panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest akurat jasne :) Bardzie miałem na myśli to, że Alenia jako wybijający się z całego stada przeciętności powinien stopniowo być wprowadzany do drużyny i regularnie pojawiać się na ławce rezerwowych, zerwawszy swój byt w drużynie B. Problem polega na tym, że on ma JUŻ 20 czy tam 21 lat i moim zdaniem jest już za stary i przesiąknięty drugoligową przeciętnością.
P.S. Dziś z pewnością to nie nastąpi, spróbuję jutro :)
0
Alena - to jest ten piłkarz występujący w drużynie ze strefy spadkowej drugiej ligi hiszpańskiej ? to jakiś nowy Halilovic ?
2
Mam wrażenie, że do uznania sezonu 2017/18 jako udany, brakuje Barcelonie już tylko odpadnięcia Realu z Ligi Mistrzów.
2
wolę ich, niż antyszczepionkowców, są mniej niebezpieczni dla otoczenia, po prostu pieprzą trzy po trzy, ale nikomu nie zaszkodzą.
1
Bo Barca jest faworytem tego finału, a ja staram się raczej celować w niespodzianki, po wysokich kursach. I uwaga, specjalny NEWS dla Ciebie. To jest piłka nożna i tu wszystko może się zdarzyć. A jak coś nie tego, to obejrzyj sobie powtórkę rewanżu z Romą.
1
oczywiście, ale Sevilla też nie położy się na boisku i nie poprosi o najniższy wymiar kary. Gdyby kurs na nich wynosił 2-3 zł, nie byłoby o czym gadać, ale jak jest 6 to uważam, że warto zaryzykować chociażby z uwagi na to jak grali w ostatnim meczu.
0
Jakieś dobre typy na weekend ?
JA ze swojej strony polecam uwadze trzy mecze
Barcelona - Sevilla 2 ( Niestety ale nasza drużyna jest zaorana, ostatni mecz w lidze udało się wygrać, ale w przebiegu spotkania Sevilla była lepszą drużyną, tworzyła dobre sytuacje. Mają problemy kadrowe, szczególnie z przodu, ale mają też kim ich uzupełniać. Poza tym nawet jeżeli wygra Barcelona, nie będzie wcale żal straconego kuponu i pieniędzy, a kurs powyżej 6 zł kusi :) )
Juventus - Napoli (Napoli także końcówką sezonu jest zmordowane, Juve to za stare wygi, które takie mecze potrafią rozgrywać jak mało kto. Niby Napoli musi atakować (mają 4 punkty straty), ale uważam, że Juve jak mało kto może to wykorzystać. Kurs nie jest oszałamiający 2.10 -2.30 ale i tak warto postawić, zważywszy że Juve gra to u siebie
Termalica - Śląsk (Brukbet zawodzi na całej linii, tam nie mają ani pomysłu, ani zawodników, jest konflikt z zarządem, a Zieliński okazał się tylko człowiekiem a nie cudotwórcą. Śląsk cudów nie gra, ale moim zdaniem Bruk-Bet wypunktuje, a Nieciecza będzie miała ładny stadion w 1. lidze.)
0
to już nawet nie chodzi o ten transfer, a już na pewno nie o Sevillę. Ci ludzie w zarządzie mają tak nieprawdopodobny zmysł do pomyłek transferowych, że w tej chwili obawiam się przyjścia absolutnie każdego zawodnika. Osobiście, zamiast Lengleta, Griezmanna, Arthura itd, wolałbym transfer dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, choćby Monchi'ego w miejsce Fernandeza.
0
Biedny ten kolejny zarząd który nastanie, nie będzie łatwo posprzątać po tych super-transferach tandemu Barto-Fernandez.
1
miszcz ciętej riposty.
0
nawet fajnie by się to oglądało, gdyby nie ta wieśniacka muzyczka zapuszczana po każdej bramce i na koniec.
0
pomyliłeś się o całą minutę :D
0
kurcze, już 86 minuta, rozczarowany ?
0
Broń Boże ! ja w sumie to nigdy nie byłem nim nawet zainteresowany xD
0
ciekawe czy gdyby zamiast Dembele zarząd kupił Iniakiego Williamsa, to znaleźlibyśmy różnicę na boisku ? Ewentualnie Williams więcej zasuwałby w defensywie...
4
plan super, tylko weź jeszcze podaj argumenty, żeby przekonać Totki do tego
2
powalczą o miejsce na ławce rezerwowych w meczach z ogórkami w Lidze i Pucharze Króla ?
0
Dadzą Erriksena, trochę dopłacać a i możemy siąść do rozmów xd
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
a tak już na chłodno: jak długo leciała u Was w domu piłka kopnięta przez Dembele w doliczonym czasie gry ?
5
po wczorajszym meczu ? chyba wolałbym opłacić lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów, znachorów, szarlatanów, czarowników Voodoo itd dla Vermy
0
oczywiście za moim ulubionym włoskim (podkreślam) klubem czyli Romą :)
2
Bardziej od wczorajszej porażki boli mnie odejście Iniesty, mam nadzieję, że to tylko plotki, które w ostatecznym rozrachunku się nie sprawdzą. Przegrana w****a ale tak nie boli, jak odejście naszego Kapitana.
0
"sukces ma wielu ojców, a porażka" tylko Valverde. Żal jest oczywiście nieprzeciętny, tym bardziej, że na Ligę Mistrzów mieliśmy parcie ogromne, ale czy każdy sezon niezakończony trypletem musi być sezonem straconym ? A przynajmniej dziś każdy wie, jak rok temu czuli się kibice PSG.
0
Panowie, jest to dla mnie największy sportowy szpic w dupę jaki dostałem i zapewne dla wielu z Was, ale głowa do góry !!! Liga Mistrzów jest co rok , a Barca jest tylko jedna , a nasz kapitan być może na chłodno jeszcze wszystko przemyśli i z nami zostanie ! Ten okręt i tak będzie płynął dalej !
1
Minusów nie trzeba podawać, plus klub otrząśnie się trochę z wodorostów zwanych januszami i sezonowcami...
2
Wszystko to święte słowa, ale wolałbym dziś wynik 0:3 :)
4
ale czy na pewno w miejsce Sergio Busquetsa ? (polecam zauważyć, że występ Andre Gomesa jest przewidywany tylko w przypadku nieobecności Busquetsa).
19
okładki Asa i Marci bez Krisztjanu drugi dzień z rzędu ? to chyba nowa, rekordowa passa.