pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo
Nie zgodzę się co do Realu, u nich jednak gra Modric 1985 Kross 1990, Benzema 1987 i nie tylko, starej gwardii jest więcej niż u nas. U nas dokonała się zmiana pokoleniowa, po prostu dokonano złych transferów. Czy klub nie próbował sprowadzić innych, młodych zmienników którzy mieli ich wygryźć ze składu i nic z tego nie wyszło. Umtiti/Lenglet młody Garcia/Araujo czy nie oni mieli stanowić trzon stoperów. Czy Frenkie do Jong nie miał wygryźć ze składu Busquetsa, a jednak grając na tej pozycji w Barcelonie grał bardzo słabo. Młody Balde jest szykowany na zastępcy Albę ale nie wiadomo jak się to dalej potoczy. Nikt nie trzyma starych graczy za zasługi, ale za poziom gry. Kto ma obecnie za nich grać? Wydano kilkadziesiąt milionów na prawego obrońcę który miał zastąpić Alvesa i efekty były widoczne. Oczywiście klub powinien znaleźć odpowiedniego zmiennika dla Pique/ Busquetsa i Alby bo ich czas się kończy w Barcelonie. Araujo jak dostaje piłkę na własnej połowie to ma taką panikę w nogach, że podaje do przeciwnika lub w aut, dla Nico szukana pozycja, Gavi potrafi zachwycić w jednym spotkaniu by w trzech kolejnych być cieniem, Dest nie wiadomo czy słabiej atakuje czy słabiej broni. Pedri i Ansu kontuzja goni kontuzję. Można usprawiedliwiać błędy młodych zawodników brakiem doświadczenia, zgrania i jest to uzasadnione, ale czemu całą winę za wynik spotkania zrzucany jest na kilku doświadczonych zawodników, którzy wokół siebie mają samych niedoświadczonych zawodników. W każdym zespole w Realu czy nawet jak wczoraj w Bilbao jest mieszanka młodości i doświadczenia. U nas tych doświadczonych jest w sumie najmniej.
1
@arasz1819
Widzisz, zarzucasz cos komuś a potem i tak wychodzi że to twoje sugestie, nie poparte niczym. Czyli jak w każdej dyskusji.
Nie wykazałeś manipulacji? Nie wykazałeś sugerowania? Czyli jak zwykle konfabulacje, czyli jak mówiłem personalna małostkowość.
Kogo tu bronię? Znowu jakiś zarzut?
Dałem trzech przypadkowych zawodników, mogłem dać Frenkiego de Jonga bez kluczowego podania, bez przechwytu czy odbioru, ale wtedy to dopiero byłby zarzut, a tak jak widać dałem trzech przypadkowych zawodników.
1
@GeneralXavi
Zgadza się, jako młody brał somatropinę aby być wysokim mężczyzną i wygrywać pojedynki główkowe, dlatego dzisiaj jego wzrost sieje strach wśród stoperów. Podobnie później brał sterydy co również widać po sylwetce, nawet wstrzykiwane w konkretne mięśnie widać po wydolności i przebiegniętych kilometrach w spotkaniu. :)
1
@arasz1819
Co wypunktowałeś? Wypunktowałeś statystyki, niesamowite, jak to zrobiłeś? Gdzie je wypunktowałeś, bo nie zauważyłem.
Co sugeruję? Gdzie tu jest manipulacja? czytaj ze zrozumieniem.
Masz podane statystyki bez komentarza, na ich podstawie nie są wyciągnięte żadne wnioski.
Sugerowanie farmazonów? Gdzie.
