rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Leon15 No pewnie niech znowu złapie kontuzje i gówno z jakichkolwiek pieniędzy.
2
@Leon15 kto normalny da 110mln za szklankę?
0
@CuleLbn dobrze że odszedł tylko szkoda że do Atletico akurat.
0
Odnośnie Dembele to ten sezon jest jego ostatnią szansą żeby się pokazać z lepszej strony. Jak nie to będzie trzeba się pożegnać.
5
Wspaniały jak wszystkich oddaje za darmo pff.
0
@zwil jeśli Barca chce coś osiągnąć to sorry ale musi mieć kogoś takiego jak Suarez w formie a ten ostatnio straszne wahadło i taki klub nie może sobie na to pozwolić.
0
Niestety La Maria to porażka. Tak porównując chociażby do szkółki Ajax to przepaść. Inna sprawa to brak zaufania kolejnych trenerów, którzy wolą stawiać na starych pryków a co nie przynosi rezultatu od dawna. Rozumiem że doświadczenie musi być ale stawiać na młodych to podstawa na przyszłość.
1
@martee trudno ja tam wole żeby zaskoczyło za 2-3 lata niż łatać dziury co roku, co i tak nie przynosi rezultatu.
0
@Janek_7 czyli jesteśmy w dupie i tak bo Suarez nie jest gwarantem że Barca cokolwiek osiągnie po raz kolejny. Racja nastrzelał ogórkom ale jak było trzeba to zawiódł jak reszta. Ja bym sprzedał i Suareza i Griezzmana. No i Fati wątpię że jest jeszcze na takim poziomie żeby strzelić te 20 bramek.
0
Mam nadzieję że Busquets będzie grał tylko jeśli będzie w formie.
7
Więcej niż klub ? Tak się traktuje jednego z najlepszych zawodników. Brawo ! Nie dziwię się Suarezowi.
0
@Alberto1031 No żałosne. Szkoda bo jest dobry mimo wszystko ale też nikt nie chce dać za niego tyle kasy.
0
@adaskooow No tak by musieli płacić całość czyli za dużo..
1
@Veysel a kto Ci kupi Griezzmana ? Suarez na ławkę mógłby zostać ale czy zgodził się na obniżenie pensji ? Podziękowania należą się zarządowi tylko i wyłącznie. Oni po podpisywali takie kontrakty że teraz jest ciągle problem ze sprzedażą kogokolwiek.
1
@catalunya77 jeszcze kogoś za Roberto.
2
W obecnej sytuacji jedynie co daje szansę na lepszą przyszłość to stawianie na młodych bo stara gwardia już pokazała swoje przez ostatnie 3 sezony :) Mam nadzieję że Koeman nie będzie się bał posadzić na ławce nawet i Messiego jeśli będzie bez formy. Nie żeby to była jakaś uszczypliwość ale było wiele meczów w których chociażby powinien zostać zmieniony. Dajmy się rozwijać nowym.
0
@Kismeth czyli trenerze wszystko od 3 lat jest spoko i nie ma co zmieniać :)
1
@Barca_Big_Moment a co Ty wróżka? Po co Abu miałby przychodzić do zespołu w przebudowie ? Swoją drogą o jakiej przebudowie my mówimy.
0
@dawid230188 jest miesiąc ale chyba może rotować składem a nie znowu ten sam skład. Ile razy można to wałkować jak jedyna zmiana jest zmiana ustawienia?
1
@Tomek54321 każdy lepszy niż Busquets.
3
Busquets? Gdzie tu rewolucja ? To od dawna nie jest nawet śmieszne.
0
Nikt nie powinien być pewny miejsca w składzie od tego trzeba zacząć jak oni chcą coś ugrać w tym sezonie.
1
@DJ6 pozycja Messiego niepodważalna bo ? To trener o tym niech zdecyduje i mam nadzieję że w przypadku słabszej formy nie będzie bał się posadzić na ławce. Inaczej od razu ten sezon można spisać na straty.
0
@Qexi a skąd wiesz że za rok bdz chciał tu przyjść nawet jak za free ?
2
Przecież ten artykuł to nic innego jak oczywista oczywistość. Barcelona fizycznie, kondycyjnie od dawna bardzo słabo a bez tego technika sama jak widać nie wystarczy. To nie te czasy że można wygrać na stojąco. Mam nadzieję że dojdzie do tego że wróci chęć zwyciestw i piłkarze bd gryzli trawę a grać będą Ci co są w formie i nie ważne czy to Mesii czy kto inny.
1
@jacek905 jak zapłacisz za niego to niech zostaje.
0
Po co oni sprowadzają trenera żeby wraz dyktować kto tu ma grać ? Kolejny pionek ?
0
@Granto albo zatrudniają trenera i dają mu wolną rękę albo niech biorą byle kogo skoro zarząd ma o wszystkim decydować. Jeszcze patrząc w szczególności na obecny zarząd to ja jednak wolę zaufać Koemanowi a co dopiero specjalistom z fcbarca.com.
0
@Midast Liverpool nie odda Wijnalduma jeśli Thiago nie wezmą.
0
@bernardFCB ja nie widzę Griezmmana i Messiego w jednym klubie. Cały tamten sezon pokazał że nie potrafią grać razem.