panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ojj kolego, moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie i to PSG tak czy inaczej odpadłoby. Real w LM to zupełnie inna drużyna z "ogromnym" szczęściem do losowania. Zwycięzca pary Szachtar-Roma już czeka na nich w ćwierćfinale i fiku miku nagle są w półfinale.
0
to moja osobista, największa pomyłka ostatnich 5 lat w footballu.
9
dobrze że sędzia gwizdnął spalonego, bo Kike Sanchez Flores musiałby świecić oczami przez kumplami z Madrytu, a Espanyol przeprosić za "niedogodności'.
1
to potwierdzone info o tej stówie ? Czytałem na onecie, że 30 mln Carrasco i 18 Gaitan, chyba, że faktycznie niepisaną dopłatą jest sprzedaż tych udziałów... a widzisz, to wiele by wyjaśniało :)
4
Dziś potwierdzono transfer Carrasco i Gaitana z Atletico do Chin za ...50 mln euro w cenie pakietu. Przyznam szczerze, że Carrasco to moja olbrzymia pomyłka, w ciemno obstawiałem, że ten gość będzie topowym europejskim zawodnikiem i obije się kiedyś o ZP, mega talent, tak zmarnowany. swoją drogą trochę żałuję, że w takich małych pieniądzach Barcelona nie powalczyła o niego. A cholera wie, czy nie odbudowałby się u nas, konkurencja jest spora, ale myślę że miałby szansę włączyć się w walkę o podstawowy skład. A gdyby się nie rozwinął zawsze można sprzedać go do ...Chin. Gaitan w sumie też się znacznie, znacznie lepiej zapowiadał.
0
dokładnie też to zauważyłem, muszę przyznać, że nie śledzę każdego meczu PSG, ale z tych co oglądałem to obecność Neymara paraliżuje niektórych kolegów z drużyny, szczególnie Draxlera i Mbappe.
0
teraz te madryckie papiery toaletowe będą niemal na żywo relacjonować sytuację Neymara i widoki na jego powrót na rewanż.
0
W kontekście Złotej Piłki, pragnę przypomnieć, że w tym roku są Mistrzostwa Świata i to będzie miało kluczowy wpływ na zwycięstwo w tym konkursiku.
0
Benzema nigdy nie liczył się w klasyfikacji Pichichi, w Lidze Mistrzów nie ma opcji żeby komuś oddał.
3
nie, bo brakuje Sergiego Roberto i Iniesty za Cou.
0
A moim zdaniem taki piłkarz właśnie wyrasta i to (o zgrozo) w Liverpoolu. Mam na myśli 19-letniego Trenta Alexandra Arnolda. Lubię oglądać Liverpool i gra tego faceta w tak młodym wieku jest imponująca, super gra z przodu, moim zdaniem Nathaniel Clyne będzie miał bardzo trudne zadanie, żeby wskoczyć do podstawowego składu. Na miejscu Liverpoolu - ja bym postawił na wychowanka czyli Arnolda.
0
Real faktycznie się rozegrał i wskoczył na karuzelę zwycięstw. Nawet ta ich "marketingowa kukła" zaczęła regularnie strzelać i to nie tylko z karnych. Dla mnie faworytem do wygrania Ligi Mistrzów wciąż pozostaje Manchester City, a zaskoczyć może także Bayern. Jeżeli jednak Madryt utrzyma się na fali wznoszącej, mogą też być groźni. Barcy jako faworyta LM w tej chwili nie widzę, zobaczę jeśli dojdą do półfinału.
1
żadnych szans...
1
osobiście, życzę mu jednak by był znacznie większym talentem niż Asensio, który jak do tej pory udowodnił przede wszystkim, że posiada świetnie ułożoną nogę i potrafi ładnie strzelić z dystansu. Fakt - ostatnio się nieco rozegrał, ale wcześniej to był "zagubiony w akcji" i szczerze mówiąc niczym mnie nie zachwycał. Uważam, że madryckie gazety wręczając mu już "Złotą Piłkę" za rok 2020 czy 2021 mocno odleciały a i jemu narzuciły dużą presję. Osobiście bardziej cenię Isco i Ceballosa, który dostaje nieproporcjonalnie za mało szans w porównaniu ze swoimi umiejętnościami. No i on w Betisie już coś udowodnił, Asensio na tę chwilę udowodnił, że ma świetnie ułożoną nogę i niezłe kopyto.
0
szczerze mówiąc, za bardzo bym się tym nie przejmował... wygląda to na zwykłą dziennikarską kaczkę
1
stan umysłu zwany "nastoletnim kibicem Realu" (żeby nie obrazić tych prawdziwych) twierdzi, że Messi też jest symulantem, podczas gdy to ostatni rzecz jaką można mu przypisać. oczywiście jest to riposta na fakt, że "najlepszy piłkarz" przewraca się przy powiewach wiatru w polu karnym.
32
Swoją drogą pamiętam tę jego symulkę z meczu z Interem, jak patrzył między palcami co się dzieje dookoła i ... bardzo się cieszę, że nie poszedł tą drogą.
Stał się piłkarzem dojrzały, zbudował model nowoczesnego ŚPD, dziś absolutnie dominator na swojej pozycji, niewielu piłkarzy jest w stanie choćby zbliżyć się poziomem.
