panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja już pamiętam taką jedną młodszą wersję Modrica, ostatnio widziany bodaj na ławce rezerwowych Las Palmas (Halilovic, żeby było jasne o kogo chodzi)
3
Ja możesz pytać już o popołudniowe, kiedy jeszcze nie było przedpoludniowych ? Troszkę cierpliwości ...
1
tak, to w zasadzie prawda, na tle kolegów nie wygląda najgorzej, szczególnie takich jak Pogba czy Griez, z francuskich atakujących lepiej od niego wygląda Mbappe.
1
Coutinho - zakup kontrolowany jak najbardziej na plus
ale postawa Dembele niepokoi
1
Panie, papier równie łatwo przyjmuje 10 mln, jak 180 mln i 1800 mln, a nawet 180 000 mln... napisać można wszystko, a i tak wiadomo, że ani Liverpool tyle nie da, ani Real go nie sprzeda. Poza tym nie jest wart takiej kasy.
1
od Pavona na skrzydle lepiej zagrałby nawet Caballero, a z pewnością lepiej biłby rzuty rożne
0
Meza + Pavon #niedobrazmiana
15
przecierałem dzisiaj oczy, czytając opinie, że Ronaldo zderzył się z Irańczykiem "przypadkiem", albo że Irańczyk sam sprowokował faul CRa
mam wrażenie, że gdyby Ronaldo wyciągnął w czasie meczu pistolet i zastrzelił Irańczyka, to te osoby domagałby się czerwonej kartki dla Persa za nielegalne posiadanie amunicji.
0
słuchajcie, są pierwsze komentarze nawiedzonych... posłuchajcie tylko tego "a ja widziałem, że chciał przejąć pozycje rywala, wepchnał się ale uderzył przedramieniem a nie pięścią..." to oczywiście o "panie ładnym".
6
Takie przemyślenie z dotychczasowych meczy... kibice uwielbiają takie drużyny jak Iran czy Maroko, ewidentnie słabsze, posiadające nieco zaimprowizowany skład, a jednak walczące, gryzące trawę i walczące w meczach jak o życie... szkoda, że sędziowie wspomagani nowymi technologiami, nie pozwalają by takie bajki kończyły się nawet zasłużonym, należącym się happy endem i w ten sposób Dawid przegrywa z Goliatem, pomimo tego, że choć mniejszy lepiej walczył. To, za co kiedyś kochałem football, czyli okrągła piłka, bramki dwie i te piękne historie pisane potem i walecznością zawodników, dzisiaj, przez tych sk****ów przechodzą do lamusa, w imię tego, że pewien opalony portugalczyk ma przerośnięte ego i po prostu musi przeczołgiwać się do kolejnych rund. Dzisiejszy mecz powoduje odruch wymiotny.
4
"ewidentny szwindel" - komentator TVP jest genialny ! Koledzy z wiadomości powinni się uczyć obiektywizmu od komentatorów TVP !
0
jeśli diabeł = UEFA + FIFA, to się zgadza
33
Roberto za cośtakiego dostał cztery mecze + czerwo, odechciewa się ten sport oglądać widząc to chamstwo
0
z Paco jest ciężki dylemat, z jednej strony Barca chyba nie wskaże lepszego zawodnika, który zgodziłby się siedzieć na ławce rezerwowych, bez cienia szansy na zastąpienie Suareza. Z drugiej jednak (jakby przecząc poprzedniemu zdaniu), co jeżeli Suarez z formą będzie leciał w dół i będzie potrzebny ktoś za niego ? Czy Paco to udźwignie? Ja mam wątpliwości. Dylematu nie zazdroszczę.
0
Portugalia - Persja , pachnie Wam tu sensacją ? Ja ja czuję od samego rana, a wietrzylem już mieszkanie ...
0
miałem to samo napisać, ale to chyba coś się w głowie poszpakowało...
1
świetne, umknęło mi to ! :)
0
a jakie jest rozwiązanie zagadki ? :D
0
Niby tak, ale czy się to komuś podoba czy nie (mi się nie podoba) Złota Piłka kładzie się cieniem na ostateczny wynik drużyny w danym roku. Real wygrał LM (w ZP niestety LM jest ważniejsza niż liga), jeżeli jeszcze CR zostanie krulem strzelców, albo dojedzie na tej szkapie zwanej Portugalia do ćwierćfinału albo półfinału, to niestety znów będziemy musieli oglądać jego uśmiechniętą facjatę.
0
jedną trzecią
2
wydaje się sensowne, natomiast na tych mistrzostwach jedno co jest pewne to to, że mecz się odbędzie.
3
"solara" już jedną nogą klepnęła sobie Złotą Piłkę... i w sumie trudno będzie znaleźć argument żeby powiedzieć że dostanie ją niesprawiedliwie. Jutro Argentyna musi naprawdę spiąć tyłek, żeby wywieźć z Chorwatami dobry wynik, chociaż Messi może paradoksalnie mieć lekko swobodniej niż z Islandią.
