@Andrzej_Majonez wieczorem są derby Madrytu, a że i my i Atletico grało w środę, a Rayo to w ogóle czwartek to musiał być mecz dzisiaj, a nikt nie da po sobie dwóch najważniejszych spotkań
Nie wiem czemu Cancelo nie może zagrać na prawej a Araujo w środku, prawa strona bez Kounde albo Cancelo będzie mocno bezzębna. Yamal wszystkiego sam nie zrobi
3
Martwi mnie Pedri, jeszcze nie wrócił w pełni po tej kontuzji a pewnie będzie klepał 90 min z Serbią i inną Albanią
2
@The Game 10 no stary, latami będziemy wspominać. Odpalaj od początku
1
@macio_944 w tym sezonie "to coś" się nazywa Joan Garcia i chwała mu za to :)
0
@APTAPT na Vikersund czy gdzie?
1
Ci to też dziś udani XDDDD
1
Ogrywasz bramkarza i robisz coś takiego xd
0
@kamiVeB chyba go nie zrozumieli bo i ja miałem problem słowo jakiekolwiek wyłapać xD
15
Negreira dzwoni
1
Jaki to jest kocur
4
@ShawnC Oglądamy ten sam mecz? Odpoczynek tak ale on gra mecz na swoim świetnym poziomie
1
Jerozolima z golem woo
0
Raphinia ma ewidentnie dłuższy cooldown ostatnio xd
0
Dla osób pytających jaki jest sens - bez Joana już by było 0:1
1
Przecież to jest karny wtf xdd
0
Nie wiem o co jęczycie, ciśniemy mocnego pucharowicza europejskiego. Zaraz wpadnie, cierpliwości
1
Fermin matko piękna co za przyjęcie
0
@Andrzej_Majonez wieczorem są derby Madrytu, a że i my i Atletico grało w środę, a Rayo to w ogóle czwartek to musiał być mecz dzisiaj, a nikt nie da po sobie dwóch najważniejszych spotkań
0
@Batys a sędzina to kobieta, o co w ogóle chodzi xD
1
Kolejny świetny stały fragment, 3 podania i do bramkarza xd
0
@Batys i co w związku z tym?
0
Nie wiem czemu Cancelo nie może zagrać na prawej a Araujo w środku, prawa strona bez Kounde albo Cancelo będzie mocno bezzębna. Yamal wszystkiego sam nie zrobi
0
Nie no Joanek wychodzi, uff
0
Czyli co jednak Joan Garcia kontuzjowany? Co tam się za cyrk dzieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Haha ale ten Salah to jest cienki od dłuższego czasu
0
@Kgorecki2500 nie no wierzyć w media faszystowskiego kraju?
0
Auschwirtz widzę w formie
0
Ale mnie drażni ten Osimhen szczerze xD
0
Szymon Marciniak kontuzjowany, a to ciekawe. Nie słyszałem jeszcze o kontuzji sędziego tuż przed meczem xD
1
@esem91 ciężko było bo już byli w Anglii xD plus masz Laskowskiego na TVP, ja ich wybieram