robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chciałbym zobaczyć w Barcelonie ofensywnego pomocnika jak De Bruyne. Szkoda, że Barca już takich nie sprowadza, bo niby nie ma balansu w drużynie, a szkoda, bo taki pomocnik to DNA i wizytówka Barcy i myślałem, że coś zrobią, sprowadzą kogoś dobrego do pomocy po odejściu Iniesty.
0
Tam wtedy sędzia przekręcił też ładnie Barcelone. Alena dał piłkę do Dembele, on wyprzedził zawodników gdzieś na 5 metrów i był 1vs1, a sędzia spalonego pokazał, gdzie go nie było. Raczej już by to trafił. Wtedy dobrze grali, ale to była cała rezerwa. Czego tu oczekiwać jak zgrania nie mają? Tamten mecz pokazał, że Todibo może być kozakiem razem z Puigiem. Remis, ale to był dobry prognostyk na przyszłość.
1
No spójrz na przykład kibiców Realu. Oni jak zdobywali LM, to wiedzieli, że w następnym sezonie może być tragedia, bo nie robili żadnych transferów i widzieli jak grają. Nie mam na myśli, że Barce to samo czeka, bo jednak widać, że wiedzą co chcą grać, ale da się przewidzieć katastrofę nawet jak wygrywasz najważniejsze trofeum.
1
Ahhh zmarnowanie Viniciusa i Rodrygo to miód na moje oczy. Choć czytałem ostatnio, że Rodrygo poprosił trenera Santosu o zmianę strony na prawą, by się przyzwyczaić już do gry w Realu, ale i tak go zmarnują. 2 nastolatków nie da im trofeów.
5
Zadebiutuje w rezerwowym składzie. Zagra słaby mecz, bo lepiej zgrana drużyna będzie niszczyć. Stwierdzą, że się nie nadaje do 1. drużyny. Niektórzy burkną pod nosem, że jeszcze za wcześnie. W sumie klub zdecyduje się na wypożyczenie czy sprzedaż do klubu, który nawet nie wie co to gra ofensywna. Powtórz to tak z każdym wychowankiem. Stwierdzenie, że Barca to inny klub, bo daje szansę wychowankom może iść do kosza, a 60% osób będzie pisać, że pokolenie Pique, Busquetsa trafia się tylko raz w piłce nożnej.
0
No to z założenia na większość meczów LM trzeba tak wyjść, bo każdy mocny zespół ma niezłych skrzydłowych. XDDD
0
Wszystko fajnie, tylko w Barcelonie siedziałby na ławie, bo nie byłaby zmieniona formacja z 4-3-3 na 4-2-3-1. Coutinho z Dembele kosztowali więcej, a jeden z nich musi na ławie grzać poślady.
1
Neymar na to nie pozwoli, bo jak Mbappe zdobędzie ZP, to będą o nim mówić. Neymar będzie grał na siebie, by jeszcze o nim mówili w tym sezonie.
0
Nie, na fejsie pewno z kartomanii wziął. XD
0
No po tak wielkim rajdzie pewnych użytkowników na innych, że trzeba doceniać defensywne zmiany, bo każdy trener takie robi, to w końcu docenili je. Jaki widzisz w tym problem XD?
PS. Nie wiem czemu jest zwracana uwaga na osoby, które narzekają (Bezpodstawnie). Jak tak ktoś lubi walczyć, to polecam wejść na twitter, facebooka czy instagram. To jest jak walka z wiatrakami.
3
Lenglet zgasi Salaha i Firmino jak pety i się skończy gadanie o wspaniałej ofensywie Liverpoolu.
3
Nie wiem jak się to ma do "naszej" komfortowej sytuacji. Zapytałeś jaka drużyna ma szanse na tryplet, to ci odpowiedziałem.
0
Ajax.
17
Dla mnie to finansowa i sportowa tragedia Barcelony, by zawodnicy za 300mln € bili się o jedno miejsce w składzie. Prędzej czy później ktoś odejdzie i Barca i tak będzie stratna na rezerwowym. Coutinho na skrzydle traci swój atut strzału, bo nie ma miejsca. Rakitic często strzela zza pola karnego, gdzie Cou mógłby razem z Rakiticem stać i też strzelać, bo nie oszukujmy się. Rakiticowi wpada 1 na 10. Coutinho znacznie więcej.
Te 150mln można było znacznie lepiej spożytkować. Kupić kogoś światowej klasy do pomocy i zbudować prawdziwe monstrum, czy kupić kogoś perspektywicznego i dołożyć do napastnika czy tam kogo. Było z 10 różnych sposobów na zbudowanie drużyny jeszcze lepszej niż teraz. Od zmian Dembele za Coutinho i na odwrót bolą aż oczy.
1
Bye bye Dembele :D Szkoda, że nie Suarez tak dla odmiany, który się dzisiaj męczy, a i tak dużo gra.
