3

@Pawlusek a potem byście gadali że jak Guardiola "przekombinował" xD dajcie spokój, Flick to majstersztyk w swoim fachu.

0

@Aragorn33 to fejur z tą odprawą, Mourinho sobie wymyślił historyjkę xD

11

@Cyzix w tym meczu o którym ty mówisz z 2018 to ciągnął ale Ramos Salaha za rękę aż opuścił boisko z kontuzją.

2

I bez kartki xd

3

Bayern frajerzy niesamowicie dzisiaj pod bramką

46

Rudiger to jest taki śmieć. Koledze z reprezentacji takie cyrki walić

1

O a czemu lepszy od Pedriego nie grał od początku?

0

@PuszkinFan nazywanie pierwszego meczu w 1/4 metrem przed kiblem to trochę przesada. To jest ćwierćfinał, tu nikt nie trafia z przypadku a zagrali dopiero 25%

2

Hindus co włożył na siebie XDDDD

0

Hahahha już można wyłączyć, scenariusz został napisany

0

Valverde drugi Casemiro. Niebywałe pobłażanie u sędziów

2

Oczywiście, już xD niewiarygodne to jest naprawdę

5

@Coveta on wiecznie tak pokazuje a z reguły jest kryty przez co najmniej dwóch obrońców w tym samym czasie XD to że dziadkowi wydaje się że ma dobrą pozycję to nie znaczy że piłka do zagrania z pozycji pomocnika jest łatwa albo że to jest najlepsza opcja.
Ale oczywiście to musi być spisek przeciwko wielkiemu Polakowi bo jak to tak że mu nie podajo kurr. (Kij z tym że pewnie z 4 podań żadnego by dobrze nie przyjął xD)

6

Pozdrawiam użytkownika który kłócił się ze mną że Rashford godnie zastąpi Raphinie i nie ma do panikować xD

0

Kurtuła do kiedy będzie out?

1

@Arden Jan Kowalski w Hiszpanii xD

1

@Vegeta88 wchodzę w to i ja

0

Kurde no, na papierze mamy naprawdę mocną ławkę. Nawet jak się dzis nie uda to jest na czym budować

6

Ale przeczytajcie ten wywiad. Dosłownie następne zdanie po cytacie z tytułu zmiękcza wyraz tego cytatu.

0

@lucca87 no bo to nieważne co napisałeś, jeśli naprawdę oglądasz mecze. Nikt nie zastąpi Raphinii i twoje wymienianie obrońców którzy wracają oraz sugerowanie że Rashford na skrzydle wystarczy jest po prostu zabawne xD

0

@Faro ale po co nam Yamal na 10? W takiej sytuacji, w obliczu Raphinii żadne skrzydło nie będzie działać

0

@lucca87 xdddd ty oglądasz mecze?

0

@JimMorrisonFCB kończymy.

8

Akurat jak wrócił do formy..




Możemy kończyć sezon.

0

Gramy jak równy z równym z jakąś Albanią xD po co my na tym Mundialu

0

Nic się nie uczą od Pana Trenera Flicka pressingu

0

Uwielbiam że Urban robi na przekór całemu komentariatowi xD

1

@sepczyk nie oglądam Serie A ale na tyle co żyje i widziałem akcje Lautaro to dla mnie to jest drugi Higuain i nic tego odbioru nie zmieni, nawet to że nam strzelał w półfinale LM

2

@Cyzix lepiej niech wygra kotletico

0

Amplituda formy niebywała xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?