Czemu Czemu Laporta wraca cały czas do Guardioli? Pep to zamknięty rozdział. Cała Europa rozgryzła jak gramy, a podstawowi gracze Josepha są albo już w słabszej formie(Andresito , albo ich nie ma (Xavi), ta era nie wróci tak szybko.
Co do koszulek, tu temat cięższy, bo Nike jest naszym sponsorem od lat, a mi się miło patrzy na koszulkę gdy widzę ich logo. Oczywiście myślę że Adidas byłby lepszy (mimo że wyobrażam sobie okropne 3 żółte paski), ale ma go Real Madryt, a to komplikuje sprawę. Inne firmy raczej nie wchodzą w grę. Puma robi brzydkie koszulki (Urugwaj), reszty jak New Balance, Umbro, Mitra czy inne wynalazki nie będę wymieniał, oni na pewno nie dadzą takiej kasy jak Nike czy Adidas.
"Nie możemy uzależniać majątku klubu od jednego pracownika" powiedział jakby to był pracownik muzeum. Ten "pracownik" to trener, ten który na składzie się najbardziej zna i który powinien mieć najważniejszy głos, a nie prezydent, Abidal czy nawet sam Bóg - Leo, tylko właśnie Lucho.
0
Chłopie, jesteś wielki. Powtórzyło się. Mamy Tryplet po raz drugi! :D
0
http://www.fcbarca.com/58017-wielkie-wyzwanie-messiego.html
Zobaczcie. ;)
11
Czemu Czemu Laporta wraca cały czas do Guardioli? Pep to zamknięty rozdział. Cała Europa rozgryzła jak gramy, a podstawowi gracze Josepha są albo już w słabszej formie(Andresito , albo ich nie ma (Xavi), ta era nie wróci tak szybko.
22
Bill Gates nie jest od "jabłka" tylko od "okna". Bill Gates to założyciel Microsoftu stary.
1
Dlaczego Williams jest pogrubioną czcionka?
5
Ta firma przynajmniej istnieje.
0
Co do koszulek, tu temat cięższy, bo Nike jest naszym sponsorem od lat, a mi się miło patrzy na koszulkę gdy widzę ich logo. Oczywiście myślę że Adidas byłby lepszy (mimo że wyobrażam sobie okropne 3 żółte paski), ale ma go Real Madryt, a to komplikuje sprawę. Inne firmy raczej nie wchodzą w grę. Puma robi brzydkie koszulki (Urugwaj), reszty jak New Balance, Umbro, Mitra czy inne wynalazki nie będę wymieniał, oni na pewno nie dadzą takiej kasy jak Nike czy Adidas.
2
Będą hejty...
0
Rakitic nie dotrzymał obietnicy. :D
0
Ty farciarzu.
0
To racja, jak najbardziej.
0
Wielka forma Leo, myślę że to też trzeba do tego dodać.
0
*Historii.
0
Nie można podchodzić do każdego z sentymentem, bo będzie natłok piłkarzy, i będzie zła atmosfera.
4
Komentarz usunięty
0
http://www.fcbarca.com/32720-rosell-cruyff-jest-symbolem-barcy.html
Polecam poczytać, wiadomo co zrobił później.
0
Nie będziesz, bo nikt nie chce z kimś takim paktu.
0
Chilijscy kibice*
0
Spoko. :D
8
Bo nas to interesuje.
1
Lepiej wzmacniać poparcie (i drużynę) Turanem, niż osłabiać ją Abidalem.
Oczywiście z całym szacunkiem dla Erica.
0
Święte słowa stary.
0
Klasa. Messi.
0
"Nie możemy uzależniać majątku klubu od jednego pracownika" powiedział jakby to był pracownik muzeum. Ten "pracownik" to trener, ten który na składzie się najbardziej zna i który powinien mieć najważniejszy głos, a nie prezydent, Abidal czy nawet sam Bóg - Leo, tylko właśnie Lucho.
0
Lubie pozytywnych ludzi, ale ten gość ciut przesadził z optymizmem.
34
Komentarz usunięty
0
Człowieku, co Ty piszesz? Przeczytałeś artykuł? W ogóle nawet zdjęcie zobaczyć. To jest o koszykówce! Skąd się biorą tacy ułomni ludzie?
0
Znowu będzie popołudniowy przegląd prasy? :D
0
No i super, znakomita wiadomość. Szczególnie że zawirowania będą na górze Barçy.
Turan jeszcze nie jest w Barcelonie!
0
Jaram się tymi wyborami bardziej niż naszymi prezydenckimi.