Te mecze zawsze wyglądają tak samo, zawsze. Losują City, każdy im wietrzy wpierdziel i potem to żałosne City gra w ten sam sposób jakby się mecz sam miał wygrać xD Żałosny klub a Guardiola naprawdę się już do niczego nie nadaje, życzę chwilowej przerwy w karierze żeby trochę ochłonąć i trzymania się jak najdalej od Barcelony razem z innymi legendami.
@ACMaldini3 a po co ma iść jak to nie jego domena? Lepiej niech zostanie w obronie, więcej akcji powinno iść lewa stroną. Mam nadzieję że się Raphinia obudzi
9
Te mecze zawsze wyglądają tak samo, zawsze. Losują City, każdy im wietrzy wpierdziel i potem to żałosne City gra w ten sam sposób jakby się mecz sam miał wygrać xD Żałosny klub a Guardiola naprawdę się już do niczego nie nadaje, życzę chwilowej przerwy w karierze żeby trochę ochłonąć i trzymania się jak najdalej od Barcelony razem z innymi legendami.
2
Hahahaha jaka frajernia z tego city xd
1
@DonAndresFCB Donnaruma xD
0
Jakie to City ma ławkę, przecież to powinno być nielegalne
0
Pocałunek śmierci
7
"Donald Trump: w polityce trzeba być uczciwym i prawdomównym"
2
Z czego oni się cieszą tak wgl? XD tragicznie to dziś wyglądało
1
Uff, brawo Lamine
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
DZIĘKUJEMY NEGREIRA
2
Ale nas zajechało to Atletico. I jeszcze to wszystko na marne. Ehh, przydałaby się jakaś regeneracja
0
Jak trwoga to do Ferrana.
0
Ja w szoku. No niemożliwe.
0
Oczy krwawią xD
0
Ale fart co tam się dzieje
1
No nie jeszcze to. To Atletico nas wykończyło
3
Lewy ochrzan od Pedriego dostał, może się ogarnie xD
0
XDDDDD piękne podsumowanie ten kontratak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale fart XD niech się ogarnie bo bez niego w rewanżu to średnio to wygląda
2
@ACMaldini3 a po co ma iść jak to nie jego domena? Lepiej niech zostanie w obronie, więcej akcji powinno iść lewa stroną. Mam nadzieję że się Raphinia obudzi
1
Uu pubalgia? Życzę zdrowia
2
Brawo chłopaki. Już odzyskujemy kontrolę.
0
Gdzie żółta? XD
2
Brawo Joanek bo tam chyba nie było spalonego
0
Każdy się spodziewał czegoś takiego w pierwszych 15 minutach, nie wiem skąd te wpisy xd pierwszy raz Barcelonka oglądana?
0
@kuz słowo klucz - Messi. Plus nie, jemu nie wychodziło absolutnie wszystko zawsze cała karierę.
0
¡Vamos tio! Jedziemy z nimi. Pełka na komentatorce w LM to dobre wspomnienia :)
0
@gumaz jak można mieć taki brak wstydu w sobie, gdzie oni się tego uczą
0
O proszę, chłop dosyć otwarcie propagujący nazistowskie treści jeszcze niedawno zagra sobie koncert na stadionie Atletico.