0

To jest akurat jasne :) Bardzie miałem na myśli to, że Alenia jako wybijający się z całego stada przeciętności powinien stopniowo być wprowadzany do drużyny i regularnie pojawiać się na ławce rezerwowych, zerwawszy swój byt w drużynie B. Problem polega na tym, że on ma JUŻ 20 czy tam 21 lat i moim zdaniem jest już za stary i przesiąknięty drugoligową przeciętnością.

P.S. Dziś z pewnością to nie nastąpi, spróbuję jutro :)

0

Alena - to jest ten piłkarz występujący w drużynie ze strefy spadkowej drugiej ligi hiszpańskiej ? to jakiś nowy Halilovic ?

2

Mam wrażenie, że do uznania sezonu 2017/18 jako udany, brakuje Barcelonie już tylko odpadnięcia Realu z Ligi Mistrzów.

2

wolę ich, niż antyszczepionkowców, są mniej niebezpieczni dla otoczenia, po prostu pieprzą trzy po trzy, ale nikomu nie zaszkodzą.

1

Bo Barca jest faworytem tego finału, a ja staram się raczej celować w niespodzianki, po wysokich kursach. I uwaga, specjalny NEWS dla Ciebie. To jest piłka nożna i tu wszystko może się zdarzyć. A jak coś nie tego, to obejrzyj sobie powtórkę rewanżu z Romą.

1

oczywiście, ale Sevilla też nie położy się na boisku i nie poprosi o najniższy wymiar kary. Gdyby kurs na nich wynosił 2-3 zł, nie byłoby o czym gadać, ale jak jest 6 to uważam, że warto zaryzykować chociażby z uwagi na to jak grali w ostatnim meczu.

0

Jakieś dobre typy na weekend ?

JA ze swojej strony polecam uwadze trzy mecze

Barcelona - Sevilla 2 ( Niestety ale nasza drużyna jest zaorana, ostatni mecz w lidze udało się wygrać, ale w przebiegu spotkania Sevilla była lepszą drużyną, tworzyła dobre sytuacje. Mają problemy kadrowe, szczególnie z przodu, ale mają też kim ich uzupełniać. Poza tym nawet jeżeli wygra Barcelona, nie będzie wcale żal straconego kuponu i pieniędzy, a kurs powyżej 6 zł kusi :) )

Juventus - Napoli (Napoli także końcówką sezonu jest zmordowane, Juve to za stare wygi, które takie mecze potrafią rozgrywać jak mało kto. Niby Napoli musi atakować (mają 4 punkty straty), ale uważam, że Juve jak mało kto może to wykorzystać. Kurs nie jest oszałamiający 2.10 -2.30 ale i tak warto postawić, zważywszy że Juve gra to u siebie

Termalica - Śląsk (Brukbet zawodzi na całej linii, tam nie mają ani pomysłu, ani zawodników, jest konflikt z zarządem, a Zieliński okazał się tylko człowiekiem a nie cudotwórcą. Śląsk cudów nie gra, ale moim zdaniem Bruk-Bet wypunktuje, a Nieciecza będzie miała ładny stadion w 1. lidze.)

0

to już nawet nie chodzi o ten transfer, a już na pewno nie o Sevillę. Ci ludzie w zarządzie mają tak nieprawdopodobny zmysł do pomyłek transferowych, że w tej chwili obawiam się przyjścia absolutnie każdego zawodnika. Osobiście, zamiast Lengleta, Griezmanna, Arthura itd, wolałbym transfer dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, choćby Monchi'ego w miejsce Fernandeza.

0

Biedny ten kolejny zarząd który nastanie, nie będzie łatwo posprzątać po tych super-transferach tandemu Barto-Fernandez.

1

miszcz ciętej riposty.

0

nawet fajnie by się to oglądało, gdyby nie ta wieśniacka muzyczka zapuszczana po każdej bramce i na koniec.

0

pomyliłeś się o całą minutę :D

0

kurcze, już 86 minuta, rozczarowany ?

0

Broń Boże ! ja w sumie to nigdy nie byłem nim nawet zainteresowany xD

0

ciekawe czy gdyby zamiast Dembele zarząd kupił Iniakiego Williamsa, to znaleźlibyśmy różnicę na boisku ? Ewentualnie Williams więcej zasuwałby w defensywie...

4

plan super, tylko weź jeszcze podaj argumenty, żeby przekonać Totki do tego

2

powalczą o miejsce na ławce rezerwowych w meczach z ogórkami w Lidze i Pucharze Króla ?

0

Dadzą Erriksena, trochę dopłacać a i możemy siąść do rozmów xd

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

a tak już na chłodno: jak długo leciała u Was w domu piłka kopnięta przez Dembele w doliczonym czasie gry ?

5

po wczorajszym meczu ? chyba wolałbym opłacić lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów, znachorów, szarlatanów, czarowników Voodoo itd dla Vermy

0

oczywiście za moim ulubionym włoskim (podkreślam) klubem czyli Romą :)

2

Bardziej od wczorajszej porażki boli mnie odejście Iniesty, mam nadzieję, że to tylko plotki, które w ostatecznym rozrachunku się nie sprawdzą. Przegrana w****a ale tak nie boli, jak odejście naszego Kapitana.

0

"sukces ma wielu ojców, a porażka" tylko Valverde. Żal jest oczywiście nieprzeciętny, tym bardziej, że na Ligę Mistrzów mieliśmy parcie ogromne, ale czy każdy sezon niezakończony trypletem musi być sezonem straconym ? A przynajmniej dziś każdy wie, jak rok temu czuli się kibice PSG.

0

Panowie, jest to dla mnie największy sportowy szpic w dupę jaki dostałem i zapewne dla wielu z Was, ale głowa do góry !!! Liga Mistrzów jest co rok , a Barca jest tylko jedna , a nasz kapitan być może na chłodno jeszcze wszystko przemyśli i z nami zostanie ! Ten okręt i tak będzie płynął dalej !

1

Minusów nie trzeba podawać, plus klub otrząśnie się trochę z wodorostów zwanych januszami i sezonowcami...

2

Wszystko to święte słowa, ale wolałbym dziś wynik 0:3 :)

4

ale czy na pewno w miejsce Sergio Busquetsa ? (polecam zauważyć, że występ Andre Gomesa jest przewidywany tylko w przypadku nieobecności Busquetsa).

19

okładki Asa i Marci bez Krisztjanu drugi dzień z rzędu ? to chyba nowa, rekordowa passa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?