Dopiero teraz sobie uświadomiłem że przecież mamy w ataku piłkarzy najlepszych na swoich pozycjach na całym świecie, Neymar po lewo, Suarez jako "9" no i oczywiście D10S. To jest niesamowite.
Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.
Jeżeli nie kreowano by ich od początku na największych rywali, to myślę że stworzyli by duet. I to jaki. Ale w obecnej sytuacji wątpliwe, bo wiadomo, "wojna" Messi - Ronaldo trwa od dawna, mimo że jest bardzo jednostronna, i ten duet nie umiałby razem grać, bo Ronaldo chciałby być za wszelką cenę lepszy od Leo.
Zawahałem się tylko gdy zobaczyłem nominację dla Carli Lloyd, jej gol był równie niesamowity i w finale MŚ, ale głos poszedł na Leo, to było po prostu niewiarygodne.
Tak jak wyliczył kolega niżej, 8 niekontuzjowanych, w tym Masip, który nie wacha boiska i Bartra, który też wiele nie gra. No i Pique, który miał 4 mecze kary.
55
Perez
12
Messi > BBC, a co dopiero całe MSN.
1
Serio, wcześniej nie zdawałem sobie aż tak z tego sprawy. :D
0
Dopiero teraz sobie uświadomiłem że przecież mamy w ataku piłkarzy najlepszych na swoich pozycjach na całym świecie, Neymar po lewo, Suarez jako "9" no i oczywiście D10S. To jest niesamowite.
0
Widzę że nie tylko ja lubię grzebać w archiwum. :)
0
Gdzieś na stronie ligi, albo jakimś whoscored czy coś, poszukaj trochę, na pewno cosik będzie.
2
Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.
2
Mówią że Rossi nie potrafi przegrywać, to Lorenzo nie potrafi walczyć czysto.
19
Fioletowa padła jak Grzmot po dmuchnięciu. :D
0
Komuś gołębnik się otworzył chyba...
0
Ramos. :O
0
Meczyki.pl i tam wszystko jest, swoją drogą że prawie nic nie działa, ale są.
0
Chciałbym żeby bramki dla Realu zdobywał teraz Bale, Ceerek by tego chyba nie zniósł. Ale to dopiero po Gran Derbi. :D
0
Busquets dzisiaj chyba MVP.
0
Fajnie że Ney mu go oddał. ;)
0
Suarez!!
0
Wygląda jak Bar Rafaeli. Fanka Barcelony swoją drogą. ;)
1
Busi. :O.
0
Po prawej stronie 70 ha przestrzeni dla Villarealu. W GD takie coś się źle skończy.
0
Pique zachował się jak kapitan. Brawo.
0
Jeżeli nie kreowano by ich od początku na największych rywali, to myślę że stworzyli by duet. I to jaki. Ale w obecnej sytuacji wątpliwe, bo wiadomo, "wojna" Messi - Ronaldo trwa od dawna, mimo że jest bardzo jednostronna, i ten duet nie umiałby razem grać, bo Ronaldo chciałby być za wszelką cenę lepszy od Leo.
0
James też...
0
Zawahałem się tylko gdy zobaczyłem nominację dla Carli Lloyd, jej gol był równie niesamowity i w finale MŚ, ale głos poszedł na Leo, to było po prostu niewiarygodne.
0
Tak jak wyliczył kolega niżej, 8 niekontuzjowanych, w tym Masip, który nie wacha boiska i Bartra, który też wiele nie gra. No i Pique, który miał 4 mecze kary.
1
Wróci silniejszy.
0
Wybacz, zwracam honor. ;)
0
Andresito dzisiaj kosmos, cudownie się na niego patrzy. Po Neyu najlepszy nasz gracz dzisiaj.
1
Ale Ty wiesz ze Rakieta zszedł po 20 minutach, nie?
1
Mnie to niepokoi że Ney staje się Ronaldinho. To się może źle skończyć. ;)
1
I Adriano jako jednym ze środkowych? Wątpię, choć byłoby ciekawie.