olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti w formie to top1 na swiecie nie bojmy sie tego stwierdzenia, jest szybki,gra cialem super, pojedynki glowkowe wygrywa wszystkie poprostu BIG SAM :D
0
troszke szkoda mi Lengleta bo gral super ;/
0
slaby sklad, valverde troszke malo jajeczny zbyt defensywnie wydaje mi sie, juz widze jak bedzie wpuszczal dembele w drugiej polowie jak bedziemy dostawac ...
1
super real w dupsko, bayern remis borusia juz 9 pkt oby tak dalej jeszcze marzy mi sie juve remis ale to byloby za piekne a no i zeby nasza blaugrana dzisiaj pokazala sie z jak najlepszej strony, bez godina i gimeneza powinismy odrazu rusyzc ofensywnie z dembele,suarezem i messim na czele :D
3
Cucu to jest kozak, niech sie ogra w Eibar 1-2 sezony i niech wraca do nas, nastepca Alby jak znalazl
2
dokladnie, oni mysleli ze przyjdzie tak jak neymar do nas i odrazu bedzie ciagnal gre realu xdd
9
BLACK SATURDAY xdddddddddddddddd
1
dlateog chcialbym obejrzec wszystkie bramki chociaz emocje czuc przy bramkach a nie to co na eleven :D
0
ktos mi powie gdzie obejrze powtorke el clasico z komentarzem rafala wolskiego?
1
Paco to ten sam poziom co Icardi ale Barca i tak woli i tak szukać 9 za rok, bo chyba munir nie będzie następca grubego
1
Rakitic Mes Que Un Club
0
I się obudziłeś, powiedz tylko czy w tej bajce były smoki ;)
13
Nie róbmy z tej strony pudelka, każdym kto kibicuje barcy dluzej niż od transferu neymara do nas zdaje sobie sprawę ze barca to więcej niż klub a on zrobił z nas przysłowiowe pośmiewisko, pociąg barca już odjechał niech bije kokosy w psg albo idzie do realu tam go powitają z otwartymi rękami tak jak figo ;)
1
Przecież napisałem ze nie wiem tylko odniosłem się ewentualnie do tej zbiórki.
0
Rakitic u Valverde ma jeszcze 5-8 lat gry na najwyższym poziomie, zrozum ze Valverde wolałby Busiego,Suareza czy innego odstawić niż swojego kochanego Rakiticia, jedyna opcja ze Chorwat nie będzie grał non stop to inny trener wtedy rakitic grałby to co mu się należy czyli co piąty mecz albo końcówki spotkań, zobacz nawet u Pepa w Bayernie taki Vidal był sercem środka pola Bayernu bo był dobry w ofensywie i jeszcze lepszy w defensywie, u nas rakitic jedynie w defensywie coś zrobi o jego no look pasach w trybuny nie trzeba mówić :)
0
Dokładnie tym bardziej ze jednak od paru ładnych lat pracował w roli trenera i tacy zawodnicy jak szpilka czy Gołota mało mu nie płacili do tego słyszałem ze pracował w Norweskim związku bokserskim także przez tyle lat nic mu się nie udało odłożyć ? Przeciętny Janusz z polski pracujący całe życie za 2500 tysiąca później na emeryturze 1500-2000zl miesięcznie jest w stanie się utrzymać, nie znam powodów dlaczego są zbierane te środki i jak wyglądały problemy finansowe jego bliskich, podobnie było oczywiście ze zbiórka dla Mackiewicza.
5
W atleti bliżej mu do poziomu godina bo tam liczy się obrona :)
1
Tak myśle ze w sumie ze skoro Leo nie wygra ZP i prawdopodobnie Ronaldo to jedyna sensowna opcja to Varane, co do Ronaldo to ciezko byłoby mi znieść myśl ze on ma 6 ZP a najlepszy gracz w historii czyli nasz Leo tylko 5, troszkę byłoby to umniejszenie umiejętności dla Messiego, bo nie oszukujmy się Cris charyzmatyczny i ciężka praca osiągnął dużo ale to jednak Leo zawsze był o level wyżej od niego, liczę ze nasz crack dorzuci jeszcze do kolekcji 1-2 ZP a wygranie LM myśle i Copa Ameryki zapewni mu ja na 100%
1
Lepiej Vidal niż Rakitic który biega jakby miał kupę w gaciach, Vidal co wchodzi to ma okazje strzelić bramkę.
0
Jak Williams zrobi taki bolid jak w tym sezonie maja to może być ciezko z mistrzem xd
1
Dlatego na szczęście już go nigdy u nas nie będzie, może zjada dembele i innych graczy, ale niestety pociąg barca już odjechał żyje się raz i wiedział na co się pisze :]
0
Dokładnie patrzyłem 2-3 tygodnie temu to fajne spodnie dresowe kosztowały 279 zł, wczoraj poszedłem zdecydowany na zakup i te same za 319 zl, jutro pewnie będą znów za 279 zl :)
0
Dziwne bo każdy chwali samsung,xiaomi ze to telefony wytrzymałe ja mam znienawidzonego IPhone 7 i upadł mi już na płytki na asfalt,kostkę i szybka się nie zbiła xd
1
Lepiej zagrać z kursem 2-3 za 500 zł, chyba ze zabawa i lubisz po 2 zł się bawić :)
3
szkoda ze u nas w sklepach nike czy adidas nie ma jak w Ameryce ze w każdym black friday obowiązuje i nawet -90% są taniej ciuchy, u nas albo standard ceny albo -10% xdd
4
Powiedział Ci to ze widzi ze popełnił błąd czy wnioskujesz z gazet, może dla neymara kwestia finansowa jest dużo bardziej ważna niż trofea?
0
https://allegro.pl/adidas-spodnie-dresowe-dresy-meskie-tiro-17-m-i6929544331.html?reco_id=74db7e22-edc2-11e8-844c-b8ca3a69b3c8
czy te dresy sa oryginalne czy jakas podroba ? po czym to pozanc w ogole ? bo bylem u siebie w sklepie adidasa i sa takie same z tym ze nie ma rozmiaru M a beda dopiero miec babka mi powiedziala za za 3-4 tyg, co jest smieszne a chcialbym zamowic sobie gdzies , dodam ze na zalando rowniez nie ma rozmiaru M
ewentualnie macie jakis sklep 100% sprawdzony gdzie zamawiacie odziez tego typu ?
16
+ Rakitic w podstawowym składzie
0
Dzieki za wytłumaczenie ale jakoś Szwajcaria czy Chorwacja nie narzekali ze maja biegać za piłka 90 minut a przypomnę ze grali dogrywki :)
0
Dajmy mu czas zobaczymy jak teraz będzie się prowadził po tych ostatnich wydarzeniach jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to niestety ale będzie musiał odejść