9

Te mecze zawsze wyglądają tak samo, zawsze. Losują City, każdy im wietrzy wpierdziel i potem to żałosne City gra w ten sam sposób jakby się mecz sam miał wygrać xD Żałosny klub a Guardiola naprawdę się już do niczego nie nadaje, życzę chwilowej przerwy w karierze żeby trochę ochłonąć i trzymania się jak najdalej od Barcelony razem z innymi legendami.

2

Hahahaha jaka frajernia z tego city xd

1

@DonAndresFCB Donnaruma xD

0

Jakie to City ma ławkę, przecież to powinno być nielegalne

0

Pocałunek śmierci

7

"Donald Trump: w polityce trzeba być uczciwym i prawdomównym"

2

Z czego oni się cieszą tak wgl? XD tragicznie to dziś wyglądało

1

Uff, brawo Lamine

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

DZIĘKUJEMY NEGREIRA

2

Ale nas zajechało to Atletico. I jeszcze to wszystko na marne. Ehh, przydałaby się jakaś regeneracja

0

Jak trwoga to do Ferrana.

0

Ja w szoku. No niemożliwe.

0

Oczy krwawią xD

0

Ale fart co tam się dzieje

1

No nie jeszcze to. To Atletico nas wykończyło

3

Lewy ochrzan od Pedriego dostał, może się ogarnie xD

0

XDDDDD piękne podsumowanie ten kontratak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale fart XD niech się ogarnie bo bez niego w rewanżu to średnio to wygląda

2

@ACMaldini3 a po co ma iść jak to nie jego domena? Lepiej niech zostanie w obronie, więcej akcji powinno iść lewa stroną. Mam nadzieję że się Raphinia obudzi

1

Uu pubalgia? Życzę zdrowia

2

Brawo chłopaki. Już odzyskujemy kontrolę.

0

Gdzie żółta? XD

2

Brawo Joanek bo tam chyba nie było spalonego

0

Każdy się spodziewał czegoś takiego w pierwszych 15 minutach, nie wiem skąd te wpisy xd pierwszy raz Barcelonka oglądana?

0

@kuz słowo klucz - Messi. Plus nie, jemu nie wychodziło absolutnie wszystko zawsze cała karierę.

0

¡Vamos tio! Jedziemy z nimi. Pełka na komentatorce w LM to dobre wspomnienia :)

0

@gumaz jak można mieć taki brak wstydu w sobie, gdzie oni się tego uczą

0

O proszę, chłop dosyć otwarcie propagujący nazistowskie treści jeszcze niedawno zagra sobie koncert na stadionie Atletico.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?