0

Griezmann nie jest potrzebny. Właściwie to już nikt nie jest potrzebny, jak kupią De Ligta. Jak Alba będzie chciał odpocząć, to Umtiti zagra na lewej obronie, albo 3 obrońcami znowu, a jak Suarez będzie chciał też odpocząć, to rotacje w ataku. Suarez razem z Messim nigdy nie odpoczywają, a jak nadejdzie ten jeden raz w sezonie z Huesca na wyjeździe, to może zagrać napastnik ze szkółki. Taka powinna być filozofia. Lepszy Umtiti na lewej stronie niż jakiś bezużyteczny, lewy obrońca z Liverpoolu czy od kogo tam. Zaoszczędzona płaca i miejsce w zespole dla juniora.

0

Oby grał równie dużo w pierwszej drużynie co w drugiej. Czas zmienić wizerunek La Masii

0

Jestem ciekaw o ile wzrośnie sprzedaż książek Cyberpunkowych po premierze Cyberpunka :D.

2

Większość ekspertów mówi, że jednak zakręci. Teraz jest deficyt gier singleplayer i mnóstwo ludzi czeka na grę z fabułą pokroju GTA, RDR, Wiedzmin czy właśnie teraz Cyberpunk. Wyrobili sobie uznanie i zaufanie graczy Wiedźminem 3.

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
- nie bez powodu już powstały dawno takie filmiki.

2

Trzeba będzie wydać pieniądze na nowe PC jak Cyberpunk wyjdzie :D. Cyberpunk to będzie jedna z największych premier, na równi z GTA czy RDR2.

0

Tylko po transferze musi grać. Malcom miał podobne statystyki w zeszłym sezonie co Mbappe w lidze francuskiej i co? No nic, ławeczka.

0

A skąd wiesz, że się nie interesują? Nie wszystko dziennikarze wiedzą.

0

Nie chce mi się z wami rozmawiać jak nie ogarniacie tematu i nie potraficie ruszyć głową. My nie mówimy o piłkarzach klasy światowej, tylko o średnim piłkarzu. A ty co wymieniłeś to najlepsi z najlepszych, a tutaj jeden użytkownik też kibic Chelsea ma dość już Williana na skrzydle.

0

Kolejny co ma problem z myśleniem? Tak, 30 lat w piłce nożnej to dziadek. Większość młodszych skrzydłowych z potencjałem go zjada, bo nie ma już różnicy w umiejętnościach, a nawet będą jeszcze lepsi. Co da Willian czego nie da ograny Malcom (Jak się go ogra oczywiście)?

0

Zawsze jest gdybanie, gdzie byłby Dembele, gdyby nie te urazy. Jestem pewien, że to o Dembele mówiliby, że idzie po ZP po erze Messiego i Cristiano, a nie o Mbappe.

6

Jeszcze może grać na SPD. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie.

0

Ty mi lepiej napisz czemu nie działa mi historia w HBO GO? Nie raz wyleci z głowy, który odcinek się oglądało.

1

Wstyd to powinien mieć liniowy za odgwizdanie spalonego, którego nie było przy 100000% sytuacji. Obrońcy dobre 5 metrów za Dembele, idealna piłka w tempo? Rzadko takie coś się zdarza. I co wtedy? Barca strzela, Huesca się otwiera, piłka do Dembele i znowu kontratak z Malcomem 2vs2, 2vs1. Sędzia okradł Barcelone.

1

Dobrze, że Barca ubezpieczyła De Jonga :)

0

A trzeba takiego? W niczym napastnik ze szkółki nie jest gorszy od takiego Boatenga i to mi chodziło, najpierw trzeba pomyśleć, potem pisać...

0

Sędzia okradł Barce i trzeba o tym głośno mówić. Nie było spalonego po podaniu Aleni, Dembele sam, zawodnicy Huesci 5 metrów za nim. No on się mógł zatrzymać, podbić sobie piłkę i przelobować bramkarza. Mógł wszystko zrobić, ale sędzia nieeee, myśli, będę mistrzem, bo zobaczyłem spalonego 2 cm, którego nie było i się okazało, że jednak został ślepym i jednym z najgorszych sędziów.

12

Po takich meczach się zastanawiam. Po co zmiennik Suarezowi, który jest nawet wartością ujemną, jak te 2 razy na sezon może zagrać ktoś młody ze szkółki? I zasłanianie się doświadczeniem to głupotal. Taki Kean w Juventusie coś tam biega.

Inna sprawa to szkoda, że Dembele po kontuzji, bo mecz zgasł po jego zejściu, a poza tym, to sędzia okradł Barce ze zwycięstwa, bo Dembele na 100% by trafił po podaniu Aleni, był kompletnie sam, gracze Huesci 5 metrów za nim, no sędzia najniższa nota z możliwych -999.

0

Dobry mecz, ale Boateng to jest nieporozumienie w ataku... Teraz dobra piłka od Coutinho, praktycznie setka i nic. Kucharczyk więcej by z tego zrobił.

0

Zawsze się zastanawiałem po co sprowadzać tak słabych piłkarzy jak Boateng, gdy na ławce siedzi Abel Ruiz? On od Boatenga gorszy nie jest, może nawet lepszy, a na przyszłość będzie lepiej.

0

Czemu dają sędziów 3 sortu na mecze Barcy? Ci sędziowie nie ogarniają w ogóle!

0

Do kitu z sędziami!

1

Sędzia na tę chwilę ocena -1. Bez sensu dana żółta kartka, zawodnik Huesci też pracował rękami.

1

Boateng nie ogarnia co się dzieje wokół niego XD

0

Dembele w tej roli w tej formacji też dobrze wygląda.

1

Puig maestro! Co to za piłka?! Mind blowing! Masakra XD.

5

Todibo pierwsza interwencja i widać potencjał, kozak.

0

Ciekawe to będzie. Na przyszłość te rozwiązanie jest ciekawe.

0

Chyba Dembele z Wague

0

Po prostu doszedł do wniosku, że przy dużych rotacjach nie można grać defensywnie, bo nie ma zgrania, to wystawił taki piękny skład. Będzie jazda.

0

To jest dosyć logiczne, że jeśli chłopak gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Japonii, to 2 czy 3 liga hiszpańska, to może być już za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?