panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedy jeszcze tydzień temu ktokolwiek ważył się mówić choćby jedno źle brzmiące słowo w stronę Dembele, był tutaj krzyżowany... wystarczyło parę dni i jego foch związany ze sprowadzeniem konkurenta i nagle okazuje się , że Dembele jednak krytykować można, jest przeplacony i jednak tak dobrze w poprzednim sezonie jednak nie grał
0
Żeby dodać szczyptę merytoryki, pytanie do tych co oglądali: jak grał Endriu Gomes z Totkami ? Nie oglądałem meczu prZyznaje bez bicia.
0
Do Valencii powinien polecieć taki duopak: Pacogomes. Myślę, że 50 mln za tych dwóch byłoby rozwiązaniem wszystkich problemów, oczywiście bez numerów w stylu Parejo w ramach "rozliczenia"
0
nie wpuszczą Cię. w tej chwili wszyscy praktycznie mają selekcje i w drsach czy krótkich spodniach nie masz szans.
1
Czasami zastanawiam się, czy ludzie oglądali Mistrzostwa Świata, czy tylko stwierdzili, że jeżeli Francja wygrała, to oznacza, ze Pogba coś tam pokazał. Jeszcze raz powtarzam, Francja wygrała dzięki solidnej, tytanicznej obronie, dzięki Ngolo Kante w pomocy, dzięki szybkości Mbape z przodu i dzięki solidności i marce, no i olbrzymiej roli trenera. Na pewno do głównych architektów sukcesu nie należy zaliczyć ani Pogby ani Giroud, ani nawet Griezmanna (bramki za karnych i wielbłąd Muslery ? jak dla napastnika to trochę mało)
Jeżeli chodzi o Pogbomanię, polecam Ligę Angielską, olgądanie meczów MU szybko leczy z tego schorzenia.
0
czytam już kolejny wpis o tajemniczym transferze Abidala... gdzie było jakieś info odnośnie tego ? Pamiętam, że bodaj Sport podawał, że Barca pracuje nad jednym transferem po cichu, ale zrozumiałem że tu chodziło o Malcoma, ale rozumiem, że jakieś podobne grypsy pojawiły się także po transferze Malcoma ?
3
Ty człowieku ostrzegaj wcześniej ze wchodzisz na własne ryzyko czy coś takiego ... prawie wylalem kawe na kompa
0
jeżeli jeszcze nie oglądałeś któregoś filmu wymienionego tutaj, możesz śmiało go wrzucić na tapetę (z wyjątkiem Pearl Harbour). Jeżeli lubisz odrobinę starsze filmy polecam "bitwa o Midway", ewentualnie "O jeden most za daleko" ale to są klasyki. Jeżeli chcesz spróbować czego innego polecam kino rosyjskie i "Bitwa o Sewastopol" z roku 2015. Jeżeli lubisz I wojnę światową i lotnictwo polecam "Flyboys bohaterska eskadra" ewentualnie " Zaginiony Batalion", są jeszcze wietne filmy "Iwo Jima" i "sztandar chwały", które też bardzo polecam.
0
prawda jest taka, że siłą rządu jest niezwykle słaba opozycja, która broni demokracji, której owocem właśnie jest obecny rząd.
0
dorzuciłbym do niego jeszcze Jose Gaya no i Rodrigo chociażby z uwagi na jego fenomenalne statystyki.
0
Czytałem gdzieś, że ponoć Cucurella grywał na prawej obronie, w wieku 20 lat można spróbować go zaadoptować na tej pozycji, ewentualnie wykorzystywać tam Roberto jako opcję awaryjną. Oczywiście występy Cucurelli na prawej obronie to mógł być nieudany incydent (nie mam wiedzy na ten temat). Moim zdaniem trzeba jednak postawić na Semedo na tej pozycji, albo sklonować Daniego Alvesa :)
1
za 70 brałbym jak rolnik dopłaty z Unii
1
Najtwardszy orzech do zgryzienia to jest ten Jerry Mina, moim zdaniem racjonalne byłoby jednak sprzedanie go na tym etapie z opcją odkupienia. Można na nim całkiem nieźle zarobić (ponoć 35 mln jest do wyciągnięcia), więc zarobek z tego piłkarza byłby całkiem spory. Nie wiadomo tak naprawdę jak Jerry poradzi sobie w europejskim footballu, grał za mało do tej pory by cokolwiek powiedzieć. A patrząc na obecny skład obrony (Lenglet, Verma, Umtiti i Pique) mielibyśmy dwóch starszych, doświadczonych obrońców i dwóch solidnych młodszych, ogranych w Europie. Naprawdę szkoda byłoby pozbywać się Vermy, bo ten facet jest ultrasolidnym zawodnikiem i najlepszym z obrońców których mamy, pod warunkiem, że jest zdrowy oczywiście.
