rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@konraden tak i bramki też im sędziowie strzelają :) już mnie męczy to gadanie o sędziach obojętnie kogo się tyczy a my nie powinniśmy akurat o tym mówić bo raczej nie wypada
0
Zobaczyłem Dembele i myślałem że kolejny artykuł o podwyżce :)
0
Najlepsze jest to że Busquets nie zasługuje na 1 skład :)
0
Wiadomo każdy chciałby mistrza ale jak dla mnie przez pryzmat całego sezonu Barcelona na to mistrzostwo nie zasługuje i tyle. Jest jeszcze wiele do poprawy..
1
Skoro jedyna taktyka to milion podań i wejść z piłką do bramki to co my oczekujemy ? Sorry ale jak Dembele zostanie i dostanie podwyżkę to nie mam pytań. Griezzman następny asior. Trzeba walczyć do końca ale ja się nie nastawiam, w końcu mam nadzieję że to sezon przejściowy.
4
@Lordzi jak Bayern odpadnie niby kto inny ma największe szanse ? Mimo że są słabi w tym sezonie jednak potrafią się spiąć jak trzeba. Jutro żaden wynik mnie nie zaskoczy patrząc przez pryzmat całego sezonu.
0
Jak pokazali dziś z LFC żadna strata. Barca musi się sprężyć bo z taką grą jak wczoraj będzie ciężko..
0
Kibice Barcelony akurat powinni sobie darować komentarze o sędziowaniu :)
0
@JohnnyBarca po tym co wczoraj Barca pokazała nie spuszczałbym się tak na sędziemu w GD.
0
@dinero nie zapominajcie że Leo młodszy nie będzie a kasa z nieba nie spadnie.
1
@Lionel_Messi10 nikt mu w tym wieku nie da takiego kontraktu jak Barca. Co tu rozkminiać. Transfer Ronaldo już zweryfikował Juve.
0
@koziar w każdym klubie możesz się nie sprawdzić a że w Barcy może częściej to widać świadczy może po prostu o złej polityce transferowej a nie o jakimś dna.
0
Oby nie Agűero, z którym oficjalnie już City nie przedłuży kontraktu nie był drugą opcją bo to nie wzmocnienie na przyszłość a młodszy nie będzie.
3
Podwyżka ? :) póki co przyrost formy nad treścią. To że poprzedni zarząd przyzwyczaił piłkarzy że można zgarniać kokosy za bycie średniakiem nie znaczy że nadal tak będzie.
0
@Bernard777 bez przesady. Druga sprawa to ciekawe skąd weźmiesz fundusze na kogoś naprawdę wartościowego.
1
@zombie PSG to nie Sociedad ale fakt szanse na awans byłyby dużo większe.
0
@RydwanFaraona nie myliłeś się:)
0
W obecnej sytuacji nie mamy startu do Realu chyba że sam zawodnik będzie chciał jedynie tu ????
0
@Kismeth czyli co jak skończy grać to Barca juz nigdy nie będzie wielka ? Nie ma ludzi niezastąpionych.
0
Znowu telenowela z Messim. Może trzeba się skupić na wzmocnieniu zespołu a kasy nie ma. Messi i tak nic nie wygra juz z Barceloną.
0
Messi z Barceloną już za wiele nie osiągnie i jak chce spróbować swoich sił w innej lidze to ostatni dzwonek.
0
Przede wszystkim jak już kogoś kupować to w końcu jako wzmocnienie a nie łatanie dziur inaczej jeszcze długo nic z tego nie będzie. To jest Barcelona a nie jakiś średniak europejski.
0
@Litman znając rozrzutność Barcelony kto tu przyjdzie za darmo ?
0
@zwyklykibic93 chyba ten klub już sięgnął dna że cieszymy się bo ktoś stwarza sytuacje i nic z tego nie wynika. Mbappe lubi to :)
0
@bielnikk napastnik jest od strzelania bramek reszta się nie liczy bo kto będzie pamiętał a takich pierdołach co wymieniłeś. PSG gra dalej a Ty idź pogratuluj Dembusiowi.
0
@MarcinB nie wiem co Wy z tym Suarezem. Przyszłość Barcelony to ani Suarez ani Griezzman czy Dembele. Nie raz to udowodnili.
1
Brawa za walkę ale bez napastników ciężko o bramki jak widać..
0
@333tricampeones333 to kiedy te zmiany?
0
Trzeba było sprzedać Messiego za te 200 baniek póki był czas.
3
Czego jak mantrę wszyscy chcą na siłę Messiego zostawić ? Może to już pora budować nową Barcelonę. Leo swoje już zrobil i mógłby spróbować czegoś nowego.