panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potwierdzenie przelewu na konto babsztyla powinno załatwić sprawę.
0
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-i-nato-przygotowuja-sie-na-wojne-z-rosja
0
przy tak dużym ciśnieniu -> eksplozja więcej niż gwarantowana :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
W Barcelonie jak w Bondzie: " jutro nie umiera nigdy"
1
Mam nadzieję że brak Andre w plotkach , to tylko cisza przed burzą.
1
przypominam, że jeszcze mistrzem świata może być książę Harry i Lwy Albionu
5
Griezmann w czasie mistrzostw chyba dzieli pokój z Żiru ...
0
85 minuta , zaczyna się dramat reprezentacji Francji
1
Jeżeli chodzi o Pogbe to jest bardzo przereklamowany, ale jednej rzeczy mu nie można odmówić: ma genialnego agenta. Normalnie to on grałby pewnie max w Evertonie a reprezentacje oglądał w Tv
1
Nie ponosi Cię? Ochłoń xD
48
mnie martwi coś innego... od dawna w podsumowaniu porannych plotek nie widziałem nagłówka "Andre Gomes"
6
Ramos oprócz tego, że jest urodzonym przywódcą jest też urodzonym chamem, prostakiem i bandytą boiskowym. Czasami warto mieć kapitana, który jest dżentelmenem, a nie burakiem i takich właśnie zawsze miał Real: Hierro, Raul, Iker, który może nie piłowali tak jak Ramos, ale klub nie musiał się za nich wstydzić, wręcz przeciwnie. Zawsze, aż do obecnego ***** oczywiście.
0
Sergio Ramos nie lubi tego.
2
A jednak Janusze ...
0
Czy jest ktoś jeszcze na PGE Narodowym na Roling Stones ?
0
Ale wciąż może osiągnąć poziom Grzmota.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czasami dobrze jest zrobić save'a przed przeczytaniem czegoś
1
Przepraszam po kogo ?!?! Pogba ? A komu to potrzebne , a dlaczego ?
6
W Madrycie liczą, że odejście Ronaldo uwolni Benzemę i to on ma wziąć ciężar strzelania goli na siebie.
0
Pavon - wreszcie wjedzie miał kto wykonywać rzuty różne , na MŚ po jego dosrodkowaniach aż się gotowało w polach karnych
0
Tak, tak ... Arda Turan do dzisiaj robi wiatr na skrzydle ...
0
Nie jestem przekonany czy Leo na dzisiejszy mecz trafił że składem... ale w końcu on tu jest trenerem i on zna najlepiej piłkarzy i ich możliwości, dlatego też ją się zamykam, zapinam pasy itd.
86
To może spróbują jeszcze ściągnąć Andresa Iniestę z Japonii ? W sumie niewiele jest starszy od Williana, a zna klub, łatwo wkomponowałby się i posiada DNA Barcy ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obojętnie kto zagra w ataku będzie siła rażenia, byleby nie wprowadzał w trakcie gry Pavona.
1
patrząc na okładkę Asa czuję mały niesmak widząc co robi Jordi Alba. Nie dość, że scena jak na Titanicu, to jeszcze w roli głównej sami widzicie kto...
44
Laskowski stwierdził, że piłkarze wykorzystując chwilę przerwy schodzą do linii się napić... biorąc pod uwagę, że tam czekali gotowi do wejścia Peszkin i Teo, brzmiało to dość dwuznacznie :D
0
nie to miałem na myśli... raczej chodziło mi o to, że nie należy sobie obiecywać po młodych piłkarzach za wiele, bo niektórzy zapowiadani na wielkie gwiazdy i nadzieje po prostu nigdy się nie spełniają i zostają ligowymi przeciętniakami rozbijającymi się między Las Palmasami, MAlagami i Sportignami Gijon. Ostatnia dostawa piłkarzy Ajaxu również nie błyszczy (El Ghazi, Schone, Dolberg czy Klaasen). Ja podchodziłbym do tematu De Jonga ostrożnie, na pewno nie pakowałbym 50 mln, a jeśli już to czulej spoglądałbym na De Ligta.