4

O Pedri już w dresiku czyli odpoczywa, dobrze

0

Dziadek to trzeba w bramkę strzelać

0

@Rupert_Haubica ale siedzi w głowie 18 latek xd

1

Kto tą piłę dał do Bernala? Kapitalne podanie

2

Grada D'Animacio powinna być dużo większa, chłopaki robią co mogą ale ledwo ich słychać w telewizji bo reszta stadionu standardowo piknikuje

0

Świetnie te karne bije Raphinia

0

Żao co dziś robi, będzie hattrick wywalczonych karnych xD

2

Dziadku proszę przypomnieć sobie xyzm jest spalony

1

Niukesel xDD Leszek nie zmieniaj sie

1

Uuuu panenka. Brawo Rapha

13

Brawo Żao. Naprawdę świetne drugie wejście do drużyny

4

Ale fajny składzik, z przyjemnością czekam na mecz

10

@Vurt nie no jak wygra ten sentymentalny marzyciel* to ja wysiadam XD oni nie mogą być tacy głupi w tej Barcelonie. Im dosłownie imponują jakies dziecinne pomysły xD Yamal nam pomacha z Paryża

1

@Michixddxd nie widzę tego na razie, chłopak musi korzystać ile się da z tego co robi najlepiej na świecie - czyli tworzenia potężnej przewagi dryblingiem i robieniem przysłowiowego wiatru. Na F9 potrzeba jeszcze mega inteligencji boiskowej (której mu akurat nie brakuje) ale i świetnych strzałów, czutki do rozegrania czy grania tyłem do bramki.
Ja bym raczej wolał zobaczyć jeśli już Yamala na mediapuncie, z napastnikiem przed nim ale to tylko w ramach jakiegoś ligowego eksperymentu

0

@MessiForeverTheBest niech już zaczną kobiety rządzić światem, ile można powtarzać ten sam durny cykl

13

Pakt z diabłem xD

4

Dawno nie widziałem takiego słabego meczu w wykonaniu jakiegoś zespołu który byłby tak renomowany. To city gra absolutne gówno

1

Co to PeEsŻe takie cienkie?

4

Przynajmniej można kręcić beczkę z Viniciusa xD

4

Ahhahqhqhahhahhah jakie załosne to city

0

@bartulek98 oczywiście że tak, nawet się nie szykujcie że będzie inaczej

2

@Toretto to prawda, nawet bez tych goli występ 10/10

1

@turhiay pewnie łysyBóg trenerki też nie xD

2

Bramka kapitalna, gra Valverde też, ale co robią ci obrońcy to jest jakiś kryminał, oni się boją czy co XD

0

Chłop co gra matko boska

1

Rozumiem piszących o tym żeby nie srać żarem bo jeszcze dużo czasu i Real ma krótką ławkę i to dwumecz itp itd. Ale spójrzcie że to City nic nie gra xD absolutnie zero zagrożenia stwarzają ich ataki, wrzutki, ciekawych podań to nawet nie ma

1

@Frimpong gorzej, są też zwolennicy Guardioli xD

0

@turhiay z Newcastle pewnie tak, żeby się spełniło to co 10 lat temu. O nawet wtedy była angielska drużyna w 1/8 :D

7

@GeneralXavi funkcjonuje, potrajają nam tak Yamala.

0

Ja już postawiłem na Real jako zwycięzcę LM po cudach na kiju w 1/16 xD polecam to samo, ten sezon to w zasadzie kopia sezonu 15/16, tylko przeciwnicy (trochę) lepsi dla Madryciakow. Nawet my będziemy mieli znowu Atletico w 1/4 xD
Polecam stawiać, pieniądze leżą na ziemi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?