Nie wiem jakim cudem umknęło mi to że gramy pierwszy mecz w fazie play-off na Camp Nou od podłego 3-0 z Liverpoolem...
Edit: wybaczcie był mecz z Napoli ale bez kibiców.
For the first time since 2019, Barça will play a Champions League knockout match at the Camp Nou in front of fans.
The last time we played such a match, Lamine Yamal and Marc Bernal were 11 years old; Pau Cubarsí was 12. 👶🏼 https://t.co/Zph1DbSxG8">pic.twitter.com/Zph1DbSxG8
2
Boże czy oni się mogą przestać sypać
0
Przepraszam za to...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16672062#comment-16672062
0
O nie nie nie nie nie nie
0
Kurcze niebezpieczny wynik ja bym wpuścił Szczęsnego może na pivota
2
Ale się Robercik rozszalał!!!
4
@norbi77 xD błagam
6
Ale mnie irytuje że ten mecz o 18:45, akurat człowiek się musiał na wtedy umówić do dentysty, któremu już się przeciąga xd
5
Nie wiem jakim cudem umknęło mi to że gramy pierwszy mecz w fazie play-off na Camp Nou od podłego 3-0 z Liverpoolem...
Edit: wybaczcie był mecz z Napoli ale bez kibiców.
0
@APTAPT no na pewno jest sprawcą tego 0 po drugiej stronie
1
Ale ma speeda ten Khusanov, wow
0
Genialne zachowanie bo odbił piłkę która w niego leciała XD
1
@Gibbon_FCB a w PSG połamie Barcole, Doue i będzie czerwona dla Marquinhosa xd
0
Włączyłem Arsenal ale irytuje mnie drugi komentator już po 2 minutach, czy to nie jest jest przypadkiem Rudzki? XD
1
@MariusGajusMaximus mhm xD Real bierze tą Ligę Mistrzów
4
Akurat włączyłem i jaka brama dla Arsenalu XDDD wow
2
Jeszcze ten Kurtuła XD weź z tym graj
1
@ranger3120 no przy czymś takim to więcej niż oczywiste
0
@TridenteMSN a faktycznie XD
0
To włączamy PSG
0
Ale obsrańsko w obronie, jak u nas XD
0
Kurde, szkoda że nic nie wpadło przy pierwszej próbie, moim zdaniem jakby coś szybko wpadło to jest szansa. Inaczej nie widzę tego, ale oglądamy
0
No w końcu grają w piłkę ale jeszcze pokonać tego cyborga to 3x tyle roboty
0
@Destroyer_of_Worlds a on już nie jest w Man City?
0
Ale on się czuje na 25 latka
1
Poznań robiony na Camp Nou. Piękne czasy.
5
Akurat Raphinia to dobrze że gra 90'. W tamtym sezonie najlepszy był jak grał wszystko po kolei w pełnym wymiarze
8
Najbardziej oszczędzany piłkarz schodzi w 60 min przy wyniku 5:1 XD nie potrafię pojąć co za tym stoi
3
Po co Yamala wpuszczać, nie mogę tego zrozumieć
1
Co za mecz Cancelo!!!!
1
Wracaj Rapha. Potrzebujemy cię właśnie takiego