panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
właśnie tu jest problem naszych dyskusji o Arthurze. Nikt tak naprawdę nie wiem kim jest ten facet i jak on gra. Słyszałem już o nim jako o alternatywie za Rakiete, Busquetsa, Inieste i Rakietę, jak również o podobieństwie do tych zawodników. Jeżeli Artur będzie faktycznie kreował grę - trafiliśmy w sedno. To jednak bardzo trudna pozycja w Barcelonie, drugim Xavim to on raczej nie zostanie, ale może poziomem dogoni np Modrica, albo chociaż naszego Rakitica.
Iniesta faktycznie nigdy nie świecił bramkami, ale notował bardzo dużo asyst, Arthur nimi raczej nie straszy. Ważne jest jednak, aby potrafił utrzymywać się przy piłce i rozgrywać. Póki co nasze dyskusje mam wrażenie są czcze, bo podejrzewam, że większość dyskusji opiera się o filmiki na youtube, być może jednostki oglądały pojedyncze mecze Gremio w lidze brazylijskiej.
5
Teraz przepiękna asysta Antoine :) palce lizać, chociaż generalnie mecz wyrównany. Komentator świetnie to podsumował, że Atleti i Juve to dwie największe europejskie mendy, które potrafią grać słabiej niż rywal, a na końcu przeciwnik i tak na deskach. Do tej dwójki dołożyłbym jeszcze prześcieradła.
5
Ktoś tutaj słusznie zwrócił uwagę na wyjątkowo słabe statystyki ofensywne Arthura (1 go i 1 asysta). Oczywiście nie musi to świadczyć źle o piłkarzu i obniżać jego wartości nawet jako pomocnika, ale jednak sprowadziłbym na Camp Nou też pomocnika o potencjale ofensywnym. Dlatego spróbowałbym na miejscu zarządu wyciągnąć z Lyonu Nabila Fekira, który ma tylko 24 lata, a kolejny rok z rzędu oszałamiające jak na pomocnika statystyki bramek i asyst. Paulinho i Rakieta najmłodsi już nie są, a Barca musi jednak ciągle szukać nowych alternatyw w pomocy. Oczywiście taki transfer widziałbym po pozbyciu się kilku zalegających piłkarzy.
0
nerwy ze stali... wyczekał obrońcę, bramkarza i huknął z takiego konta w samo okienko :D rewelacja !
0
Nie wiem nic o tym zawodniku, więc może nie będę mówił czy super czy nie-super, ale chciałem zwrócić uwagę, że zarząd Barcelony wyciągnął lekcję z poprzedniego okienka transferowego i transfery dopina odpowiednio wcześnie. Mam nadzieję, że jeżeli w kwestii Griezmanna to prawda - to przyjdzie jeszcze przed Mistrzostwami Świata.
1
może grając przeciwko najsłabszej drużynie będącej w 10, warto dzisiaj przełamać Andrzeja Gomesa ? Jak w tej sytuacji się nie przełamie to będzie przynajmniej jasność, że on już się nie przełamie.
1
Czy to już nie jest Paulinhodependencia ?
24
Krisztjanu ktoś wylał zupkę chińską na głowę ?
1
dokładnie tak jak piszesz ! Ten mecz to istna pułapka... ile to razy wydawało się, że ostatni zespół spisany na straty, nie ma szans postawić się liderowi, a jednak potrafił srodze ukąsić. Malaga nie ma nic do stracenia, a takie zespoły są najgroźniejsze. Poza tym to bardzo niewygodny rywal dla Barcy, chyba drugi po Sociedad (na Anoeta oczywiście)
0
Wydaje mi się, że Dembele nie jest gotowy na mecz z Chelsea, ale z taką Malagą mógłby spokojnie wyjść od pierwszej minuty i spróbować coś pokazać. Musi się przecież ogrywać, a kto będzie lepszy niż "czerwona latarnia ligi" w dodatku bez Kameniego :)
9
W Lidze, oprócz mistrzostwa walczymy jeszcze o szpaler że strony Realu, warto się postarać :)
0
Dobrze.... Z Ciebie za to wiecznie nieomylny, nauczajacy prorok "Janusz" ...
0
piękny jesteś !!!
0
Uwielbiam filozofów, szczególnie tych ze szkoły wiejskiej...
A odnośnie Dembele, to fakt, że nie potrafi mocno ustać na nogach i potyka się o piłkę świadczy o jego słabej psychice... naprawdę ?
0
hehe, w sumie czego się spodziewać... ale w sumie tak się zastanawiam, że faktycznie dawno nie oglądałem 1. ligi i może coś warto podejrzeć jak grają. Chociaż całkiem niedawno obejrzałem transmisję z meczu Niecieczy z Sandecją, tam poziom był zbliżony do takiej drugiej połowy 1 ligi polskiej.
0
na początek Puszcza Niepołomice z Odrą Opole :D
5
po dzisiejszym meczu Tottenhamu z Juve, chodzi za mną takie poczucie cholernej niesprawiedliwości, że mam ochotę nie oglądać więcej LM i przerzucić się na 1. Ligę Polską.
0
w oczach schodzącego księcia Harrego zobaczyłem pragnienie transferu do "prześcieradeł"
27
Nie musicie już dziś sprzedawać Dembele, po prostu nie domagajcie się jego występu w meczu z Chelsea i zrozumcie, że po tak ciężkiej kontuzji i nie przepracowanym okresie przygotowawczym musi mieć czas, a odpali dopiero w przyszłym sezonie a nie w meczu z Chelsea. I nie ma, że boli, trzeba czekać, a nie sprzedawać chłopa po 10 rozegranych meczach.
0
daj spokój z tym radykalizmem, a co przepraszam, wysadził Bernabeu w powietrze, albo zaplanował zamach na Pereza ? Kibic Barcelony, dla którego największym rywalem jest Real i nie wyobraża sobie, że w tej roli może zostać zastąpiony przez jakieś tam PSG jest radykałem ? Ciekawe z której strony?
1
pamiętam jak w lecie inna ich gwiazdeczka chciała zawinąć się za wszelką cenę do Barcy, słynna fotografia z okładką, deklaracja... do dziś gra w PSG a wczoraj nawet wyleciała z boiska. Jeśli Neymar podpisał kontrakt, to Szejkowie nie puszczą go łatwo, ich stać nawet na jego siedzenie na trybunach.
1
nie no jasne, że awansu nie ugraliby, ale dla kibiców jednak wypada walczyć do końca, kibice wszak nie zawiedli.
16
93:25 minuta, PSG przegrywa 2:1 a ten idiota Pastore, Smolarka przy linii urządza.
1
Rabiot i Pastore to karykatura pilkarzy, to nawet nie jest poziom Legii
7
nawet świniak sobie ustrzelił :D
0
ale pajasensio wykiwał alvesa
0
jeśli Real przegra to z jabłka adama Kristjanu wykluje się obcy...
1
dlatego zapewne Emery wkrótce go zdejmie :D
6
prawda jest taka, że w tych meczach Messi będzie bardzo często obcował w drugiej linii, ktokolwiek by nie zagrał, Iniesty nie zastąpi, z wyjątkiem naszego SUPERSTAR.
1
miałem dokładnie to samo napisać... uważam, że Dembele jest wciąż nieprzygotowany do sezonu, ale zaryzykowałbym go na pierwsze 45 minut, kiedy Chelsea zacznie atakować bo będą musieli strzelić bramkę.