0

ladnie rakitic xdddddddd

6

Vidal to jest dzikus, przeciez on zjada tego rakiticia w kazdym aspekcie, jest w obronie a zaraz w ataku :D

7

no tak przeciez nie w gazie :D

1

ma odejscie dembele jak moj passat

0

Nie mogę się doczekać miny szejka po meczu jak przegrają i nie awansują xd

2

Dokładnie teraz będzie mówił ze juve go chce albo są ciekawe oferty żeby kasę wyciągnąć jak największa a później powie ze nie przyszło mu namysł aby opuścić barce xd

25

Ma kontrakt do 2020 roku czyli jeszcze 1,5 roku a on się martwi ze barca do niego jeszcze się nie odezwała, oni to by chcieli co rok podpisywać nowe kontrakty i jeszcze z podwojeniem zarobków a rok temu w LM z Roma w rewanżu to nie było komu biegać i grać

4

Socjopata
Zawsze najpewniejsze typy bukmacherskie, oczywiście stawiamy wszystko na odwrót aby coś wygrać :)

2

Za 2 koła nie kupisz dobrego 4k ja kupiłem sony 49cali 4k za 3700

1

Tak to u niego wyglada niestety, kontuzja,pół roku przerwy,powrót do formy,kontuzja i tak w kółko

0

Klepa idzie ostra, wyrobią się chłopaki

1

Jak to możliwe przecież suarez odpoczywał tyle...

0

Jest tu jakiś mechanik lub ktoś kto zna się na sprzęcie do warsztatu, szukam jakiejś sprężarki amatorskiej a w miarę solidnej cena max 600-700 zł i waśnie zastanawiam się jaka firmę wybrać mam na oku dwie dedra(sprawdzona bo mam już spawarkę kupę lat) a druga to Target gdzie opinie o niej są tez w miarę, jeżeli ktoś zna się na rzeczy to chętnie wysłucham z góry dzieki

0

Niestety nie tamte maja paski ukośne a te pionowe

1

Bzdura, ale ogólnie jemu potrzebny jest taki trener jak Guardiola ten ustawił w city sterlinga który miał większe odpały

0

siema koledzy i kolezanki ktos wie co to dokladnie za model dresow bo wiem ze adidas tiro ale to nie model 17 bo tamte maja paski do polowy nogawki pionowo a te ukosnie z gory dzieki za pomoc

https://zapodaj.net/5079ca7015fe6.png.html

0

skoki skokami ale dzis niech krzychu piatek pokaze ze jest najlepszym strzelcem w serie a bo jakis ronaldo juz ma tyle bramek co on :)

13

malcom,dembele,alenia,vidal dac im te minuty co dembele mial grac i dadza rade; )

10

niech sie ogrywa 1-2 sezony i wraca do nas, po co szukac jakis innych zawodnikow jak la masia produkuje nadal swietnych graczy tylko musza oni grac regularnie i sie ogrywac wtedy pokazuja co potrafia, tym bardziej w jego wieku gdzie potrzebuje gry ;)

0

szkoda ale niestety to jego koniec w barcy a moglismy jeszcze za niego troche kasy dostac bo zle nie gral a tak wroci pod koniec sezonu i odejdzie za grosze;/

1

kurde szkoda troche sergiego roberto bo grajek uniwersalny i moglbym nam pomoc a tu kontuzja, mam nadzieje ze to nic powaznego, przydaloby sie dac odpoczac busiemu,pique i albie bo jak widac rakitic i sergi juz zlapali urazy bo za malo odpoczywali, mamy kadre szeroka niech trener tylko zaufa, chcialbym zobaczyc arthura i vidala w pomocy przed nimi coutinho i w ataku dembel,suarez,messi albo messi na 9 i malcom z dembele na skrzydlach:D

15

Zszedł Roberto, Semedo miał więcej miejsca i już grał lepiej, podłączał się i w ogóle

1

no i co jak sie spoznia na treningi i musimy go wymienic na neymara w lecie xd

4

najgorsze jest ze ten trenerzyna nasz nadal mysli ze jest najlepszym taktykiem i za tydzien znow dembele na lawie xd

0

dembele wyjasnil x

0

busi sam w pomocy ogarnie xd hahhahaha

0

co ten ter stegen robi

0

to teraz dembele za rafinhie xd

1

spojrz dwa razy kto wchodzi u nas xd

1

87 dembele, 99+2 malcom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?