olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie obejrze wikingow 6 sezon na necie ? z gory dzieki
3
aktualnie od poczatku sezonu to dembele sie lepiej prezentuje, coutinho powinien grac w pomocy z busim i arhurem ale wiadomo ze zona valverde czyli rakitic musi grac
1
jak wroci suarez to dembele lawka, a wtedy bede sie modlil zeby ten trener odszedl po tym sezonie w sumie to juz sie zastanawiam czy na msze nie dac zeby go wywalili
6
Przez wasza tiki take nie mogę wejść na la ramble
1
Jeżeli chodzi o barce to El Jarek posty co 5 minut najświeższe informacje, polecam serdecznie :)
0
Ta lista co krążyła po sieci od tygodnia tylko pokazuje jakim szitem zrobiła się ta nagroda, jedyna możliwa opcja był Varane ze względu na trofea, dziwi mnie tylko 17 miejsce rakiticia skoro głównym aspektem były mistrzostwa świata a on na nich był najlepszy z Chorwatów
6
1.modric
2.cris
3,griezman smiech na sali
1
Jest ktoś może kto pracuje w Holandii/Niemczech mam pare pytań .
2
Miał wczoraj pare takich sprintów konkretnych :)
16
Niestety ale ten człowiek nie ma wątpliwości, Rakitic,Rakitic i jeszcze raz Rakitic
15
Dokładnie! To sztab wie jak zmęczony jest zawodnik i ile może grać ! A rakiticiowi oczy na policzki wyszły w 60 minucie
0
Ale zobaczysz rakiticia :)
16
najgorsze jest to ze wroci arthur i suarez to vidal i dembele poleca na lawke jedni z lepszych zawodnikow dwoch ostatnich spotkan, nie chce sie pastwic juz nad rakiticiem bo on to wiadomo ze jest nietykalny
3
ciekawe czy tak beda sie sciskac jak LM zakoncza na fazie grupowej :D
0
orlowski nie zna znaczenia slowa frajer xdd
1
wroci suarez i w nagrode dembele zasiadzie na lawce obok malcoma :D
1
jak zdejmie dembele to kibicuje villareal
4
nie bede sie wypowiadal na temat tego goscia na lawce bo juz to zrobilem pare dni temu to dostalem bana na 7 dni :D
4
brak slow do tego trenera
0
w nagrode zaraz zejdzie z boiska :D
6
rakitic to jest geniusz
0
ale ciasteczko od rakiticia ;D
1
alenia 200% za Vidala xdd
0
alba jest irytujacy tym szukaniem messiego
0
coutinho pierwszy do zmiany albo do pomocy a rakitic na lawke
0
oby tak dalej dembele, musi cos wpasc w koncu
1
digne jedyny schemat ktory ma w glowie to do wzdluz lini bocznej i wrzuta xdd
3
piekna sprawa, mam nadzieje ze ivan pokaze dzis pare no look passow do przeciwnika :D
0
prowokuje nie prowokuje ale i tak zjada naszego semedo i robert razem wzietych :d
0
miejsca mial tyle jak w ekstraklapie