2

Boże czy oni się mogą przestać sypać

0

O nie nie nie nie nie nie

0

Kurcze niebezpieczny wynik ja bym wpuścił Szczęsnego może na pivota

2

Ale się Robercik rozszalał!!!

4

@norbi77 xD błagam

6

Ale mnie irytuje że ten mecz o 18:45, akurat człowiek się musiał na wtedy umówić do dentysty, któremu już się przeciąga xd

5

Nie wiem jakim cudem umknęło mi to że gramy pierwszy mecz w fazie play-off na Camp Nou od podłego 3-0 z Liverpoolem...

Edit: wybaczcie był mecz z Napoli ale bez kibiców.


0

@APTAPT no na pewno jest sprawcą tego 0 po drugiej stronie

1

Ale ma speeda ten Khusanov, wow

0

Genialne zachowanie bo odbił piłkę która w niego leciała XD

1

@Gibbon_FCB a w PSG połamie Barcole, Doue i będzie czerwona dla Marquinhosa xd

0

Włączyłem Arsenal ale irytuje mnie drugi komentator już po 2 minutach, czy to nie jest jest przypadkiem Rudzki? XD

1

@MariusGajusMaximus mhm xD Real bierze tą Ligę Mistrzów

4

Akurat włączyłem i jaka brama dla Arsenalu XDDD wow

2

Jeszcze ten Kurtuła XD weź z tym graj

1

@ranger3120 no przy czymś takim to więcej niż oczywiste

0

@TridenteMSN a faktycznie XD

0

To włączamy PSG

0

Ale obsrańsko w obronie, jak u nas XD

0

Kurde, szkoda że nic nie wpadło przy pierwszej próbie, moim zdaniem jakby coś szybko wpadło to jest szansa. Inaczej nie widzę tego, ale oglądamy

0

No w końcu grają w piłkę ale jeszcze pokonać tego cyborga to 3x tyle roboty

0

@Destroyer_of_Worlds a on już nie jest w Man City?

0

Ale on się czuje na 25 latka

1

Poznań robiony na Camp Nou. Piękne czasy.

5

Akurat Raphinia to dobrze że gra 90'. W tamtym sezonie najlepszy był jak grał wszystko po kolei w pełnym wymiarze

8

Najbardziej oszczędzany piłkarz schodzi w 60 min przy wyniku 5:1 XD nie potrafię pojąć co za tym stoi

3

Po co Yamala wpuszczać, nie mogę tego zrozumieć

1

Co za mecz Cancelo!!!!

1

Wracaj Rapha. Potrzebujemy cię właśnie takiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?