5

jak widze rakiticia w wyjsciowym skladzie to automatycznie odbiera mi chec ogladania tego meczu ..

2

brawo united jazda z tymi parowkami z londynu :D

0

mam nadzieje ze nasi nie pojda dzis w slady realu i chociaz zremisuja : d

0

i cyk trojeczka

1

Nie wiem dlaczego ale od dłuższego czasu przed meczem barcy mam jakieś dziwne przeczucia ze coś może pójść nie tak, zawsze czekałem na mecz barcy z duża niecierpliwością, ostatnimi czasy stało mi się to obojętne i nie wiem czy przez styl w jaki gramy czy dziwne decyzje naszego trenera jakie podejmuje ustalając wyjściowa jedenastkę, czy tez dziwne zmiany w trakcie spotkań, no nic sobie jak i wam wszystkim życzę miłego meczu i oby gra nasza wyglądała tak jak w finale PK w kwietniu ;)

0

chyba raczej tak, sam bylem ostatnio chrzestnym i matka chrzestna ze strony wujka byla innej wiary i nie miala bierzmowania i nie mogla zostac ;/

3

Tez właśnie zastanawiam się gdzie jest coutinho bo jak narazie dembele staty ma lepsze

0

Co myślicie o wengerze jako następcy Valverde ? Myśle ze gorszego stylu byśmy nie prezentowali a napewno bardziej doświadczony trener;)

0

Chłopie dla mnie może się przewracać o własne nogi ale jeżeli by regularnie strzelał tak jak w pierwszych meczach i te bramki by nam dawały bramki to nie mamy o czym rozmawiać, pozatym gra wyglada jak wyglada i nie tylko dembele nie potrafi się odnaleźć w taktyce trenera tyczy się to wielu graczy jak np Vidal,Malcom czy Semedo, tylko nie mów mi ze Rakitic jest lepszy od Vidala..

3

Ale nie robił sztuczek jak neymar dlatego dembele jest słabszy , mógłby strzelić 20 goli ale nigdy nie będzie taki jak neymar, zrozumcie to, nie jest ważne ze bramki jego nam dały pkt, po co w ogóle komu te pkt liczą się sztuczki, polot i finezja.

Jak widzę takie komentarze jak czvx to niekiedy naprawdę jestem za aborcja

1

Jak ma lepiej grać jak trener go nie wystawia

1

Pismo zostało przekazane do zarządu klubu, dembele po sezonie do odstrzału a my witamy zbawiciela neymara, myśle ze w ramach przywiązania do klubu warto dodać neymarowi bonusik w kontrakcie 200-300 mln za sam podpis za lojalność.

0

Właśnie chyba nie wyobrażają ;) Tylko czy Bartek ma ikrę i zwolniłby Valverde w trakcie sezonu ;)

0

Tak się robi grunt pod transfer do realu miał być gwiazda w PSG a tu Kylianek jest wielbiony wszędzie co nie jest dziwne przecież to Francuz ;)

0

Syn marnotrawny już tu nie wróci, skąd Bartek ma wziąć 300 mln conajmniej ? I nie wiem czy to by szejka przekonało w ogóle

4

Zawodnik do formacji 4-4-2 idealny na skrzydło w obronie przeciętny w ofensywnie świetny, szkoda ze złapał kontuzje jak Lucho zaczął na niego stawiać bo grał świetnie.

20

wydaje mi sie ze odpali sobie gibraltar z liechtensteinem

16

adidas.pl to oficjalna strona NIKE :)
tak kupywalem z tej strony jest legitna

4

no i cyk trojeczka xddddddddddd

1

no i cyk dwojeczka anglia wchodzi jak w maslo xd

3

top 10 grajkow chyba w atleti ,bo na swiecie to nigdy nie byl, techniki zero

0

niesamowite

2

Lewy to niech sie grą zajmie bo dziwna sprawa ze ani w klubie ani w reprezentacji strzelanie mu nie wychodzi, ale w reprezentacji mowienie jest ze nie ma kto mu stwarzac okazji troche w tym prawdy jest, ale taki Piatek laduje w klubie gola za golem przyjezdza na repre i potrafi sie odrazu odnalesc i strzela bramke, szkoda ze Brzeczek stawia na miernego Milika a nie na Piatka ;/

8

tak sie wlasnie szejka doi xd

0

duzo wodki kosci gietkie xd

0

on chyba specjalnie to wyplul mialem takie wrazenie :D

0

akurat potrafie zarobic 20 zl na wykupienie ppv jezeli ty nie to baw sie i szukaj linkow :D

0

dziwne, skoro tak łatwo to znalesc na wszedzie na forach, fb czy innych portalach tyle osob pyta o link :D

0

ziomek naprawde ? to 20 zl kosztuje czy tak ciezko 20 zl wydac na ppv?

0

dobra odskocznia na weekend mozna sie posmiac z zawodnikow typu bonus lub tez obejrzec troche patologicznych walk typu rafonix vs magiczny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?