1

powiem tak, na 95 % uważam, że tego meczu nie oddadzą, głównie ze względu tak jak piszesz, na prestiż i pewnie jakąś tam możliwość walki o drugie miejsce w lidze (Zawsze to wicemistrzostwo jednak). Sądzę, że jednak wykonanie szpaleru dla takiego Ramosa czy Ronaldo byłoby nie do przełknięcia, a wystarczy tylko spojrzeć co oni tam wyprawiają, żeby finały pucharu króla nie odbywały się na SB (bo Barca zatryumfowała by na Santiago) co pokazuje, że mają parcie na wizerunek i taki policzek jak szpaler byłby wyjątkowo niepożądany. Wystarczy spojrzeć na szpaler, który zmontowali chłopaki Rijkarda, do dzisiaj jest wypominany jako największy dyshonor klubu, a kibice Realu się nim szczycą. To pokazuje, że wykonanie, a raczej nie wykonanie tego gestu to nie gra o czapkę gruszek, a raczej pewna stawka. A gdy w grze jest stawka honorowa, to różne chwyty są używane. Stąd moje 5% na tę ewentualność :)

0

niedorzeczna bo ?

0

lubi, ale być może tak jak Busquets kiedyś nie poszedł tą drogą, tak i Sam wybierze drogę klasowego, środkowego obrońcy.

0

co w tym żenującego ?!? Barca nie jest pierwszym klubem, który po KMŚ nie wykonał szpaleru, podobnie w paru innych rozgrywkach.
Tutaj przykład

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-zrobi-szpaler-Barcelonie,wid,13470392,wiadomosc.html?ticaid=11b104

co do drugiej części wypowiedzi, pełna zgoda - jak nie masz co wnieść do dyskusji to nie komentuj.

3

świetnie manipulujesz



tutaj wygląda to nieco inaczej, Umtiti oberwał w krtań i ewidentnie się dusił i z medycznego punktu widzenia przy niefartownym, nawet lekkim trafieniu tak się dzieje. Ewidentnie Sama to spotkało, chociaż Aduriz nie trafił go mocno. Co do pozostałych przypadków - nie oceniam, ale generalnie ten przykład to dla mnie manipulacja i dlatego cały ten materiał mam w dupie,

4

Real - Atletico - ciekawe czy w derbach Madrytu Real "podłoży" się Atletico. Jeżeli wygra Real, to ponownie Atletico przy zwycięstwie Barcelony znajdzie się w takim dystansie do Barcy, który skazuje prześcieradła na szpaler na Camp Nou. Jeżeli wygra Atletico, ten dystans wciąż będzie bliski, ale różnica sprawi, że na Camp Nou jeszcze nie wszystko będzie jasne. Oczywiście Real, jak to Real, może się w matematykę nie bawić, ograć Atletico, a jak przyjdzie do szpaleru to nie zrobić i wykpić się tym, że Barca po KMŚ też im nie zrobiła (bo nie brała udziału w tych rozgrywkach, więc to dość logiczne). A że to są gnoje bez honoru z tym "p(e)rez-sikiem" na czele to wszystko jest możliwe,

0

Z tym się mogę zgodzić, ale nie mogę się zgodzić z tym, że nagle za 5 lat jak przysłowiowy Filip z Konopii wyskoczy ukształtowany, młody napadzior z La Masii.... to co Barcelona przestała robić od lat, a za Rijkarda i Guardioli robiła notorycznie to świetne wprowadzanie zawodników do składu. Czy wyobrażasz sobie, że przy Suarezie i Griezmannie, a jednym z nich na ławce znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej osoby ? A chciałem poznać Twoją wizje wprowadzania młodego do drużyny, bo za 5 lat, ktoś kto obecnie ma 17 lat będzie miał 22 i będzie już za starym zawodnikiem, przesiąkniętym poziomem Segudna Division. Piłkarzy trzeba wprowadzać tak jak kiedyś to robiono, czyli od razu do pierwszej drużyny, przynajmniej w meczach ze słabszymi rywalami, tak by pojawiali się często w pierwszej drużynie. Jeżeli Taki Alenia, Ruiz czy Costas grają w drugoligowej przeciętnej Barcelonie B, to teoretycznie czym różnią się od zawodników Elche czy Valladolid ? Zaznaczam, że np Costas ma JUŻ 23 lata, a Alenia 20. Czy przy dwóch napastnikach jak AG i LS jest choć cień szansy na wprowadzenie kogoś z La Masii ? Moim zdaniem sądzić że tak, to naiwność.