1
Dokładnie tak ! :) Po cichu liczę, że jak już awansujemy to ustrzelimy kogoś z pary Szachtar - Roma :) Naprawdę pasowałoby wreszcie mieć łagodniejsze losowanie, bo kogo jak kogo ale na w tej Lidze Mistrzów od dawna bardzo ciężko losują.
0
podkreślę jeszcze raz co napisałem wcześniej wynik jest absolutnie bardzo, bardzo dobry, bramkowy remis na trudnym terenie - dobra zaliczka przed rewanżem. Graliśmy z topową drużyną i fakt jest taki, że nie można oczekiwać w takich meczach manity, czy gładkiego zwycięstwa. To co mnie niepokoi to jednak nieporadność Barcelony w tym meczu, szczególnie w ataku (którą niestety było widać także, z Eibarem, z Espanyolem i z Getafe). Chelsea ma ewidentnie pomysł na zorganizowanie obrony w tym dwumeczu, oni na CN wyjdą tak samo ustawieni jak u siebie z nastawieniem na kontry. To Valverde musi coś zmienić, bo niestety założyć z góry czystego konta nie można. Podobnie jak pewne jest, że drugi raz obrońcy Chelsea tak bardzo d***y nie dadzą. Barcelona naprawdę nie daje w tym sezonie powodu do narzekań, na pewno nie na wyniki. Po prostu ten ciężki luty jednak, jak co roku trzeba po prostu przetrwać i przemęczyć.
0
potwierdzam to co pisze laliga40 :) dobrze napisane !
0
zdanie potrójnie złożone, podzielę odpowiedź na jego części:
- pierwsza część -tak
-druga i trzecia część nie
A teraz odwrócę pytanie: Twoim zdaniem dobry mecz Barcy to taki, po którym ma jedną sytuację strzelecką wykreowaną przez katastrofalny błąd drużyny przeciwnej, traci bramkę po kontrataku i przeciwnicy dwa razy (nie raz jak tam naskrobałeś) ładują po słupku ?
2
ja jednak pozostanę przy wersji nieprecyzyjnego tłumaczenia, bo jeżeli przeciwnik dwa razy wali w słupek, zdobywa bramkę, a Ty strzelasz bramkę po wielbłądzie obrony i to Twoja jedyna solidna okazja w meczu, to moim zdaniem obiektywnie nie masz nad nim kontroli. Ale jak ktoś aż tak bardzo lubi fantastykę, to może zaginać rzeczywistość.
4
"Uratowały nas dwa słupki po strzałach Williana, ale mecz był na naszą korzyść. Mieliśmy nad nim wyraźną kontrolę."
mam nadzieję, że to tylko błędy w tłumaczeniu, bo Jordi tutaj popłynął i to mocno.
"Oczywiście chcieliśmy wygrać, ale myślę, że rozegraliśmy bardzo rzetelny mecz na trudnym terenie z silnym przeciwnikiem"
ale tutaj, najlepszy lewy obrońca na świecie już ma 100% racji :)
0
tak, ale trzeba rozróżniać dwie rzeczy: błędy obrońców Barcelony (nie wyszli do WIlliana wiedząc, że koleś potrafi huknąć z daleka), od wielbłądów, czyli wyłożenia Andresowi piłki na tacy. Musisz przyznać, że przy błędzie Christensena piłkarze Barcy mieli znacznie łatwiejsze zadanie strzelając bramkę niż Willian uderzając z daleka. Oczywiście, graliśmy z jedną z najlepszych drużyn na świecie, co z tego że w dołku w lidze ? Real też jest w dołku w PD ale liczne przypadki pokazują, że LM zawsze rządzi się swoimi prawami, a to nie są nasze ulubione rozgrywki.
0
trochę niepokoi to samozodowolenie naszych po wczorajszym meczu. Jakby zapominali, że w piłce nożnej nie chodzi o posiadanie piłki tylko o okazje do strzelenia bramki. No ale to jednak bardzo niewygodny rywal, mam nadzieję, że na CN będzie to inaczej wyglądać, na miejscu Valverde zacząłbym z Paco i Suarezem w pierwszej jedenastce i cofniętym za nimi Messim, ale ja jestem tylko prostym kibicem :)
0
dobrze się czujesz ?
0
Czterech półfinalistów już znamy: City, Real, Bayern i Liverpool
Moim zdaniem jednak Juve z Totkami był bardziej zacięty, a w Londynie będą jeszcze działy się cuda rodem z kosmosu.
3
mnie podobnie do szewskiej pasji doprowadza Luis tym przepuszczaniem piłek. No po cholerę puszczać piłkę w gąszcz zawodników w polu karnym Chelsea, prawdopodobieństwo, że ktoś na nią nabiegnie to jak złapać pałeczkami do sushi muchę.
11
Najlepsze: - wreszcie szczęście (słupki) dopisuje nam, a nie rywalom. no i 1 strzelona bramka przy 0 wypracowanych sytuacji
- wynik przed rewanżem
Najgorsze: brak sytuacji strzeleckich
0
Tyś oglądał Demebele w ostatnich meczach ?