:)
1
@arasz1819
Polubiłem już tą małostkowość. Nawet zwykłe podanie statystyk posłużyło do personalnego negatywnego odniesieniu, każdy ma swoją kulturę, charakter i jego wpisy świadczą o nim. Pierwszy komentarz przyjąłem jako personalny przytyk z żartem, więc podobnie odpowiedziałem, jednak nie mam zamiaru wchodzić w personalną nawalankę. Jesteś znany z tego, że nie piszesz na temat i tylko atakujesz personalnie. Ja nie wchodzę w personalne przepychanki.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
2
@arasz1819
Ja ogarnąłem i mecz i statystyki. Nie każdy potrafi kilka rzeczy zrobić. Nauczę :)
0
@Rewolucja123
Był
0
Araujo
Asysty 0
Wykopy 3
Zablokowane strzały 1
Przechwyty 0
Bezpośrednie odbiory 0
Pojedynki 9 (4 wygrane)
Straty 15
Przerzuty 2
kluczowe podania 0
Drybling 0
Gavi
Assists 0
Key passes 0
Przerzuty 0
Strzały zablokowane 0
Udany drybling 1
Pojedynki 10 (2wygrane)
Straty 7
Wykopy 0
Przechwyty 1
Bezposrednie odbiory 0
Busquets
Asysty 1
Kluczowe podania 1
Długie piłki 6
Strzały zablokowane 0
Pojedynki 20 (11 wygrane)
Straty 10
Wykopy 1
Strzały zablokowane 0
Przechwyty 2
Bezpośrednie odbiory 7
Drybling 0
sofascore
0
@wyrek
Ja nikogo nie wyzywam. Możesz wskazać te wyzwiska, czy tylko tak piszesz, aby coś napisać i coś mi zarzucić.
"Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na gol Pedriego. Tak właśnie mają grać do końca, nie odpuszczać. Nie zawsze da się wygrać. Jakby w końcówce nie strzelili to te same osoby by narzekały, że drużyna nie ma mentalu i ma porażkę w głowach".
Możesz wskazać, gdzie ja kogoś wyzywam?
Z kolegą po fachu się w większości zgadzam.
1
@horang
Uważasz, że porażki to wina tych co grają lepiej od pozostałych w konkretnym spotkaniu czy tych co grają gorzej?
0
@Roobo
Jednak wciąż na tej pozycji jest najlepszym zawodnikiem Barcelony.
2
@horang
Szkoda że w kolejnym meczu byli jednymi z najlepszych.
34
Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na gol Pedriego. Tak właśnie mają grać do końca, nie odpuszczać. Nie zawsze da się wygrać. Jakby w końcówce nie strzelili to te same osoby by narzekały, że drużyna nie ma mentalu i ma porażkę w głowach.
0
@Katalończyk 99
Alves w tym roku skończy 39 a Busquets 34.
52
Asystenci w tym meczu Alves i Busquets mają wspólnie 73 lata :)
3
@Naturopata
W ubiegłym sezonie grał nawet 10 spotkań z rzędu jako defensywny pomocnik lub jeden z dwójki defensywnych pomocników i były to najsłabsze spotkania w jego wykonaniu.
0
@Rewolucja123
Chodziło o te tygodnie z jednym spotkaniem :)
0
@Kacper1432
To kwestia kultury. Jeśli rozpoczynam dyskusję i ktoś na nią odpowiada to jest kwestią kultury odpowiedzieć.
Dyskusją nie jest mocna, nad czym ubolewam. Wiele osób woli skupić się na kwestii personalnej niż merytorycznie na tekście. Też nie rozumiem tego wpisu dla wpisu, widzę że nie dotyczy on tematu dyskusji.
0
@Kacper1432
Pewnie gdyby tak było to pewnie podobnie. Wystarczy, że wskażesz radyklane "ugrupowania proszczepionkowe", które w strojach wojskowych nachodzą chorych w szpitalach, wchodzą do instytucji państwowych i awanturują się, aby przyjąć szczepionki. Możesz napisać kilka nazw organizacji to chętnie o nich napiszę. NIe ma tu problemu z mojej strony, ekstremizm to ekstremizm z nieważnej której strony.
Poza tym nigdzie nie napisałem o radykalnych grupach "antyszczepionkowych" że są to terroryści, ale że zmierzają w stronę terroryzmu.
0
@malicinho
Ja nie oczekuję reakcji, ja opisuję zjawisko. Badam je, wskazuję ścieżki radykalizacji, powstające ekstremum, przemoc która jest wywołana przez radykalne grupy "antyszczepionkowe".
Rozumiem, że chcesz lać po pyskach "bydło" czyli - lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, matki z noworodkami i kobiety w ciąży (W sierpniu 2021 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zakłóciło w Poznaniu piknik laktacyjny zorganizowany w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym. Grupa około 30 osób z transparentami i megafonami uczestniczyło w zgromadzeniu po czym kilka osób wdarło się na teren szpitala i jego zabudowań. Interweniowała policja, wylegitymowano 11 osób. W szpitalu w tym dniu miał być otwarty punkt szczepień, a matki i przyszłe matki miały uczyć się i zdobywac wiedzę na temat karmienia piersią). To są osoby który stały się celem radykalnych "grup antyszczepionkowych".