0

ciekawe co mi jeszcze ciekawego wytłumaczysz Scherlocku... przecież napisałem wyraźnie, że nie czepami się merytoryki a jedynie nieprecyzyjnego formułowania myśli.

0

ok, piszesz o La Masii, to jak widzisz w takim razie rozwój takiego zawodnika i wprowadzanie go do pierwszej drużyny ? Szczególnie w kontekście obecności w niej Suareza, Griezmana i (nie wiem czy jeszcze chwilowo) Paco Alcacera ?

0

Osobiście żałuję, ale wygląda na to, że faktycznie AG trafi do Barcy, przynajmniej wszystko na to wskazuje. Liczyłem, że jednak do linii ataku trafi jakiś młody, perspektywiczny zawodnik 19-20 letni który rzemiosła będzie uczył się od samego mistrza Louisa Suareza (np młody Kluivert albo Timo Werner). Griezmann to pójście na łatwiznę, chwilowe załatwienie sprawy i obawiam się, że odesłanie Suareza na ławkę (chociaż jestem przekonany, że "Gruby" wygryzie Francuza ze składu, napastnik walczący i kotłujący się z obrońcami, to moim zdaniem coś, czego bardziej potrzebujemy niż walory AG).

7

nie umniejszając zasług i sukcesów Realu, ich kibice żyją w oparach absurdu... w jednym zdaniu potrafią zawrzeć informacje, że Real dwanaście razy wygrał Ligę Mistrzów i że rok temu jako pierwsi obronili tytuł tryumfatora tych rozgrywek. Jeżeli mówimy o 12 "ligach mistrzów" to znaczy, że obronili je już dawno, dawno temu, a jeżeli mówimy że w 2017 obronili po raz pierwszy, to znaczy, że LM wygrali sześć razy. Nie odbiera to oczywiście rangi sukcesów, ale nosz .... na coś się trzeba zdecydować.

0

no wiem, wiem, chociaż tu pasowałby komentarz bez znieczulenia :D

1

ciekawsze od rewanżów będzie losowanie. Mam nadzieję, że twarzą w twarz stanie Barca z Realem i wyjaśnią sobie w bezpośrednim starciu, kto panuje w Europie.

0

TROCHĘ ???? XD

0

Benatia, Pjanic, Matuidi, za tych płkarzy grali wczoraj Chiellini, Asamoah i Khedira ... to wszystko piułkarze porównywalnej klasy co Ci grający wczoraj (oczywiście mówię o pierwszym składzie). Barcelona za to z początku sezonu była niesamowicie rozpędzona po przegranej w superpucharze Hiszpanii, z nowym trenerem i świeżej stracie Neymara

0

może szykują Dybale jako medialną twarz PiSu w następnych wyborach :D

1

on z pewnością zaraz napisze, że jest różnica jak wygrywasz 3:0 z Juventusem, a gdy wygrywasz 3:0 z Juventusem i druga bramka strzelona z przewrotki.

0

renesans dwóch Suarezów w Lidze Mistrzów :)

1

i na boisku powinni pojawić się już Alenia i Dembele albo Abel Ruiz, a nie wyeksploatowany już w tym sezonie jak parowóz Paulinho rodem z ŁKSu

0

staty lepsze nawet niż u łysego z brazzers.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chyba powinieneś odwiedzić okulistę , bo ja tu widzę głównie przejawy podziwu... nie mierz wszystkich miarą rm.pl

0

naprawdę, absolutnie mi przykro, że jednak nie miałeś racji :(

0

przypadek ... ?

1

zapomniałem ostrzec, że scena drastyczna :D wybacz

1

mogą sobie wygrywać z Juve, nawet dziesięć Lig Mistrzów, ale ta okładka z kapitanem Ramosem i tak pozostanie z nimi na zawsze :D

https://pbs.twimg.com/media/DTDFk6GXkAEaT58.jpg

1

już mam odruch wymiotny, myśląc o jutrzejszej okładce Asa, nakierowanej na zupkę chińską wylaną na głowę "najlepszego piłkarza".

0

dostał w superpucharze hiszpanii, to był wielki bulwers ... jak można ?

0

ja Ci dam plusa, a wiesz dlaczego ? Bo mam nadzieję, że masz racje ! Naprawdę, mam cholerną nadzieję, że się gówno na tym znam i bredzę jak potłuczony i Juve wykopie Real z Ligi Mistrzów :) A o obrazie, nie ma oczywiście mowy :) pzdr !

2

Juventus jest słabszy niż roku, temu Real teoretycznie też, ale w LM tego po nich nie widać. Sądzę, że Juve niestety nie ma większych szans w tej rywalizacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?