3

Musimy odpuścić mecz w sobotę i nagrać na takiej intensywności i dziś i we wtorek jak w tym rewanżu w CdR. Inaczej nie mamy na co liczyć

0

Gość który nie grał w poważny futbol od prawie roku a Pedri schodzi xD

0

Pamiętacie ten trend że 2026 to nowy 2016? Kolejne potwierdzenie tej teorii.

0

A, pamiętajcie że na rewanż wjeżdża Araujo XD

3

A Cubarsi naprawdę zaczął grać dobrze ostatnio i w tym meczu też grał swoje do tej pory. Niestety nie ma rady na braki w szybkości gdy gra się tak wysoko

7

A to te śmiecie powinny grać w 10, to jest właśnie dola kibica Barcelony, trochę niefarta, trochę baboli, sędzia dołoży i jak zawsze ch*j nam wszystkim w dupę

5

Ale zeszło powietrze, japierdole ile my możemy przeżywać takich rzeczy w Lidze Mistrzów. ILE RAZY

1

Spróbujemy za rok

1

Wiecznie to samo

1

Będzie czerwona

0

Wiecie jakie my mamy szczęście, za chwilę ten którego nie powinno być na boisku z bramką xD

0

Haha dwa kopy w piszczel ale bez kartki xd

1

Chyba błąd realizatora z tą kartką dla Pedriego

3

Co za drybling haha ja wysiadam

1

Yamal matko boska co on zrobił im dziecko w tym polu karnym haha

2

A kartka przepraszam za co?

2

@18Pawel99 spoko, my, tak

4

Ajjjj ale Pedris co za piła

2

Śmiem twierdzić ze z Raphinią jest już 1-0. Ale w końcu siądzie i jemu

5

Po Cancelo widać że się czuje w świetnej formie, będzie jeszcze dziś z tego pożytek

0

A gdzie kartka? XD

0

Laminek ładuj takie, Rashford tego nie trafi i tak

0

Maldini trochę ugotowany. Yamal za to po swojemu, geniusz

0

Byłem pewny że to leci w bramkę

0

Jazdusia panowie.

0

@Bobo25 czasami ciężko się oprzeć łatwym zielonym

3

@Pawlusek a potem byście gadali że jak Guardiola "przekombinował" xD dajcie spokój, Flick to majstersztyk w swoim fachu.

0

@Aragorn33 to fejur z tą odprawą, Mourinho sobie wymyślił historyjkę xD

11

@Cyzix w tym meczu o którym ty mówisz z 2018 to ciągnął ale Ramos Salaha za rękę aż opuścił boisko z kontuzją.

2

I bez kartki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?