0

Potwierdzenie przelewu na konto babsztyla powinno załatwić sprawę.

0

przy tak dużym ciśnieniu -> eksplozja więcej niż gwarantowana :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

W Barcelonie jak w Bondzie: " jutro nie umiera nigdy"

1

Mam nadzieję że brak Andre w plotkach , to tylko cisza przed burzą.

1

przypominam, że jeszcze mistrzem świata może być książę Harry i Lwy Albionu

5

Griezmann w czasie mistrzostw chyba dzieli pokój z Żiru ...

0

85 minuta , zaczyna się dramat reprezentacji Francji

1

Jeżeli chodzi o Pogbe to jest bardzo przereklamowany, ale jednej rzeczy mu nie można odmówić: ma genialnego agenta. Normalnie to on grałby pewnie max w Evertonie a reprezentacje oglądał w Tv

1

Nie ponosi Cię? Ochłoń xD

48

mnie martwi coś innego... od dawna w podsumowaniu porannych plotek nie widziałem nagłówka "Andre Gomes"

6

Ramos oprócz tego, że jest urodzonym przywódcą jest też urodzonym chamem, prostakiem i bandytą boiskowym. Czasami warto mieć kapitana, który jest dżentelmenem, a nie burakiem i takich właśnie zawsze miał Real: Hierro, Raul, Iker, który może nie piłowali tak jak Ramos, ale klub nie musiał się za nich wstydzić, wręcz przeciwnie. Zawsze, aż do obecnego ***** oczywiście.

0

Sergio Ramos nie lubi tego.

2

A jednak Janusze ...

0

Czy jest ktoś jeszcze na PGE Narodowym na Roling Stones ?

0

Ale wciąż może osiągnąć poziom Grzmota.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czasami dobrze jest zrobić save'a przed przeczytaniem czegoś

1

Przepraszam po kogo ?!?! Pogba ? A komu to potrzebne , a dlaczego ?

6

W Madrycie liczą, że odejście Ronaldo uwolni Benzemę i to on ma wziąć ciężar strzelania goli na siebie.

0

Pavon - wreszcie wjedzie miał kto wykonywać rzuty różne , na MŚ po jego dosrodkowaniach aż się gotowało w polach karnych

0

Tak, tak ... Arda Turan do dzisiaj robi wiatr na skrzydle ...

0

Nie jestem przekonany czy Leo na dzisiejszy mecz trafił że składem... ale w końcu on tu jest trenerem i on zna najlepiej piłkarzy i ich możliwości, dlatego też ją się zamykam, zapinam pasy itd.

86

To może spróbują jeszcze ściągnąć Andresa Iniestę z Japonii ? W sumie niewiele jest starszy od Williana, a zna klub, łatwo wkomponowałby się i posiada DNA Barcy ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obojętnie kto zagra w ataku będzie siła rażenia, byleby nie wprowadzał w trakcie gry Pavona.

1

patrząc na okładkę Asa czuję mały niesmak widząc co robi Jordi Alba. Nie dość, że scena jak na Titanicu, to jeszcze w roli głównej sami widzicie kto...

44

Laskowski stwierdził, że piłkarze wykorzystując chwilę przerwy schodzą do linii się napić... biorąc pod uwagę, że tam czekali gotowi do wejścia Peszkin i Teo, brzmiało to dość dwuznacznie :D

0

nie to miałem na myśli... raczej chodziło mi o to, że nie należy sobie obiecywać po młodych piłkarzach za wiele, bo niektórzy zapowiadani na wielkie gwiazdy i nadzieje po prostu nigdy się nie spełniają i zostają ligowymi przeciętniakami rozbijającymi się między Las Palmasami, MAlagami i Sportignami Gijon. Ostatnia dostawa piłkarzy Ajaxu również nie błyszczy (El Ghazi, Schone, Dolberg czy Klaasen). Ja podchodziłbym do tematu De Jonga ostrożnie, na pewno nie pakowałbym 50 mln, a jeśli już to czulej spoglądałbym na De Ligta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?