rk

0

@Leon15 No pewnie niech znowu złapie kontuzje i gówno z jakichkolwiek pieniędzy.

rk

2

@Leon15 kto normalny da 110mln za szklankę?

rk

0

@CuleLbn dobrze że odszedł tylko szkoda że do Atletico akurat.

rk

0

Odnośnie Dembele to ten sezon jest jego ostatnią szansą żeby się pokazać z lepszej strony. Jak nie to będzie trzeba się pożegnać.

rk

5

Wspaniały jak wszystkich oddaje za darmo pff.

rk

0

@zwil jeśli Barca chce coś osiągnąć to sorry ale musi mieć kogoś takiego jak Suarez w formie a ten ostatnio straszne wahadło i taki klub nie może sobie na to pozwolić.

rk

0

Niestety La Maria to porażka. Tak porównując chociażby do szkółki Ajax to przepaść. Inna sprawa to brak zaufania kolejnych trenerów, którzy wolą stawiać na starych pryków a co nie przynosi rezultatu od dawna. Rozumiem że doświadczenie musi być ale stawiać na młodych to podstawa na przyszłość.

rk

1

@martee trudno ja tam wole żeby zaskoczyło za 2-3 lata niż łatać dziury co roku, co i tak nie przynosi rezultatu.

rk

0

@Janek_7 czyli jesteśmy w dupie i tak bo Suarez nie jest gwarantem że Barca cokolwiek osiągnie po raz kolejny. Racja nastrzelał ogórkom ale jak było trzeba to zawiódł jak reszta. Ja bym sprzedał i Suareza i Griezzmana. No i Fati wątpię że jest jeszcze na takim poziomie żeby strzelić te 20 bramek.

rk

0

Mam nadzieję że Busquets będzie grał tylko jeśli będzie w formie.

rk

7

Więcej niż klub ? Tak się traktuje jednego z najlepszych zawodników. Brawo ! Nie dziwię się Suarezowi.

rk

0

@Alberto1031 No żałosne. Szkoda bo jest dobry mimo wszystko ale też nikt nie chce dać za niego tyle kasy.

rk

0

@adaskooow No tak by musieli płacić całość czyli za dużo..

rk

1

@Veysel a kto Ci kupi Griezzmana ? Suarez na ławkę mógłby zostać ale czy zgodził się na obniżenie pensji ? Podziękowania należą się zarządowi tylko i wyłącznie. Oni po podpisywali takie kontrakty że teraz jest ciągle problem ze sprzedażą kogokolwiek.

rk

1

@catalunya77 jeszcze kogoś za Roberto.

rk

2

W obecnej sytuacji jedynie co daje szansę na lepszą przyszłość to stawianie na młodych bo stara gwardia już pokazała swoje przez ostatnie 3 sezony :) Mam nadzieję że Koeman nie będzie się bał posadzić na ławce nawet i Messiego jeśli będzie bez formy. Nie żeby to była jakaś uszczypliwość ale było wiele meczów w których chociażby powinien zostać zmieniony. Dajmy się rozwijać nowym.

rk

0

@Kismeth czyli trenerze wszystko od 3 lat jest spoko i nie ma co zmieniać :)

rk

1

@Barca_Big_Moment a co Ty wróżka? Po co Abu miałby przychodzić do zespołu w przebudowie ? Swoją drogą o jakiej przebudowie my mówimy.

rk

0

@dawid230188 jest miesiąc ale chyba może rotować składem a nie znowu ten sam skład. Ile razy można to wałkować jak jedyna zmiana jest zmiana ustawienia?

rk

1

@Tomek54321 każdy lepszy niż Busquets.

rk

3

Busquets? Gdzie tu rewolucja ? To od dawna nie jest nawet śmieszne.

rk

0

Nikt nie powinien być pewny miejsca w składzie od tego trzeba zacząć jak oni chcą coś ugrać w tym sezonie.

rk

1

@DJ6 pozycja Messiego niepodważalna bo ? To trener o tym niech zdecyduje i mam nadzieję że w przypadku słabszej formy nie będzie bał się posadzić na ławce. Inaczej od razu ten sezon można spisać na straty.

rk

0

@Qexi a skąd wiesz że za rok bdz chciał tu przyjść nawet jak za free ?

rk

2

Przecież ten artykuł to nic innego jak oczywista oczywistość. Barcelona fizycznie, kondycyjnie od dawna bardzo słabo a bez tego technika sama jak widać nie wystarczy. To nie te czasy że można wygrać na stojąco. Mam nadzieję że dojdzie do tego że wróci chęć zwyciestw i piłkarze bd gryzli trawę a grać będą Ci co są w formie i nie ważne czy to Mesii czy kto inny.

rk

1

@jacek905 jak zapłacisz za niego to niech zostaje.

rk

0

Po co oni sprowadzają trenera żeby wraz dyktować kto tu ma grać ? Kolejny pionek ?

rk

0

@Granto albo zatrudniają trenera i dają mu wolną rękę albo niech biorą byle kogo skoro zarząd ma o wszystkim decydować. Jeszcze patrząc w szczególności na obecny zarząd to ja jednak wolę zaufać Koemanowi a co dopiero specjalistom z fcbarca.com.

rk

0

@Midast Liverpool nie odda Wijnalduma jeśli Thiago nie wezmą.

rk

0

@bernardFCB ja nie widzę Griezmmana i Messiego w jednym klubie. Cały tamten sezon pokazał że nie potrafią grać razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?