panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler zdecydowanie tak, realne problemy to rzecz względna.
0
@Jacu327jak dla mnie może przyjść Zidane, przynajmniej piękny i Rodrygo znów zaczną się kopać po czole i z czasem wylądują na ławce.
2
@Kondziubarca czy to Santos nie wrócił się za akcja tylko na chillu truchtał jak Gumny i kiedyś Bielik? Nie... Dopóki w kadrze są taki pipy dotąd należy te kadrę zlewać tak jak Ci kopacze zlewają kibiców i naród. Osobiście bardziej szanuje bohaterów alkoawantur w kadrze bo Ci się tajniaczyli przynajmniej, a kopacze wykazują brak zaangażowania na oczach milionów ludzi. Santosowi bardziej współczuję, przynajmniej chłop dobrze zarobi na emeryturkę..
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a FDJ nie daje nam prowadzenia ?
10
Od afery premiowej mam wywalone na reprezentację Polski w piłkę nożną. Nie oglądałem piątkowego meczu i jestem z tego powodu zadowolony, ale jak widzę kolejne orędzie do narodu, wielkiego Bora jeżdżące po Santosie, a później widzę filmik na którym Gumny robi dokładnie to samo co Bielik na MŚ, to ja się pytam, Borek co Ty ćpiesz ?
Na repkę i Lewego w repce mam wywalone, ale na miejscu Santosa, dla Bielika, Gumnego i każdego jednego frajera, który pokazuje brak zaangażowania i przyjeżdża na kadrę spotkać się z innymi mordami ... zamknąłbym drzwi na zawsze, bez opcji powrotu.
11
Znajdą u Manzano korkociąg z herbem Barcy, a u Hernandeza dlugopisik i wywalą z Ligi Mistrzów :D Tebas publicznie ogłosi że doszło do korupcji, a są podejrzenia że kanapki też były jedzone na koszt klubu, ale niestety kupa po nich już odpłynęła kanalizacją w kierunku morza i nie da się pobrać próbek dowodowych xD
8
Przynajmniej przerwana zostanie niefortunna passa odpadania na etapie grupowym ligi mistrzów.
4
@draxidox tak właśnie powinno to wyglądać, pod warunkiem, że tak samo wyglądałoby w przypadku rozmów z przedstawicielami USA, którzy również najeżdżali niepodległe kraje jak Irak.
8
@Cotutajsiedzieje skonsultuj się z @VegetaPolska , ale uprzedzam, że on trochę bierze za psychoterapie
1
Była jakaś sensowna, respektowana i obiektywna analiza pokazująca że tam nie było spalonego? Czy też mierdy są tak przyzwyczajone do pomyłek sędziowskich na swoją korzyść, że gdy sędzia i system je wyłapuje to wyją że system nie działa ?
0
@Poro6niec oczywiście, ale tez inny staż w klubie i inny przewidywany czas pozostania w klubie. Nie napisałem Lewe żeby Roberickowi w jakiś sposób umniejszyć, ale żeby wskazać całą pozostałą grupę zawodników aspirujących do opaski.
1
@Survier po podobnie jak Carletto twierdzący ze spalonego nie było.
25
Araujo powinien w przyszłym sezonie zostać pierwszym kapitanem Barcelony i moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na to. Nie wiem czy zwróciliście uwagę wczoraj, ale jego respektem daży nawet ten turlający się kalafior, a Araujo nawet pomimo całej otoczki medialnej, tych wszystkich memów i napinki jak to chowa do kieszeni, traktuje te rywalizację czysto sportowo, bez złośliwości. Po starciach pomagał mu wstać, przybijał piątkę i gra toczyła się dalej. Widać na pierwszy rzut oka, że Araujo wzoruje się na Puyolu i moim zdaniem jest już gotowy na opaskę.
P.S. drugim kapitanem powinien zostać MATS i to dla mnie również jest niedyskutowalne, trzecie i czwarte opaski mogą brać te Roberty, Lewe itd.
0
@Destroyer_of_Worlds czyli Xavi out!
2
Busiemu jednak od czasu do czasu włącza się tryb "pusi" .
0
@Krzysztof1987 tak jest... ale głównie zauważyłem go, bo mi komentator wspomina jaki to genialny piłkarz, jak to umiejętnie się ustawia itd.
1
Nie mogę już słuchać tych achów i ochów komentatorskich pod adresem Valverde. Chyba smarują mu, żeby na siłę wmówić ludziom, że średniak jest panem piłkarzem i że wzrok ich myli...
3
To jaki zjazd zanotował TAA to niebywałe. Wydawało się że gość tylko będzie się rozwijał i sky is the limit, a tutaj przy nim to nawet taki cieć jak Nacho wygląda jak profesor.
1
@Kidd a ja powiem z ostatnich tygodni: the last od us. Obejrzałem cztery odcinki i na tym raczej koniec, po prostu nie chciało mi się dalej tego ciągnąć.
5
Nie ma nawet cienia kontrowersji w decyzji Manzano. Ręką ewidentna która zaczęła akcję. Mieliśmy szczęście, ale wszystko legitnie.
2
Chciałem sobie poczytać notatnik, ale zapomniałem że tam wyleciało w powietrze i nie wejdziesz xD
2
A se wejdę na notatnik zobaczę co tam w cyrku grają :D
0
Manzano ? Top !
0
@kiper09 a różny jak najbardziej :)
10
Jeśli komentatorzy nie byli w stanie zauważyć i pochwalić czy zachwycić się genialnym sklejeniem pilki przez Balde w asyście Williamsa, to znaczy że nie nadaje się do komentowania meczy piłki nożnej.
3
Chcielibyście żeby zespół dostał za to coś karnego ? Mało nam ostatnio PRowego gówna?
0
@abram3k Roberto Lewandowski?
0
@kubix05 no wiem, rozumiem, ale zobacz jakie nastroje panowały jeszcze przed meczem, że właściwie nikt go nie chce to my go zgarniemy... chłop strzela bramkę i asystuje i od razu o 180 stopni się zmienia patrzenie ;) Żeby nie było, ja też uwazam, że sam Real będzie stał po niego w kolejce i on do Barcy nie trafi.
0
@kubix05 ale to jest wniosek po jednym meczu ?
0
Oczywiście, że powinien przejść, za darmo lepszego zmiennika, który mógłby realnie rzucić rękawice naszym skrzydłowym to raczej nie dostaniemy. Szkoda jedynie, że on gra głównie na prawym skrzydle gdzie raczej Dembele jest najlepiej fruwającym skrzydłowym, ale Asensio grywał też nieźle po drugiej stronie.