Z pozostałych, Andre Gomes, Vidal, Rafinha i Marlon do obowiązkowej sprzedaży. Luka Digne uważam, że również mógłby przejść do Evertonu, pod warunkiem dobrej oferty. Wtedy zrobiłoby się miejsce dla kogoś ze szkółki (Miranda, Cucu), bo nie oszukujmy się, Digne to nie jest piłkarz, który zastąpiłby w przyszłości Albę. Podobnie na prawej stronie również można wpuścić kogoś z młodziaków, a Roberto przesunąć tam, gdzie mówi jego genetyka, czyli do środka. Jeżeli zostałby tam przesunięty, to nikogo do środka pola już nam nie potrzeba, jest jeszcze przecież Alenia. Nie ma sensu sprowadzać De Jonga za tak wielkie pieniądze, który w Eredivisie zagrał raptem jeden sezon. Lepiej zawrzeć z Ajaxem jakąś umowę przyszłościową (prawo pierwokupu czy coś). Nawiasem mówiąc czuję w kościach, że ten sezon będzie należał do Sergiego Roberto. Paco i Munir, powinni zostać w drużynie i być zmiennikami Suareza. Mimo wszystko uważam, że Paco ma papiery na to, żeby zastąpić Sureza w przyszłości, a patrząc na formę i jednak wiek Louisa, może to nastąpić niestety już wkrótce.
0
oprócz nich, jeszcze Balcerowicz musi odejść.
0
słabe kluby w europejskich pucharach jeszcze o niczym nie świadczą. Pomyślcie o lidze w której grają takie tuzy jak: Dynamo Zagrzeb, Hajduk Split, Pula ... a reprezentacja jest wicemajstrem świata.
0
i jedna sprawa od której należy właściwie zacząć ten wywód: Liga Mistrzów będzie grała nadal bez VARu (nie ważne jak absurdalnie to brzmi, zważywszy że VAR będzie teraz prawie wszędzie), wnioski nasuwają się same.
2
przy takich wpisach jak twój, ogarnia mnie olbrzymi smutek, że nie można polecać dwa razy jednego komentarza :D
5
poczekałbym, aż Monchi zawęzi tę listę do jednego nazwiska i wtedy łup :D
1
spoko, sorry :) chyba potrzebuję kawy :D
3
trochę szacunku do kibiców Romy. Są rozczarowani i wściekli pewnie na Barce za podkupienie zawodnika i ja potrafię ich zrozumieć, pomyśl sobie jak Ty byś się czuł czekając na lotnisku w Barcelonie i dowiedział się że godzinę przed wylotem podkupił go Real. Wiadomo, że w biznesie nie ma miejsca na skrupuły, ale na szacunek już jest i należy go okazać każdemu rywalowi.
107
Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.
1
a Kuba Błaszczykowski w Moskwie wciąż czeka na wejście na boisko ?
1
ponoć i tak jest tańszy niż książę Harry z Tottenhamu.
0
czekamy jeszcze na brazylijskich piłkarzy o imionach: Makbet i Banquo xD
0
No kolega to się raczej powinien cieszyć, że rywal zza miedzy nie będzie silniejszy niż jeszcze wczoraj gazety zakładały, nie ma to jak kolejne scudetto zanim rozgrywki się zaczęły :)
1
może dlatego że statystyki w lidze francuskiej wykręcił mniej więcej takie jak Mbape, tyle że w znacznie, znacznie słabszym klubie i mniej zacnym otoczeniu.
0
myślę, że zarząd, działacze Romy wiedzą, że biznes jest biznes i tak jak nas nikt nigdy nie traktował ulgowo pod tym względem, tak i my nie możemy mieć względów i korzystać ze wszystkich legalnych środków. Oczywiście znienawidzą nas kibice Romy, ale to normalne i należy się tego spodziewać.
1
#sorrymonchi #41jakzadarmo
0
"nie ma nikt... takiej ... nadziei jak ja " iksde :D
4
z goal.com
Cristiano Ronaldo want Juventus to raid Barcelona for Andre Gomes, according to Don Balon.
The report claims that Ronaldo believes his countryman would fit perfectly beside him under Massimiliano Allegri.
Podoba mnie się ten ceer w Juve :)