A Cubarsi naprawdę zaczął grać dobrze ostatnio i w tym meczu też grał swoje do tej pory. Niestety nie ma rady na braki w szybkości gdy gra się tak wysoko
A to te śmiecie powinny grać w 10, to jest właśnie dola kibica Barcelony, trochę niefarta, trochę baboli, sędzia dołoży i jak zawsze ch*j nam wszystkim w dupę
3
Musimy odpuścić mecz w sobotę i nagrać na takiej intensywności i dziś i we wtorek jak w tym rewanżu w CdR. Inaczej nie mamy na co liczyć
0
Gość który nie grał w poważny futbol od prawie roku a Pedri schodzi xD
0
Pamiętacie ten trend że 2026 to nowy 2016? Kolejne potwierdzenie tej teorii.
0
A, pamiętajcie że na rewanż wjeżdża Araujo XD
3
A Cubarsi naprawdę zaczął grać dobrze ostatnio i w tym meczu też grał swoje do tej pory. Niestety nie ma rady na braki w szybkości gdy gra się tak wysoko
7
A to te śmiecie powinny grać w 10, to jest właśnie dola kibica Barcelony, trochę niefarta, trochę baboli, sędzia dołoży i jak zawsze ch*j nam wszystkim w dupę
5
Ale zeszło powietrze, japierdole ile my możemy przeżywać takich rzeczy w Lidze Mistrzów. ILE RAZY
1
Spróbujemy za rok
1
Wiecznie to samo
1
Będzie czerwona
0
Wiecie jakie my mamy szczęście, za chwilę ten którego nie powinno być na boisku z bramką xD
0
Haha dwa kopy w piszczel ale bez kartki xd
1
Chyba błąd realizatora z tą kartką dla Pedriego
3
Co za drybling haha ja wysiadam
1
Yamal matko boska co on zrobił im dziecko w tym polu karnym haha
2
A kartka przepraszam za co?
2
@18Pawel99 spoko, my, tak
4
Ajjjj ale Pedris co za piła
2
Śmiem twierdzić ze z Raphinią jest już 1-0. Ale w końcu siądzie i jemu
5
Po Cancelo widać że się czuje w świetnej formie, będzie jeszcze dziś z tego pożytek
0
A gdzie kartka? XD
0
Laminek ładuj takie, Rashford tego nie trafi i tak
0
Maldini trochę ugotowany. Yamal za to po swojemu, geniusz
0
Byłem pewny że to leci w bramkę
0
Jazdusia panowie.
0
@Bobo25 czasami ciężko się oprzeć łatwym zielonym
3
@Pawlusek a potem byście gadali że jak Guardiola "przekombinował" xD dajcie spokój, Flick to majstersztyk w swoim fachu.
0
@Aragorn33 to fejur z tą odprawą, Mourinho sobie wymyślił historyjkę xD
11
@Cyzix w tym meczu o którym ty mówisz z 2018 to ciągnął ale Ramos Salaha za rękę aż opuścił boisko z kontuzją.
2
I bez kartki xd