0
Dokładnie tak jak piszesz, ja też się cieszę, bo lubię dyskutować, szanuję zdania odrębne i logiczne argumenty mnie przekonują. Jeszcze wracając do tego co robi Real, a co kiedyś tak super robiła Barca, uważam, że na ławce rezerwowych powinno się znajdować jedno, może dwa miejsca dla najzdolniejszych wychowanków, dostających regularnie szanse. Tak w Realu narodził się Morata, później Vazquez, Mariano, w naszej drużynie całe złote pokolenie Iniestów, Busquetsów.
0
no i wygląda na to, że się dogadaliśmy ! :) Oglądałem Lozano w PSV w lidze holenderskiej, oczywiście masz racje, liga ta nie należy do topu i nie weryfikuje, ale z drugiej strony De Ligt i De Jong również błyszczą właśnie w tej lidze (jestem olbrzymim zwolennikiem sprowadzenia tych zawodników, najlepiej obu). Transfer Gomesa również był transferem w stylu "młody, perspektywiczny" piłkarz, tyle że się skończyło jak skończyło, ale takie ryzyko jest wkalkulowane w rynek transferowy i łatwo się nadziać. Kosztował sporo, w żadnym meczu nie pokazał swojej wartości, trudno, trza go pchnąć było rok temu, a nie czekać jeszcze sezon na spadek wartości - zarząd zaryzykował, nie opłaciło się. Kupno kogoś z topu ? Jeżeli jest potrzebny na już to jasne że tak, ale Ci piłkarze zwykle są nie do wyjęcia. W tej chwili nawet Liverpool, Atletico, Borussia czy Tottenham niechętnie pozbywają się swoich piłkarzy i raczej interesuje ich sukces sportowy niż zarobek. Takie czasy...
0
Chodzi mi generalnie o to, że możesz sobie powiedzieć, że sprowadziłbyś do Barcelony Griezmana, Erkisena, De Bruyne, Neymara czy nawet Cristiano, problem polega jednak na tym, że Ci piłkarze są nie do wyjęcia, ewentualnie poza granicami finansowymi. Ja uważam, że trzeb szukać ciekawych alternatyw, piłkarzy, którzy mają szansę się rozwinąć, rywalizować z Rakietą, Suarezem czy Semedo i Albą, a nawet wyprzeć ich ze składu. Jednocześnie będą w zasięgu dyrektorów sportowych. Napisałem o Lozano, gra w PSV, ma 22 lata, strzelił (JAKO SKRZYDŁOWY) 14 bramek i miał 4 asysty, jest piekielnie zdolny i szybki. Dzisiaj strzelił bramkę Niemcom, a Ty mnie wyśmiałeś... tylko nie potrafisz podać argumentu dlaczego nie ? Real kiedyś sprowadził bardzo zdolnego Asensio, dzisiaj Ty wyśmiewasz pomysł sprowadzenia zdolnego młodego zawodnika bo nie kosztuje 200 mln i nie ma 27 lat na koncie. Kolejny Sigurdson, który na boisku zapierdala i orze jak dzik, dodatkowo świetne rozegranie i olbrzymie doświadczenie, co pokazywał przede wszystkim w Swansea, taki Paulinho tylko po tuningui umiejący uderzać z dystansu.
0
Jak coś przytaczasz, to warto zrobić to rzetelnie, w Realu ławkę grzeją także tacy zawodnicy jak: Theo, Vallejo, Hakimi, Ceballos czy Mayoral. Kovacic i Asensio nie przychodzili do Realu jako wielkie gwiazdy footballu, to w Realu się rozwinęli i znaleźli tu gdzie teraz są, więc uważam, że Twoje porównanie jest po prostu z otchłani dupy. Nie twierdzę, że każdy może uważać, że Sigurdson pasowałby do Barcelony, ale twierdzę, że jeżeli ktoś nazywa go szrotem to albo kompletnie nie ma pojęcia o lidze angielskiej, albo czerpie wiedzę z Bravo Sportu.
0
strzelił 25 bramek w poprzednim sezonie, obawiam się, że ten sezon może być dla niego pikowanie w dół, ale po co ten "cudowny zarząd" sprowadził Paco, Dembele, Cou ?
0
a jaki masz problem ? Bo ciągłe pisanie: serio, to dość słaby argument, chyba że na ławkę rezerwowych, z argumentami do walki o pierwszą jedenastkę proponujesz Eriksena czy Pjanica to faktycznie żyjemy w dwóch różnych światach. Everestem ogarnięcia raczej nie jest napisanie nazwisk 3-4 największych gwiazd na świecie, tylko zastanowienie się kto jest realnie do wyjęcia, a ma argumenty by stać się wartościowym zawodnikiem mogącym przebić się do pierwszego składu.
0
Moim zdaniem fiasko transferu Griezmana może wyjść na dobre. Za te kasę, można wzmocnić dwie pozycje, np. Griezmann = Martial +Siggurdson lub Martial+De Jong, ciekawe postaci to także Lozano Hirving skrzydłowy PSV Eindhoven, który strzelił 19 bramek i zanotował 4 asysty w wieku 22 lat i Nabil Fekir z Lyonu, ale on ponoć już jedną nogą w Liverpoolu.
Uważam, że ten zarząd nie ma żadnego planu, jeżeli planem B w przypadku niepowodzenia zakupu Griezmana jest kupno środkowego pomocnika... to tych ludzi powinno się wystrzelić w piłkarski kosmos.
0
no i git ! :) pozdro !