0

Chłopie, jesteś wielki. Powtórzyło się. Mamy Tryplet po raz drugi! :D

11

Czemu Czemu Laporta wraca cały czas do Guardioli? Pep to zamknięty rozdział. Cała Europa rozgryzła jak gramy, a podstawowi gracze Josepha są albo już w słabszej formie(Andresito , albo ich nie ma (Xavi), ta era nie wróci tak szybko.

22

Bill Gates nie jest od "jabłka" tylko od "okna". Bill Gates to założyciel Microsoftu stary.

1

Dlaczego Williams jest pogrubioną czcionka?

5

Ta firma przynajmniej istnieje.

0

Co do koszulek, tu temat cięższy, bo Nike jest naszym sponsorem od lat, a mi się miło patrzy na koszulkę gdy widzę ich logo. Oczywiście myślę że Adidas byłby lepszy (mimo że wyobrażam sobie okropne 3 żółte paski), ale ma go Real Madryt, a to komplikuje sprawę. Inne firmy raczej nie wchodzą w grę. Puma robi brzydkie koszulki (Urugwaj), reszty jak New Balance, Umbro, Mitra czy inne wynalazki nie będę wymieniał, oni na pewno nie dadzą takiej kasy jak Nike czy Adidas.

2

Będą hejty...

0

Rakitic nie dotrzymał obietnicy. :D

0

Ty farciarzu.

0

To racja, jak najbardziej.

0

Wielka forma Leo, myślę że to też trzeba do tego dodać.

0

*Historii.

0

Nie można podchodzić do każdego z sentymentem, bo będzie natłok piłkarzy, i będzie zła atmosfera.

4

Komentarz usunięty

0

http://www.fcbarca.com/32720-rosell-cruyff-jest-symbolem-barcy.html
Polecam poczytać, wiadomo co zrobił później.

0

Nie będziesz, bo nikt nie chce z kimś takim paktu.

0

Chilijscy kibice*

0

Spoko. :D

8

Bo nas to interesuje.

1

Lepiej wzmacniać poparcie (i drużynę) Turanem, niż osłabiać ją Abidalem.
Oczywiście z całym szacunkiem dla Erica.

0

Święte słowa stary.

0

Klasa. Messi.

0

"Nie możemy uzależniać majątku klubu od jednego pracownika" powiedział jakby to był pracownik muzeum. Ten "pracownik" to trener, ten który na składzie się najbardziej zna i który powinien mieć najważniejszy głos, a nie prezydent, Abidal czy nawet sam Bóg - Leo, tylko właśnie Lucho.

0

Lubie pozytywnych ludzi, ale ten gość ciut przesadził z optymizmem.

34

Komentarz usunięty

0

Człowieku, co Ty piszesz? Przeczytałeś artykuł? W ogóle nawet zdjęcie zobaczyć. To jest o koszykówce! Skąd się biorą tacy ułomni ludzie?

0

Znowu będzie popołudniowy przegląd prasy? :D

0

No i super, znakomita wiadomość. Szczególnie że zawirowania będą na górze Barçy.
Turan jeszcze nie jest w Barcelonie!

0

Jaram się tymi wyborami bardziej niż naszymi prezydenckimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?