@Luciano99 porównanie bez sensu, bo Arbeloa ma za sobą 19 meczów a nie dwa pełne sezony. Ale poza Pitarchem dał jeszcze zadebiutować (w 19 meczów w drugiej połowie sezonu) jeszcze trzem innym piłkarzom
Śmiejcie się ile chcecie ale Arbeloa jest już lepszy w utrzymywaniu przy życiu piłkarzy na przestrzeni sezonu. Wcale się nie dziwię takiemu Dro czy Fortowi że uciekają przy pierwszej możliwej okazji jak słyszą że Hansi ma "plan" na nich a potem się okazuje że plan to gnicie na ławce i oglądanie jak ci sami piłkarze biegają po 90 min. Kocham Flicka, jest kotem i chce go u nas jak najdłużej ale to jegp betonowe podejście do piłkarzy odbija się w tym sezonie bardzo. Gdzie jest Espart? Zagrał kilka dobrych meczów i spawanko do ławki a na jego pozycji biegać będzie ktoś kogo już chyba tylko masochiści chcą oglądać. Podobnie było z Fortem rok temu. Roonego nie trzeba przypominać. Strasznie to bywa irytujące, oglądanie jak dobrzy młodzi piłkarze gniją.
Ciekawostka: Tebas w ramach kolejki La Liga "Retro" postanowił utrzymać jej klimat na zawsze, np. nie wprowadzając Goal-Line w hołdzie dla lat 1789-1812.
Bardzo podoba mi się nowy format LM, ale zmiany są potrzebne wg mnie w dwóch kwestiach: Anulowanie kartek przed 1/4 I prosta piłka z rewanżem u siebie - kto był wyżej w tabeli, ma rewanż na swoim stadionie a nie jakieś przyjmowanie przywileji. Czemu Barcelona ma płacić za to że Tottenham jest cienki?
In Yamal we trust. Jedyna nadzieja. I na dziś i na za tydzień i na kilka lat w przód, jeśli zechce munsie grać w klubie w którym obronę robi się z pomocników
0
100 zł i średnia hawajska jak mi ktoś poda jakąkolwiek zaletę Balde
1
On żyje!!!!! Niewiarygodne
0
@Luciano99 porównanie bez sensu, bo Arbeloa ma za sobą 19 meczów a nie dwa pełne sezony. Ale poza Pitarchem dał jeszcze zadebiutować (w 19 meczów w drugiej połowie sezonu) jeszcze trzem innym piłkarzom
0
Śmiejcie się ile chcecie ale Arbeloa jest już lepszy w utrzymywaniu przy życiu piłkarzy na przestrzeni sezonu. Wcale się nie dziwię takiemu Dro czy Fortowi że uciekają przy pierwszej możliwej okazji jak słyszą że Hansi ma "plan" na nich a potem się okazuje że plan to gnicie na ławce i oglądanie jak ci sami piłkarze biegają po 90 min.
Kocham Flicka, jest kotem i chce go u nas jak najdłużej ale to jegp betonowe podejście do piłkarzy odbija się w tym sezonie bardzo. Gdzie jest Espart? Zagrał kilka dobrych meczów i spawanko do ławki a na jego pozycji biegać będzie ktoś kogo już chyba tylko masochiści chcą oglądać. Podobnie było z Fortem rok temu. Roonego nie trzeba przypominać.
Strasznie to bywa irytujące, oglądanie jak dobrzy młodzi piłkarze gniją.
2
Niestety to jest chyba najgorszą cecha Flicka. Jest strasznie uparty na granie jednymi piłkarzami
0
Ehh liczyłem na losowy generator nazwisk w powołaniach. Nie chce pierwszej kadry
3
Dobra serio, grajmy jutro chłopakami których nazwisk nie znam ja i 90% kibiców
0
@APTAPT no przeginam ale serio, stać nas na więcej w LM a liga to dla Barcelony żadem wyczyn, nie jesteśmy Realem Madryt
1
@Dari0G jak chcą być naprawdę retro to wyślą wojsko generała Franco.
0
Ciekawostka: Tebas w ramach kolejki La Liga "Retro" postanowił utrzymać jej klimat na zawsze, np. nie wprowadzając Goal-Line w hołdzie dla lat 1789-1812.
0
@APTAPT w dupie z tą ligą zaszczaną, tutaj nie ma poważnego rywala od prawie 20 latbi wygrywamy ją seryjnie
1
Mega podoba mi się ten pomysł kolejki retro. To wszystko dosłownie krzyczy prime Messi i Ronaldo w tej lidze
7
@PaulFCB nawet jak dziś wygra to jestem za tym
0
@RosjaninBut a taki był podniecony jak wygrał xd i się z pogardą odnosił do Harris
3
Ale piękny jest ta tablica wyników
11
Dozgonny szacunek dla człowieka który dał nam TO:
4
@fcbarcafan19 czemu nikt nie odpowiedział tej co ma jaja z gumy :(
1
@a1a jakiej pumy?
3
@Roobo polecam nie oglądać chlopskorozumowych kont na tłiterku. Nie ma ani słowa o obecności Prezydenta w ustawach dotyczących tego co się dzieje
0
@FCB24 i co z tego? Gramy z Atletico a nie z Tottenhamem a Atletico było niżej
2
Bardzo podoba mi się nowy format LM, ale zmiany są potrzebne wg mnie w dwóch kwestiach:
Anulowanie kartek przed 1/4
I prosta piłka z rewanżem u siebie - kto był wyżej w tabeli, ma rewanż na swoim stadionie a nie jakieś przyjmowanie przywileji. Czemu Barcelona ma płacić za to że Tottenham jest cienki?
0
@Gaz dokładnie to. To nawet nie jest jakaś ogromna hiperbola, po prostu mesjanizm kibicowania Barcelonie
15
Te dwie akcje w polu karnym z pierwszej i drugiej połowy to jest historia futbolu. Z golem byśmy tą akcję oglądali przez następne 30 lat.
1
Skład na sobotę to muszą być chłopaki których nawzisk nawet nie znamy. Wywalone w tych rzeźników z El Prat
1
Chłopak się tak wypruje i nic z tego nie będzie, współczuję
1
In Yamal we trust. Jedyna nadzieja. I na dziś i na za tydzień i na kilka lat w przód, jeśli zechce munsie grać w klubie w którym obronę robi się z pomocników
0
Jak można jedna z najbardziej ofensywnych drużyn w historii mieć taki problem ze strzelaniem goli? I to akurat w lidze mistrzów xD
4
Fauluje materac, gramy dalej, faule nasz, kartka, powtórz razy dziesięć
1
Niebywałe jak nas los nie lubi XD
0
@malicinho mamy 7 punktów, gramy u siebie z patałachami z gorszej strony którzy będą ciąć i opóźniać. Ja bym serio to odpuścił