robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow taka precyzja z główki robi wrażenie. Poza tym te przyjęcie Jovica przed podaniem na skrzydło. Kawał dobrego i technicznego futbolu pokazuje ten zawodnik w tym sezonie. Zarząd Barcy ma wiele do myślenia. Czy zostawić Suareza bez zastępcy, kupić Jovica, a może Griezmanna?
1
BVB same z siebie robi "nie napisze kogo" mówiąc otwarcie, że Polakowi nie dadzą podwyżki, bo nie może zarabiać więcej od Niemca i robiąc w konia własnych fanów sprzedając ciągle zawodników i skąpić na nowe kontrakty, a ty oczekiwałeś jakiegoś innego podejścia wypożyczonego zawodnika? Ma takie same podejście jak zarząd BVB.
0
Gol Messiego z wolnego: Leo zawsze zaskakuje. Nie wiedziałem, czy będzie próbował uderzać obok bramkarza. Nie wiem, jak to robi, ale zawsze trafia. Wolę o tym nie myśleć
O tak Valverde. Lepiej o tym nie myśleć, bo to wywołuje niezły ból głowy - jak on to robi.
30
Przeciwnicy bardzo prowokują los przed meczami Barcy... A to jeden mówi, że zatrzyma Messiego, drugi ma specjalne treningi bramkarskie pod Messiego, a trzeci zarządza trening za "zamkniętymi drzwiami", bo nie chce by jego drużyna była szpiegowana. XDD.
1
4:0 mogłoby być, gdyby Dembele to wykorzystał i nie byłoby komentarzy o świetnym Liverpoolu. Wspaniale, by ten wynik się prezentował. 3:0 też się prezentuje świetnie, ale gdy pomyślę o tej sytuacji. No to był prezent od sędziego XD.
No i jak Barca chce grać na kontry jak nie ma Dembele? Za Rakiticem i Coutinho obrońcy nadążą, ale biec za Dembele, to... Przebiegli by się tak za nim ze 3 razy i mieliby dość.
0
W sumie nie dziwię się Dembele. Wejść na 3 minuty i nie dotykać piłki, to można taką zmarnować przez przypadek.
1
Ja nie mogę? Co on zrobił? Teraz boje się o ten rewanż... Barca na wyjazdach może wszystko zaprzepaścić, ale 4:0 to już raczej nie. No ja nie mogę. NIe przeżyję tego co on zmarnował. Obyśmy tylko awansowali do finału, bo on już będzie w Barcelonie skreślony XDD Nie przeze mnie, ale tak będzie >D
0
JA NIE MOGE!!!! CO ON ZROBIŁ mógł się go zapytać gdzie!! Po co? Po co? Ja nie mogę.
0
Wiecie co to jest za mina Kloppa? Wie, że jest dymany, grają dobrze nic nie idzie, a los razem z Messim go dyma.
1
Ja tutaj chcę widzieć ataki i grę skrzydłowymi. Barca chce grać na kontry, wybija piłkę jak Liverppol powinien, a ultra szybki Dembele na ławie. To nie jest normalne moi drodzy.
3
Liverpool tak gniecie Barce, że Alba musi znowu pajacować, by zyskać czas. Do czego to doszło XDD. Wiecie co jest najgorsze? Że Valverde ten wynik wystarczy, a tu powinien wejść Dembele. Liverpool dzisiaj jest do ogrania z 3;0 nawet. Multum dziur w obronie mają.
7
Nie da się na to patrzeć. Liverpool gniecie Barce i tylko szczęście i Ter Stegen nas ratują.
0
Nawet komentator polsatu zauważył, że Barca ma drewno w środku pola i wszystko musi robić Messi.
5
Elegancką Valverde taktykę wymyślił. Sam Messi w ataku i nic, a Liverpool atakuje z 5 graczami. Oj Valverde przejedziesz się tak jak z Romą.
0
Zobaczymy dzisiaj Dembele??
0
Liverpool w 2 połowie wychodzi spod pressingu jak Barcelona powinna, a Barca wybija piłkę jak Liverpool powinien. To się może źle skończyć.
8
Muszą coś strzelić, bo Liverpool strzeli bramkę, zacznie się nerwówka i to oni będą na lepszej pozycji. Coś jak Chelsea z nami rok temu. Prowadzili, Messi w końcówce strzelił dzięki przechwytowi i podaniu Iniesty i role się odwróciły :) Mam nadzieję, że Dembele dzisiaj coś pogra z kontry.
1
Wprowadzić Dembele z Semedo i jechana z nimi :) A i Vidala ściągnąć.
1
Ok ok sędzia nie daje karnego i nie daje kartki dla faulujących Messiego, a on daje od razu zółtą Lengletowi.
0
Bez znaczenia. Messi miałby czystą pozycję. Karny ewidentny.
5
Ten moment kiedy fani Liverpoolu wyzywali zawodników Barcy od symulantów XDD.
5
Sędzia kradnie Barce jak może. Chyba chcą, żeby Livepool LM wygrał. Porto też przekręcili.
1
Powinien być karny. Barca okradziona :)))) Walić tych sędziów. Walić UEFOWSKĄ Mafie. Gdyby nie ta ręka Messi miałby czysta pozycję. Co to jest?!
1
Ja już spocony XDD/
0
Jak dasz więcej pieniędzy, to i twoje projekty mogliby brać. Tutaj o pieniądze synek chodzi. Nikt ci nie da więcej.
1
Śmieszne jest to, że Żyro z Koseckim objeżdżali go jak chcieli, a teraz on gra w Liverpoolu i jest jednym z najlepszych, a oni nawet nie wiadomo czy grają na poważnym poziomie.
1
Właśnie to jest świetne :D
4
Może naucz się czytać ze zrozumieniem. "Może dobry manager, ale nic więcej"
Miał to co miał, w najwyższej formie sędziów i gwiazdy w zespole i mu się to udało. Na przykład rąk nie gwizdali przeciwko Realowi, a dla Barcy już odgwizdali rękę w meczu z Interem.
@Kacper1432 Zamiast sprzedać gwiazdki i kupić nowe, to uciekł z tonącego okrętu XDD.
31
Zidane zniszczy swoją trenerską legendę, że niby taki dobry, a to nie jest typ rewolucjonisty. On nie ma podjazdu do Guardioli pod tym względem. Może dobry manager, ale nic więcej, a Pep to geniusz.
0
Żaden oszust. Istnieje coś takiego jak IPTV. Może z tym, że załatwi dostęp oszukuje, ale sama telewizja istnieje. Nawet plus z cyfrowym polsatem coś takiego dają teraz.