Nie chcę tu poliemizować w kontekście szczepionek czy w kontekście działań rządu ale opisuję radykalizm jaki jest obecny w radykalnych "grupach antyszczepionkowych".
0
@sokot
Czyli chcesz napisać teraz coś o mnie, nie o tekście, podanym zjawisku, faktach, tylko teraz chcesz personalnie odnieść się do autora tekstu. Pytanie czemu, piszesz personalnie? Dyskusja, a szczególnie kulturalna i merytoryczna polega na wymianie poglądów na temat a nie o kimś.
0
@sokot
NIe doczytałeś tekstu, wysunąłeś błędne wnioski. Zdarza się. Jak widzisz, pomyliłeś się z tekstem gdy pisałeś o aktach terroryzmu o czym ja nie pisałem, a starałeś się to wmówić. Uważasz, że nie mam prawa prowadzić dyskusji, bo mam znaczek przy nicku? Wytłumacz mi co tu jest konfliktowego?
Nie nie mam możliwości usuwania wpisów, nie moja działka. Mimo, że w tym wątku jak i w ostatnich dniach jestem obrażany przez to że pokazałem jak wygląda sytuacja z radykalnymi "antyszczepionkowcami" nie zgłosiłem ani jednego komentarza. Moje też zniknęły. Rozumiem, że jak ktoś ma inne poglądy albo jeśli z nim się nie zgadzasz bo pokazuje rzeczywistość której starasz się nie zauważać to jest z Tobą w konflikcie.
0
@sokot
Wskaż gdzie napisałem że to terroryzm? Po co mijasz się z prawdą?
"Nie można zapominać również, że przyzwolenie na działalność skrajnych grup, dezinformacja i propaganda wraz z pogarszającym się poziomem nastrojów społecznych już powoduje akty przemocy indywidualnej. Doszło już do co najmniej kilkunastu pobić ze względu na zwrócenie uwagi o brak maseczki. Wyzwiska i groźby wobec osób domagających się założenia maseczki od osób uchylających się od tego obowiązku stają się zjawiskiem powszechnym". Gdzie tu mowa o terroryzmie? Czytaj dokładnie tekst.
"Wszystko to pobicie.
ja rozumiem że dla ciebie pobicie w świetle prawa nie jest terroryzmem ale przydała by ci się odrobina refleksji po prostu".
Już nie rozumiem, raz piszesz że według mnie pobicie to akt terroryzmu ("twoje akty terroryzmu:") a kilka linijek temu zaprzeczasz pisząc "dla ciebie pobicie w świetle prawa nie jest terroryzmem". Chętnie podyskutuję, ale proszę ustal jedną wersję.
0
@kosmos91
Z Zamościem chodzi o podpalenie czy pobicie policjanta i strażnika miejskiego?
0
@sokot
Możesz wskazać te akty terroryzmu? Bo piszesz, rzeczy które w żaden sposób nie da się zakwalifikować jako terroryzm. Sytuacja z Djokoviciem to terroryzm? Niestety mylisz się w tym co piszesz.
0
@Muhitos
Czyli uważasz, że to spisek?? Radykalne grupy antyszczepionkowców to tak naprawdę prorządowi prowokatorzy? Śmiała teza.
0
@kosmos91
O tym czy coś jest terroryzmem czy nie nie decyduje ilość zamachów czy ilość zaangażowanych osób. Jest terroryzm "samotnych wilków", gdzie zamachów dokonują pojedyncze osoby.
1
@Wojcio
tzn?? Możesz rozwinąć wątek, najlepiej bez wpisów personalnych bo to świadczy o osobie je piszącej.
2
@goryl-16
Czyli nic nie wiesz o ustawce, ale tak sobie rzuciłeś hasło bo czemu nie.
2
@goryl-16
Ty pisałeś o ustawce nie ja. Ja nic nie wiem o ustawce więc zapytałem o co chodzi, bo nie mam takiej wiedzy, więc o nią zapytałem. Odpowiesz? Skąd informacje o ustawce o której sam pisałeś?