olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ladnie rakitic xdddddddd
6
Vidal to jest dzikus, przeciez on zjada tego rakiticia w kazdym aspekcie, jest w obronie a zaraz w ataku :D
7
no tak przeciez nie w gazie :D
1
ma odejscie dembele jak moj passat
0
Nie mogę się doczekać miny szejka po meczu jak przegrają i nie awansują xd
2
Dokładnie teraz będzie mówił ze juve go chce albo są ciekawe oferty żeby kasę wyciągnąć jak największa a później powie ze nie przyszło mu namysł aby opuścić barce xd
25
Ma kontrakt do 2020 roku czyli jeszcze 1,5 roku a on się martwi ze barca do niego jeszcze się nie odezwała, oni to by chcieli co rok podpisywać nowe kontrakty i jeszcze z podwojeniem zarobków a rok temu w LM z Roma w rewanżu to nie było komu biegać i grać
4
Socjopata
Zawsze najpewniejsze typy bukmacherskie, oczywiście stawiamy wszystko na odwrót aby coś wygrać :)
2
Za 2 koła nie kupisz dobrego 4k ja kupiłem sony 49cali 4k za 3700
1
Tak to u niego wyglada niestety, kontuzja,pół roku przerwy,powrót do formy,kontuzja i tak w kółko
0
Klepa idzie ostra, wyrobią się chłopaki
1
Jak to możliwe przecież suarez odpoczywał tyle...
0
Jest tu jakiś mechanik lub ktoś kto zna się na sprzęcie do warsztatu, szukam jakiejś sprężarki amatorskiej a w miarę solidnej cena max 600-700 zł i waśnie zastanawiam się jaka firmę wybrać mam na oku dwie dedra(sprawdzona bo mam już spawarkę kupę lat) a druga to Target gdzie opinie o niej są tez w miarę, jeżeli ktoś zna się na rzeczy to chętnie wysłucham z góry dzieki
0
Niestety nie tamte maja paski ukośne a te pionowe
1
Bzdura, ale ogólnie jemu potrzebny jest taki trener jak Guardiola ten ustawił w city sterlinga który miał większe odpały
0
siema koledzy i kolezanki ktos wie co to dokladnie za model dresow bo wiem ze adidas tiro ale to nie model 17 bo tamte maja paski do polowy nogawki pionowo a te ukosnie z gory dzieki za pomoc
https://zapodaj.net/5079ca7015fe6.png.html
0
skoki skokami ale dzis niech krzychu piatek pokaze ze jest najlepszym strzelcem w serie a bo jakis ronaldo juz ma tyle bramek co on :)
13
malcom,dembele,alenia,vidal dac im te minuty co dembele mial grac i dadza rade; )
10
niech sie ogrywa 1-2 sezony i wraca do nas, po co szukac jakis innych zawodnikow jak la masia produkuje nadal swietnych graczy tylko musza oni grac regularnie i sie ogrywac wtedy pokazuja co potrafia, tym bardziej w jego wieku gdzie potrzebuje gry ;)
0
szkoda ale niestety to jego koniec w barcy a moglismy jeszcze za niego troche kasy dostac bo zle nie gral a tak wroci pod koniec sezonu i odejdzie za grosze;/
1
kurde szkoda troche sergiego roberto bo grajek uniwersalny i moglbym nam pomoc a tu kontuzja, mam nadzieje ze to nic powaznego, przydaloby sie dac odpoczac busiemu,pique i albie bo jak widac rakitic i sergi juz zlapali urazy bo za malo odpoczywali, mamy kadre szeroka niech trener tylko zaufa, chcialbym zobaczyc arthura i vidala w pomocy przed nimi coutinho i w ataku dembel,suarez,messi albo messi na 9 i malcom z dembele na skrzydlach:D
15
Zszedł Roberto, Semedo miał więcej miejsca i już grał lepiej, podłączał się i w ogóle
1
no i co jak sie spoznia na treningi i musimy go wymienic na neymara w lecie xd
4
najgorsze jest ze ten trenerzyna nasz nadal mysli ze jest najlepszym taktykiem i za tydzien znow dembele na lawie xd
0
dembele wyjasnil x
0
busi sam w pomocy ogarnie xd hahhahaha
0
co ten ter stegen robi
0
to teraz dembele za rafinhie xd
1
spojrz dwa razy kto wchodzi u nas xd
1
87 dembele, 99+2 malcom