rk

2

@konraden tak i bramki też im sędziowie strzelają :) już mnie męczy to gadanie o sędziach obojętnie kogo się tyczy a my nie powinniśmy akurat o tym mówić bo raczej nie wypada

rk

0

Zobaczyłem Dembele i myślałem że kolejny artykuł o podwyżce :)

rk

0

Najlepsze jest to że Busquets nie zasługuje na 1 skład :)

rk

0

Wiadomo każdy chciałby mistrza ale jak dla mnie przez pryzmat całego sezonu Barcelona na to mistrzostwo nie zasługuje i tyle. Jest jeszcze wiele do poprawy..

rk

1

Skoro jedyna taktyka to milion podań i wejść z piłką do bramki to co my oczekujemy ? Sorry ale jak Dembele zostanie i dostanie podwyżkę to nie mam pytań. Griezzman następny asior. Trzeba walczyć do końca ale ja się nie nastawiam, w końcu mam nadzieję że to sezon przejściowy.

rk

4

@Lordzi jak Bayern odpadnie niby kto inny ma największe szanse ? Mimo że są słabi w tym sezonie jednak potrafią się spiąć jak trzeba. Jutro żaden wynik mnie nie zaskoczy patrząc przez pryzmat całego sezonu.

rk

0

Jak pokazali dziś z LFC żadna strata. Barca musi się sprężyć bo z taką grą jak wczoraj będzie ciężko..

rk

0

Kibice Barcelony akurat powinni sobie darować komentarze o sędziowaniu :)

rk

0

@JohnnyBarca po tym co wczoraj Barca pokazała nie spuszczałbym się tak na sędziemu w GD.

rk

0

@dinero nie zapominajcie że Leo młodszy nie będzie a kasa z nieba nie spadnie.

rk

1

@Lionel_Messi10 nikt mu w tym wieku nie da takiego kontraktu jak Barca. Co tu rozkminiać. Transfer Ronaldo już zweryfikował Juve.

rk

0

@koziar w każdym klubie możesz się nie sprawdzić a że w Barcy może częściej to widać świadczy może po prostu o złej polityce transferowej a nie o jakimś dna.

rk

0

Oby nie Agűero, z którym oficjalnie już City nie przedłuży kontraktu nie był drugą opcją bo to nie wzmocnienie na przyszłość a młodszy nie będzie.

rk

3

Podwyżka ? :) póki co przyrost formy nad treścią. To że poprzedni zarząd przyzwyczaił piłkarzy że można zgarniać kokosy za bycie średniakiem nie znaczy że nadal tak będzie.

rk

0

@Bernard777 bez przesady. Druga sprawa to ciekawe skąd weźmiesz fundusze na kogoś naprawdę wartościowego.

rk

1

@zombie PSG to nie Sociedad ale fakt szanse na awans byłyby dużo większe.

rk

0

@RydwanFaraona nie myliłeś się:)

rk

0

W obecnej sytuacji nie mamy startu do Realu chyba że sam zawodnik będzie chciał jedynie tu ????

rk

0

@Kismeth czyli co jak skończy grać to Barca juz nigdy nie będzie wielka ? Nie ma ludzi niezastąpionych.

rk

0

Znowu telenowela z Messim. Może trzeba się skupić na wzmocnieniu zespołu a kasy nie ma. Messi i tak nic nie wygra juz z Barceloną.

rk

0

Messi z Barceloną już za wiele nie osiągnie i jak chce spróbować swoich sił w innej lidze to ostatni dzwonek.

rk

0

Przede wszystkim jak już kogoś kupować to w końcu jako wzmocnienie a nie łatanie dziur inaczej jeszcze długo nic z tego nie będzie. To jest Barcelona a nie jakiś średniak europejski.

rk

0

@Litman znając rozrzutność Barcelony kto tu przyjdzie za darmo ?

rk

0

@zwyklykibic93 chyba ten klub już sięgnął dna że cieszymy się bo ktoś stwarza sytuacje i nic z tego nie wynika. Mbappe lubi to :)

rk

0

@bielnikk napastnik jest od strzelania bramek reszta się nie liczy bo kto będzie pamiętał a takich pierdołach co wymieniłeś. PSG gra dalej a Ty idź pogratuluj Dembusiowi.

rk

0

@MarcinB nie wiem co Wy z tym Suarezem. Przyszłość Barcelony to ani Suarez ani Griezzman czy Dembele. Nie raz to udowodnili.

rk

1

Brawa za walkę ale bez napastników ciężko o bramki jak widać..

rk

0

@333tricampeones333 to kiedy te zmiany?

rk

0

Trzeba było sprzedać Messiego za te 200 baniek póki był czas.

rk

3

Czego jak mantrę wszyscy chcą na siłę Messiego zostawić ? Może to już pora budować nową Barcelonę. Leo swoje już zrobil i mógłby spróbować czegoś nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?