0

Dobrze zrobili , nikt tępy nie jest i dobrze wie ze rakiticia już w 60 minucie nie powinno być na boisku

4

Nie zdziw się jak wyjdziemy z rakiticiem,bussim,vidalem i roberto w pomocy xd

0

Jak widać bez Leo tez można wygrać spotkanie i założę się ze bez rakiety , busiego czy suareza tez byśmy dawali radę, oczywiście nie bez wszystkich na raz, szkoda ze Valverde właśnie w ofensywie nie rotuje bo takim zawodnika jak Malcom, Dembele, Vidal czy Rafinhia to ewidentnie brakuje gry i rytmu meczowego co jest ważne w kwestii długiego sezonu, wystarczy spojrzeć na semedo zagra 3-4 spotkania na dobrym poziomie, trener go posadzi i już przy następnej okazji gra przeciętnie, nie jestem trenerem ale nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić ze Valverde nie unie w ogóle robić zmian.

1

Spokojnie nie ma co narazie się jarac, bo wielu było takich, oczywiście fizycznie stworzony do gry w barcy te kołeczka z piłka to naprawdę jak xavi ma, ale narazie widać ze boi się ryzyka do przodu grać w niektórych momentach

1

zaraz ERNI wprowadzi drugiego bramkarza mnie sie wydaje

3

jak zostawi rakiticia to kibicuje interowi xd

0

brawo napoli jazda z nimi xddddd

0

a idzta w pizd.... z tym rakiticiem. ..

2

bardzo ladne podanie ivan w twoim stylu xd

0

juz nie moge sie doczekac tych pieknych zagran do najblizszego super magika rafinhi xd

0

wjechal wslizgiem w nogi lozano xd

0

bo Roberto wychowanek i musi sie la masia zgadzac w zespole a ze jest ich coraz mniej to stawia na niego xd

2

szkoda mi Vidala cholernie, koles w niczym nie jest gorszy od Rakiticia a w ogole nie gra;/

0

szkoda szczepic ryja na tego trenerzyne, wystawil rafinhie bo ten by wypozyczony do interu, zeby tylko rafinhia nie zapomnial ze juz gra w barcy :)

1

Mam nadzieje ze zawita do nas Icardi w następnym sezonie, dziwie się ze barca ofert żadnych już teraz w lato nie składała no chyba ze chodzi o Leo i on nie chce aby Mauro tu przyszedł bo odbił kobite Lopezowi a jak wiadomo to kumpel Leo ;)

0

w sensie nowa mapa cobble przerobiona ?:D

7

Oglądałem wczoraj arsenal i naprawdę grają fajna piłkę, zawodników tez maja dobrych liczę ze 2-3 miejsce zdobędę na koniec sezonu.

1

Już kyliana bym wolał niż tego najemnika

0

W sumie prawda “nie pójdę na wybory nie będę głosował na złodziei“

0

Tak myśle odnośnie wyborów, każdy narzeka na PiS i PO większość jest przeciwna rzada wyżej wymienionych na partii a na końcu o władze i tak biją się te dwie partie, a ilu to ludzi przed wyborami chodzi i biadoli ze nie będzie głosować na PiS ani PO i tak się zastanawiam skąd oni maja tyle głosów ;) Szkoda ze wybory nie są obowiązkowe bo 51% frekwencji jak ktoś niżej pisał to średni wynik, ale w taki sposób właśnie w naszym kraju nic się nie zmieni ;)

13

pozdro dla wszystkich prosto z san siro :)

p.s tak chcialem sie pochwalic ze jestem na meczu ale to bylo jedno z moich marzen aby byc na takim meczu :D

0

Legia przegrywy xdddddddd

29

transfer kwestia godzin : )

0

suarez to jest ewenement xdd

3

co ten rakitic robi jeszcze na boisku kolek jeden

1

gruby to jest niemota xdd

9

dawaj komar strzel cos i ucisz hejterow

0

dobra dawaj roberto i bronimy wyniku erni xdddddd

0

po co ryzykowac, neich go zdejmie zrobia jakis oklad czy cos, liga mistrzow w tym tygodniu za tydzien mecz z realem ..

3

nie bedzie bo w srode juz roberto wyjdzie w podstawie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?