olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak wiem ze będzie Liverpool a Real vs Schalke
2
Jego mam wrażenie nic już nie uratuje przed odejściem bo jak wygramy LM to sam odejdzie a jak nie wygramy to go wywala :)
2
Niech daja już ten liverpool albo wygrywać z najlepszymi albo odpadać :)
1
Dziś po meczu gdy emocje już opadły można powiedzieć ze naprawdę zagraliśmy super mimo ze bez nominalnego prawego obrońcy, Dembele wczoraj stał więcej właśnie na prawej obronie niż w ataku, mam tylko nadzieje ze Erniemu nie przyjdzie do głowy go przebranżowić na prawego obrońcę:) Kolejna sprawa, mimo ze Rakitic wspomagał tez obrońców to od 60 minuty jak już wynik był przesadzony to powinien wejść Alenia i na spokojnie łapać minuty, rozumiem ze przeciwnik groźny bo u siebie no ale nie dajmy się ponieść fantazji ze takie Levante by nam zaaplikowalo 4 bramki.Trener mógł już dać dograć Vermie do końca meczu a zdjąć właśnie Rakiticia i Arthur za niego,ale to jeszcze jako tako przyjąłem do świadomości, lecz jak zobaczyłem Denisa który wchodzi to przeżegnałem się nogami na początku walczyłem w świadomości ze pewnie za rakietę do środka pola albo jakiś eksperyment na prawa obronę jednak Valverde nie pozostawił złudzeń i prawda okazała się dla mnie bolesna jak i dla większości użytkowników tej strony :)
4
Umarł
0
Powinna być przyznawana za osiągnięcia indywidualne a niestety nie i wygrał ja niesprawiedliwie Real Madryt ;/
0
Ile Leo brakuje jeszcze bramek aby dogonić zdobywcę złotej piłki ?:)
0
4:0 wygrywamy i grają w 10 xd
1
Nawet jakbyśmy wygrywali 15:0 to on i tak nie zmieni rakiticia, Alenia już powinien w 60 minucie wejść
3
Odpowiedz godna 13 latka :)
1
Gdzie obejrzę na telefonie mecz? Z góry dzieki
1
Eksperci na La Rambli tu pisali po 10 minutach gry ze live na gładko
1
Miał Liverpool rozjechać MU a skończy się pewnie 1:1 albo United wsadzi na farcie na 2:1 xd
2
Brawo alison brawo united dawać jazda z nimi :)
0
odpalam mecz realu takze szykujcie sie na bramke dla vallecano :D
0
2 konkursy :D
0
no a nie ?:D wytarczylo dac minuty Paco i strzelalby nie mniej niz Suarez a za rok,dwa mielibysmy super napadziora no ale nasi wola teraz wydac kolejne 150 mln na napastnika :D
1
a my dalej z 32 letnim suarezem i munirem xdd
2
ciekawe czy vallecano dzis zaplaci rachunek
0
i benzema na zdjeciue xd
0
ekstraklasa to jest jednak stan umyslu cracovia ktora jest na fali ma 2 zwyciestwa pod rzad i gra calkiem calkiem w ostatnich meczach przegrywa z pogonia ktora gra w oslabieniu :D
2
Podobno 30 mln maja długu, ale tak jak mówisz ciezko będzie wydaje mi się również, ale chociaż będzie najładniejszy stadion w 4 lidze xd
2
Moja mama lepsze oceny by wystawiła, coutinho 6,5 ? Za co ?
1
Ciekawe czy dla Wisły znajdzie się jakiś inwestor czy rozwiążą ten klub i zaczną od 4 ligi :)
58
Świński łeb mogli powiesić pod ta tablica i mogłaby zostać:)
1
Goli klub równo tymi 50 mln
4
Real mi się marzy w PK chętnie bym zobaczył takie el clasico:)
1
Ktoś wie może co to za model adasiow co mats śmiga? Bo szukałem ale nie mogę znaleść a z tego profilu średnio widać :/
https://www.instagram.com/p/BrTMNOCgds0/?hl=pl
1
i cyk dwojeczka cska :D
4
Asensio ma już tyle ZP ze nie ma nawet motywacji