olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze zrobili , nikt tępy nie jest i dobrze wie ze rakiticia już w 60 minucie nie powinno być na boisku
4
Nie zdziw się jak wyjdziemy z rakiticiem,bussim,vidalem i roberto w pomocy xd
0
Jak widać bez Leo tez można wygrać spotkanie i założę się ze bez rakiety , busiego czy suareza tez byśmy dawali radę, oczywiście nie bez wszystkich na raz, szkoda ze Valverde właśnie w ofensywie nie rotuje bo takim zawodnika jak Malcom, Dembele, Vidal czy Rafinhia to ewidentnie brakuje gry i rytmu meczowego co jest ważne w kwestii długiego sezonu, wystarczy spojrzeć na semedo zagra 3-4 spotkania na dobrym poziomie, trener go posadzi i już przy następnej okazji gra przeciętnie, nie jestem trenerem ale nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić ze Valverde nie unie w ogóle robić zmian.
1
Spokojnie nie ma co narazie się jarac, bo wielu było takich, oczywiście fizycznie stworzony do gry w barcy te kołeczka z piłka to naprawdę jak xavi ma, ale narazie widać ze boi się ryzyka do przodu grać w niektórych momentach
1
zaraz ERNI wprowadzi drugiego bramkarza mnie sie wydaje
3
jak zostawi rakiticia to kibicuje interowi xd
0
brawo napoli jazda z nimi xddddd
0
a idzta w pizd.... z tym rakiticiem. ..
2
bardzo ladne podanie ivan w twoim stylu xd
0
juz nie moge sie doczekac tych pieknych zagran do najblizszego super magika rafinhi xd
0
wjechal wslizgiem w nogi lozano xd
0
bo Roberto wychowanek i musi sie la masia zgadzac w zespole a ze jest ich coraz mniej to stawia na niego xd
2
szkoda mi Vidala cholernie, koles w niczym nie jest gorszy od Rakiticia a w ogole nie gra;/
0
szkoda szczepic ryja na tego trenerzyne, wystawil rafinhie bo ten by wypozyczony do interu, zeby tylko rafinhia nie zapomnial ze juz gra w barcy :)
1
Mam nadzieje ze zawita do nas Icardi w następnym sezonie, dziwie się ze barca ofert żadnych już teraz w lato nie składała no chyba ze chodzi o Leo i on nie chce aby Mauro tu przyszedł bo odbił kobite Lopezowi a jak wiadomo to kumpel Leo ;)
0
w sensie nowa mapa cobble przerobiona ?:D
7
Oglądałem wczoraj arsenal i naprawdę grają fajna piłkę, zawodników tez maja dobrych liczę ze 2-3 miejsce zdobędę na koniec sezonu.
1
Już kyliana bym wolał niż tego najemnika
0
W sumie prawda “nie pójdę na wybory nie będę głosował na złodziei“
0
Tak myśle odnośnie wyborów, każdy narzeka na PiS i PO większość jest przeciwna rzada wyżej wymienionych na partii a na końcu o władze i tak biją się te dwie partie, a ilu to ludzi przed wyborami chodzi i biadoli ze nie będzie głosować na PiS ani PO i tak się zastanawiam skąd oni maja tyle głosów ;) Szkoda ze wybory nie są obowiązkowe bo 51% frekwencji jak ktoś niżej pisał to średni wynik, ale w taki sposób właśnie w naszym kraju nic się nie zmieni ;)
13
pozdro dla wszystkich prosto z san siro :)
p.s tak chcialem sie pochwalic ze jestem na meczu ale to bylo jedno z moich marzen aby byc na takim meczu :D
0
Legia przegrywy xdddddddd
29
transfer kwestia godzin : )
0
suarez to jest ewenement xdd
3
co ten rakitic robi jeszcze na boisku kolek jeden
1
gruby to jest niemota xdd
9
dawaj komar strzel cos i ucisz hejterow
0
dobra dawaj roberto i bronimy wyniku erni xdddddd
0
po co ryzykowac, neich go zdejmie zrobia jakis oklad czy cos, liga mistrzow w tym tygodniu za tydzien mecz z realem ..
3
nie bedzie bo w srode juz roberto wyjdzie w podstawie xd