@Vurt nie no jak wygra ten sentymentalny marzyciel* to ja wysiadam XD oni nie mogą być tacy głupi w tej Barcelonie. Im dosłownie imponują jakies dziecinne pomysły xD Yamal nam pomacha z Paryża
@Michixddxd nie widzę tego na razie, chłopak musi korzystać ile się da z tego co robi najlepiej na świecie - czyli tworzenia potężnej przewagi dryblingiem i robieniem przysłowiowego wiatru. Na F9 potrzeba jeszcze mega inteligencji boiskowej (której mu akurat nie brakuje) ale i świetnych strzałów, czutki do rozegrania czy grania tyłem do bramki. Ja bym raczej wolał zobaczyć jeśli już Yamala na mediapuncie, z napastnikiem przed nim ale to tylko w ramach jakiegoś ligowego eksperymentu
Rozumiem piszących o tym żeby nie srać żarem bo jeszcze dużo czasu i Real ma krótką ławkę i to dwumecz itp itd. Ale spójrzcie że to City nic nie gra xD absolutnie zero zagrożenia stwarzają ich ataki, wrzutki, ciekawych podań to nawet nie ma
Ja już postawiłem na Real jako zwycięzcę LM po cudach na kiju w 1/16 xD polecam to samo, ten sezon to w zasadzie kopia sezonu 15/16, tylko przeciwnicy (trochę) lepsi dla Madryciakow. Nawet my będziemy mieli znowu Atletico w 1/4 xD Polecam stawiać, pieniądze leżą na ziemi
4
O Pedri już w dresiku czyli odpoczywa, dobrze
0
Dziadek to trzeba w bramkę strzelać
0
@Rupert_Haubica ale siedzi w głowie 18 latek xd
1
Kto tą piłę dał do Bernala? Kapitalne podanie
2
Grada D'Animacio powinna być dużo większa, chłopaki robią co mogą ale ledwo ich słychać w telewizji bo reszta stadionu standardowo piknikuje
0
Świetnie te karne bije Raphinia
0
Żao co dziś robi, będzie hattrick wywalczonych karnych xD
2
Dziadku proszę przypomnieć sobie xyzm jest spalony
1
Niukesel xDD Leszek nie zmieniaj sie
1
Uuuu panenka. Brawo Rapha
13
Brawo Żao. Naprawdę świetne drugie wejście do drużyny
4
Ale fajny składzik, z przyjemnością czekam na mecz
10
@Vurt nie no jak wygra ten sentymentalny marzyciel* to ja wysiadam XD oni nie mogą być tacy głupi w tej Barcelonie. Im dosłownie imponują jakies dziecinne pomysły xD Yamal nam pomacha z Paryża
1
@Michixddxd nie widzę tego na razie, chłopak musi korzystać ile się da z tego co robi najlepiej na świecie - czyli tworzenia potężnej przewagi dryblingiem i robieniem przysłowiowego wiatru. Na F9 potrzeba jeszcze mega inteligencji boiskowej (której mu akurat nie brakuje) ale i świetnych strzałów, czutki do rozegrania czy grania tyłem do bramki.
Ja bym raczej wolał zobaczyć jeśli już Yamala na mediapuncie, z napastnikiem przed nim ale to tylko w ramach jakiegoś ligowego eksperymentu
0
@MessiForeverTheBest niech już zaczną kobiety rządzić światem, ile można powtarzać ten sam durny cykl
13
Pakt z diabłem xD
4
Dawno nie widziałem takiego słabego meczu w wykonaniu jakiegoś zespołu który byłby tak renomowany. To city gra absolutne gówno
1
Co to PeEsŻe takie cienkie?
4
Przynajmniej można kręcić beczkę z Viniciusa xD
4
Ahhahqhqhahhahhah jakie załosne to city
0
@bartulek98 oczywiście że tak, nawet się nie szykujcie że będzie inaczej
2
@Toretto to prawda, nawet bez tych goli występ 10/10
1
@turhiay pewnie łysyBóg trenerki też nie xD
2
Bramka kapitalna, gra Valverde też, ale co robią ci obrońcy to jest jakiś kryminał, oni się boją czy co XD
0
Chłop co gra matko boska
1
Rozumiem piszących o tym żeby nie srać żarem bo jeszcze dużo czasu i Real ma krótką ławkę i to dwumecz itp itd. Ale spójrzcie że to City nic nie gra xD absolutnie zero zagrożenia stwarzają ich ataki, wrzutki, ciekawych podań to nawet nie ma
1
@Frimpong gorzej, są też zwolennicy Guardioli xD
0
@turhiay z Newcastle pewnie tak, żeby się spełniło to co 10 lat temu. O nawet wtedy była angielska drużyna w 1/8 :D
7
@GeneralXavi funkcjonuje, potrajają nam tak Yamala.
0
Ja już postawiłem na Real jako zwycięzcę LM po cudach na kiju w 1/16 xD polecam to samo, ten sezon to w zasadzie kopia sezonu 15/16, tylko przeciwnicy (trochę) lepsi dla Madryciakow. Nawet my będziemy mieli znowu Atletico w 1/4 xD
Polecam stawiać, pieniądze leżą na ziemi