2
Jestem ciekaw jak Barca rozwiążę problem z Dembele i Coutinho, kiedy będą w najwyższych formach. Zawodnik za ponad 100mln € nie może siedzieć na ławce kosztem drugiego, za którego zapłacono podobne pieniądze. To sportowa i marketingowa klęska.
0
No niech wrzuca piłkę do Suareza, którego nie ma nawet w polu karnym, i który jest kryty przez 2. Wiesz jak mała jest szansa dojścia do takiej piłki? Natomiast jak Alba dośrodkowuje to Suarez już jest w polu karnym. Brakuje impetu na prawej stronie, bo nie ma tam skrzydłowego.
1
Dembele marnuje się na lewej, a Semedo sam na prawej. Szkoda, bo mogli by stworzyć mocne duo. Brakuje też ofensywnego pomocnika. Nie mogę się doczekać czasów, kiedy taki pomocnik będzie grał w Barcelonie, który potrafi przejść 2-3 graczy i zrobić miejsce atakującym.
0
Też nie. Jak De Jong przyjdzie i go zmarnują, to Barca będzie miała definitywnie przypiętą łatkę marnowania talentów, bo osoba posiadająca mózg nie kupuje zawodnika za 80mln € na ławkę. To samo nikt nie kupuje ci 2 zawodników za 300mln € tylko na jedno miejsce, ale niestety tak wyszło, to kto wie XDDD.
0
Po prostu gościu bogaty XD/
1
Pokaż mi jakąś genialną asyste Roberto. Tylko nie taką, gdzie Messi robi 95% roboty, a reszta to dołożenie nogi, by wyłożyć Suarezowi na pustaka.
0
Właśnie... Już chyba nie będzie takich charakternych zawodników jak Torres, Suarez. Ehh to były czasy.
0
Nie w Barcelonie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by grać do 25-26 roku życia w jakimś klubie, a potem dopiero dołączyć do top topów.
0
A czemu nie? Nie każdy gra w wieku 20 lat jak Messi, Cristiano czy Mbappe. Właśnie przez Messiego i Cristiano ludzie inaczej zaczęli patrzeć na młode talenty i gdy już dochodzą do 23-25 roku życia nic nie pokazując, to już wieszczą koniec wielkiej kariery, a teraz od młodego zawodnika, nastolatka, 20 latka wymaga się, by dołączył do Barcelony czy Realu i niszczył system. Nie sugeruję, że Deulofeu może jeszcze być najlepszy na świecie, ale tak to wygląda. Np. boczni obrońcy większość, to też nie kozaki od młodziaka, Salah też, gdzie był przez ostatnie lata, De Bruyne to samo?
0
Po prostu Guardiola ma niesamowite oko.
1
Nie trzeba nikogo na prawą obronę sprowadzać.
1
I tak się zmarnuje. Pójdzie na wypożyczenie do jakiegoś średniaka z Holandii i tyle go było widać. Perez ma bzika na punkcie straconego Neymara. Barca chciała Viniciusa, to wszystko zrobił, by nie wylądował w Barcelonie, to samo z Rodrygo.
0
Strasznie denerwują mnie te przerwy między Ligą Mistrzów. 6 meczów przez 3 miesiące, potem losowanie, miesiąc czekania - 1/8, miesiąc czekania na 1/4. Powinni coś z tym zrobić, by to było jeszcze ciekawsze. A tak mija i przemija. Mało jest też tych meczów z najlepszymi. Niby jak gra "twoja" drużyna, to są emocje, ale i one szybko się kończą. Format 8 grup po 4 zespoły jest według mnie słaby i nieciekawy.
Wydaje mi się, że jest dużo sposobów, by zmienić LM na lepsze.
1
Jak wystrzeli będzie uwiązany biednym kontraktem Nike? Jak wystrzeli gdzieś za 6 lat, już mu dadzą 60 mln € i jak nie będą chcieli dać podwyżki, to taki Adidas czy Puma pewno chętnie wykupią kontrakt dopłacając resztę i podpiszą już na bogatości. 10mln € dla Nike, to też nie jest jakaś duża suma, już pewno inne gwiazdy za ten czas będą.
@Santi8 coś się jednak mylisz, bo ten tatuś ma wszystkie papiery i robili normalnie wszystkie badania, by wokół chłopaka nie była chora atmosfera. Przecież Lukaku mówił, że też go wyzywali, że ma przekręcony licznik, nawet rodzice dzieci z przeciwnych drużyn. Genetyka panie, nie trzeba tłumaczyć tego, że murzyni mają inne geny? Lepsze, np. do szybkiego biegania?
6
To jak to w końcu jest? Kibice Liverpoolu cieszyli się, że Coutinho odszedł czy mają ból dupy, bo był taki dobry? Hipokryzją mi tu wieje na kilometr.