0

I tak wiem ze będzie Liverpool a Real vs Schalke

2

Jego mam wrażenie nic już nie uratuje przed odejściem bo jak wygramy LM to sam odejdzie a jak nie wygramy to go wywala :)

2

Niech daja już ten liverpool albo wygrywać z najlepszymi albo odpadać :)

1

Dziś po meczu gdy emocje już opadły można powiedzieć ze naprawdę zagraliśmy super mimo ze bez nominalnego prawego obrońcy, Dembele wczoraj stał więcej właśnie na prawej obronie niż w ataku, mam tylko nadzieje ze Erniemu nie przyjdzie do głowy go przebranżowić na prawego obrońcę:) Kolejna sprawa, mimo ze Rakitic wspomagał tez obrońców to od 60 minuty jak już wynik był przesadzony to powinien wejść Alenia i na spokojnie łapać minuty, rozumiem ze przeciwnik groźny bo u siebie no ale nie dajmy się ponieść fantazji ze takie Levante by nam zaaplikowalo 4 bramki.Trener mógł już dać dograć Vermie do końca meczu a zdjąć właśnie Rakiticia i Arthur za niego,ale to jeszcze jako tako przyjąłem do świadomości, lecz jak zobaczyłem Denisa który wchodzi to przeżegnałem się nogami na początku walczyłem w świadomości ze pewnie za rakietę do środka pola albo jakiś eksperyment na prawa obronę jednak Valverde nie pozostawił złudzeń i prawda okazała się dla mnie bolesna jak i dla większości użytkowników tej strony :)

4

Umarł

0

Powinna być przyznawana za osiągnięcia indywidualne a niestety nie i wygrał ja niesprawiedliwie Real Madryt ;/

0

Ile Leo brakuje jeszcze bramek aby dogonić zdobywcę złotej piłki ?:)

0

4:0 wygrywamy i grają w 10 xd

1

Nawet jakbyśmy wygrywali 15:0 to on i tak nie zmieni rakiticia, Alenia już powinien w 60 minucie wejść

3

Odpowiedz godna 13 latka :)

1

Gdzie obejrzę na telefonie mecz? Z góry dzieki

1

Eksperci na La Rambli tu pisali po 10 minutach gry ze live na gładko

1

Miał Liverpool rozjechać MU a skończy się pewnie 1:1 albo United wsadzi na farcie na 2:1 xd

2

Brawo alison brawo united dawać jazda z nimi :)

0

odpalam mecz realu takze szykujcie sie na bramke dla vallecano :D

0

2 konkursy :D

0

no a nie ?:D wytarczylo dac minuty Paco i strzelalby nie mniej niz Suarez a za rok,dwa mielibysmy super napadziora no ale nasi wola teraz wydac kolejne 150 mln na napastnika :D

1

a my dalej z 32 letnim suarezem i munirem xdd

2

ciekawe czy vallecano dzis zaplaci rachunek

0

i benzema na zdjeciue xd

0

ekstraklasa to jest jednak stan umyslu cracovia ktora jest na fali ma 2 zwyciestwa pod rzad i gra calkiem calkiem w ostatnich meczach przegrywa z pogonia ktora gra w oslabieniu :D

2

Podobno 30 mln maja długu, ale tak jak mówisz ciezko będzie wydaje mi się również, ale chociaż będzie najładniejszy stadion w 4 lidze xd

2

Moja mama lepsze oceny by wystawiła, coutinho 6,5 ? Za co ?

1

Ciekawe czy dla Wisły znajdzie się jakiś inwestor czy rozwiążą ten klub i zaczną od 4 ligi :)

58

Świński łeb mogli powiesić pod ta tablica i mogłaby zostać:)

1

Goli klub równo tymi 50 mln

4

Real mi się marzy w PK chętnie bym zobaczył takie el clasico:)

1

Ktoś wie może co to za model adasiow co mats śmiga? Bo szukałem ale nie mogę znaleść a z tego profilu średnio widać :/
https://www.instagram.com/p/BrTMNOCgds0/?hl=pl

1

i cyk dwojeczka cska :D

4

Asensio ma już tyle ZP ze nie ma nawet motywacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?