0

byliby idiotami gdyby nie wykupili go za tyle, jezeli bedzie regularnie strzelal to 50 mln to cena minimalna za niego, jak za takiego drewniaka rodrigo valencia od realu wolala 80 mln, a barca jedynie moze paco przekonac wyzsza pensja jezeli mu zaproponuje i role pierwszego napastnika w zespole, byc moze paco by przystal i zostal z nami, ale czy kumpel messiego jest do ruszenia?:D

0

kazdy byl podniecony po remisie z wlochami(slabymi wlochami ktorzy ze slaba ukraina remisuja u siebie) i myslal ze portugalie zmieciemy, ja bym dal czas jeszcze trenerowi aczkolwiek pamietajmy ze taka portugalia tez nie jest slaba i potrafi grac

2

ale my zawsze przegrywamy kurw....

0

Jezeli Paco utrzyma forme do konca sezonu i bedzie regularnie strzelal mysle ze to powinien byc podstawowy napastnik w naszym klubie, pozatym na rynku 9 nie widac, oczywiscie sa icardi czy firmino ale wydaje mi sie ze paco gorszy od nich nie jest

1

Paco kolejna brama a my na ataku z grubym ktory sie o wlasne nogi przewraca bramka w jego wykonaniu staje sie powoli marzeniem wielu kibicow barcy :D

1

Tak sobie mysle, niby valencia okej, mocny przeciwnik spoko, ale czy my nie moglismy powalczyc o zwyciestwo? Wydaje mi sie ze spokojnie, nasi ostatnie 20-25 probowali cos jednak zmeczenie dawalo sie we znaki, czemu trener nie zareagowal wczesniej i w 60-70 minucie nie wpuscil dembele,rafinhii,vidala czy nawet munira, przeciez nasza 9 sama sie potykala o wlasne nogi w drugiej polowie, coutinho do po 60 minucie tez sie nie wyroznial, rakitic to jak zwykle kreatywnosci zero, juz arthur cos prbowal dryblowac i pograc z Leo, nie wiem ale coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze my potrzebujemy lepszego trenera ktory ulozy ten syf i beda grali ci ktorzy prezentuja dobra forme bo gra pique, rakiticia oraz busiego naprawde pozostawia wiele do zyczenia .

0

Albie ktos powie ze nie musi za kazdym razem do messiego grac ?

0

gdzie sa zmiany wuefista

4

rakitic , busi , pique tragedia

3

pique + rakitic jak z nimi wygramy to mozna powiedziec za 9vs11 wygralismy

0

prosilbym o link do meczu barcy na priv z gory dzieki

0

35 min i neymar juz siedzi na kuponie xdd

0

obysme sprzedali go po sezonie bo nie moge na niego patrzec

0

dobra jednego mniej Guedes juz nie pogra xd

1

Valverde posadzil obronce ale nie tego co trzeba

0

no to sie zaczelo ostro xdd

0

https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/4240317952
taki swir na wieczor za 2,50 xd

0

zapytaj macgregora ktory duzo gada a malo robi :D

0

teraz wiekszy kurs chyba ze nie strzeli xd

1

Szczerze mówiąc to na Fame mma były walki z większym potencjałem niż ta popka xd

1

popek i na tyle by to bylo xdd
p.s dziwie sie ze popek nie poszedl odrazu tak jak z burneika przeciez to bylo logiczne ze on nie bedzie mial sily na dwie rundy, dziwne zalozenia popka trenera ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

bo juz powinismy miec pare pkt przewagi w lidze i byloby mniej napinki a tak wszystko na styku :/

5

cieszyc sie bedzie mozna jak nasi wygraja jutro

0

jedyna opcja aby paco do nas wrocil bylaby sprzedaz suareza po tym sezonie co jest malo mozliwe i zagwarantowanie paco wiecej minut

0

a co mial powiedziec ?:D

0

mimo wszystko my dostalismy od ostatniej druzyny, nie ma co sie ogladac tylko wygrac jutro i umocnic pozycje lidera

2

alaves brama xddddddddddddddd

0

Vini Vici wszedl madrycki neymar :D

1

Paco chcial grac wiec chcial odejsc Munirowi ławka tak jak denisowi nie przeszkadza to zostali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?