trochę i kupić audi a3 8p lub BMW e90, auto ma służyć do pracy dziennie około 50 km dlatego tez nie chciałbym kupywać czegoś za 50 tysięcy i tłuc tego po naszych polskich dziurawych drogach :)

1

Koles mówi “bardzo ważnym elementem kulturalnego podrywu jest nie machanie penisem przed twarzą dziewczyn” xdd

1

No wiadomo każdy ma swój format rozrywki:)

1

Nie bądź już taki sztywniak nie udaj ze taki porządny jesteś i umniejszałoby to Twojej godności odpalając to bo pewnie większe patole w necie oglądałeś :)

1

Zobaczyłem na youtube skrót jakiś z Warsaw Shore no i mnie zaciekawiło wchodze na player a tam 10 sezonów tego :) Odpaliłem bodajże 5ty sezon i masakra co tam się dzieje, ten z tymi tatuażami Stifler bodajże to jest prze koles, ja nie wiem czy oni im za to płaca żeby robili z siebie takich idiotów czy poprostu tacy są xd Jak komuś się nudzi to polecam obejrzeć humor napewno wam poprawi:)

12

My tu gadu gadu o Aleni i Puigu a już niedługo Rabiot może do nas przyjść i tyle będzie ze stawiania na wychowanków :)

0

Asensio dwa lata temu po odebraniu złotej piłki spoczął na laurach i on nie musi nic usawadbniac bo nie on jest od ciągnięcia gry realu

0

myslicie ze boss zdejmie nasze pluca,serce (czyt.rakitic) czy nadal bedzie drzal o wynik i go zostawi 90 minut ? :D

0

dobrze ze zostal bo cucu by nic nie pogral a tak ogra sie w eibar i moze wroci za rok lub dwa a miranda rowniez mysle ze nie zrobi kariery u nas

0

Munir poczuty, bije jak na wojnie z kazdej pozycji co ma pile xdd

1

brawo denis ! I niech mi ktos jeszcze raz powie na niego penis ! xd

2

mlody jest, stres go zjada ogarnie sie ze 2-3 lata i bedzie dobry zawodnik

4

Munir bawi sie w leo i laduje w slupki xdd

4

Malcom jak narazie na tle 3 ligowca nie blyszczy a niektorzy go widza za dembele w podstawie

1

ajajajajajja MUNIREK ale brameczka :D

0

tak zwane no look passy od ivana do przeciwnika, ostatnio czesto je widujemy :D

0

az Munirek musi sie brac za rozgrywanie jak widzi co rakitic robi xd

0

w razie czego messi kurtke sciaga i wbija

0

Ciekawe jakie kursy na to ze Verma sie dzisiaj znow polamie :D

2

Rakitic bedzie gral w tym zespole do konca swiata i jeden dzien dluzej

0

gdzie obejrze wikingow 6 sezon na necie ? z gory dzieki

3

aktualnie od poczatku sezonu to dembele sie lepiej prezentuje, coutinho powinien grac w pomocy z busim i arhurem ale wiadomo ze zona valverde czyli rakitic musi grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?