robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann nie jest potrzebny. Właściwie to już nikt nie jest potrzebny, jak kupią De Ligta. Jak Alba będzie chciał odpocząć, to Umtiti zagra na lewej obronie, albo 3 obrońcami znowu, a jak Suarez będzie chciał też odpocząć, to rotacje w ataku. Suarez razem z Messim nigdy nie odpoczywają, a jak nadejdzie ten jeden raz w sezonie z Huesca na wyjeździe, to może zagrać napastnik ze szkółki. Taka powinna być filozofia. Lepszy Umtiti na lewej stronie niż jakiś bezużyteczny, lewy obrońca z Liverpoolu czy od kogo tam. Zaoszczędzona płaca i miejsce w zespole dla juniora.
0
Oby grał równie dużo w pierwszej drużynie co w drugiej. Czas zmienić wizerunek La Masii
0
Jestem ciekaw o ile wzrośnie sprzedaż książek Cyberpunkowych po premierze Cyberpunka :D.
2
Większość ekspertów mówi, że jednak zakręci. Teraz jest deficyt gier singleplayer i mnóstwo ludzi czeka na grę z fabułą pokroju GTA, RDR, Wiedzmin czy właśnie teraz Cyberpunk. Wyrobili sobie uznanie i zaufanie graczy Wiedźminem 3.
2
Trzeba będzie wydać pieniądze na nowe PC jak Cyberpunk wyjdzie :D. Cyberpunk to będzie jedna z największych premier, na równi z GTA czy RDR2.
0
Tylko po transferze musi grać. Malcom miał podobne statystyki w zeszłym sezonie co Mbappe w lidze francuskiej i co? No nic, ławeczka.
0
A skąd wiesz, że się nie interesują? Nie wszystko dziennikarze wiedzą.
0
Nie chce mi się z wami rozmawiać jak nie ogarniacie tematu i nie potraficie ruszyć głową. My nie mówimy o piłkarzach klasy światowej, tylko o średnim piłkarzu. A ty co wymieniłeś to najlepsi z najlepszych, a tutaj jeden użytkownik też kibic Chelsea ma dość już Williana na skrzydle.
0
Kolejny co ma problem z myśleniem? Tak, 30 lat w piłce nożnej to dziadek. Większość młodszych skrzydłowych z potencjałem go zjada, bo nie ma już różnicy w umiejętnościach, a nawet będą jeszcze lepsi. Co da Willian czego nie da ograny Malcom (Jak się go ogra oczywiście)?
0
Zawsze jest gdybanie, gdzie byłby Dembele, gdyby nie te urazy. Jestem pewien, że to o Dembele mówiliby, że idzie po ZP po erze Messiego i Cristiano, a nie o Mbappe.
6
Jeszcze może grać na SPD. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie.
0
Ty mi lepiej napisz czemu nie działa mi historia w HBO GO? Nie raz wyleci z głowy, który odcinek się oglądało.
1
Wstyd to powinien mieć liniowy za odgwizdanie spalonego, którego nie było przy 100000% sytuacji. Obrońcy dobre 5 metrów za Dembele, idealna piłka w tempo? Rzadko takie coś się zdarza. I co wtedy? Barca strzela, Huesca się otwiera, piłka do Dembele i znowu kontratak z Malcomem 2vs2, 2vs1. Sędzia okradł Barcelone.
1
Dobrze, że Barca ubezpieczyła De Jonga :)
0
A trzeba takiego? W niczym napastnik ze szkółki nie jest gorszy od takiego Boatenga i to mi chodziło, najpierw trzeba pomyśleć, potem pisać...
0
Sędzia okradł Barce i trzeba o tym głośno mówić. Nie było spalonego po podaniu Aleni, Dembele sam, zawodnicy Huesci 5 metrów za nim. No on się mógł zatrzymać, podbić sobie piłkę i przelobować bramkarza. Mógł wszystko zrobić, ale sędzia nieeee, myśli, będę mistrzem, bo zobaczyłem spalonego 2 cm, którego nie było i się okazało, że jednak został ślepym i jednym z najgorszych sędziów.
12
Po takich meczach się zastanawiam. Po co zmiennik Suarezowi, który jest nawet wartością ujemną, jak te 2 razy na sezon może zagrać ktoś młody ze szkółki? I zasłanianie się doświadczeniem to głupotal. Taki Kean w Juventusie coś tam biega.
Inna sprawa to szkoda, że Dembele po kontuzji, bo mecz zgasł po jego zejściu, a poza tym, to sędzia okradł Barce ze zwycięstwa, bo Dembele na 100% by trafił po podaniu Aleni, był kompletnie sam, gracze Huesci 5 metrów za nim, no sędzia najniższa nota z możliwych -999.
0
Dobry mecz, ale Boateng to jest nieporozumienie w ataku... Teraz dobra piłka od Coutinho, praktycznie setka i nic. Kucharczyk więcej by z tego zrobił.
0
Zawsze się zastanawiałem po co sprowadzać tak słabych piłkarzy jak Boateng, gdy na ławce siedzi Abel Ruiz? On od Boatenga gorszy nie jest, może nawet lepszy, a na przyszłość będzie lepiej.
0
Czemu dają sędziów 3 sortu na mecze Barcy? Ci sędziowie nie ogarniają w ogóle!
0
Do kitu z sędziami!
1
Sędzia na tę chwilę ocena -1. Bez sensu dana żółta kartka, zawodnik Huesci też pracował rękami.
1
Boateng nie ogarnia co się dzieje wokół niego XD
0
Dembele w tej roli w tej formacji też dobrze wygląda.
1
Puig maestro! Co to za piłka?! Mind blowing! Masakra XD.
5
Todibo pierwsza interwencja i widać potencjał, kozak.
0
Ciekawe to będzie. Na przyszłość te rozwiązanie jest ciekawe.
0
Chyba Dembele z Wague
0
Po prostu doszedł do wniosku, że przy dużych rotacjach nie można grać defensywnie, bo nie ma zgrania, to wystawił taki piękny skład. Będzie jazda.
0
To jest dosyć logiczne, że jeśli chłopak gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Japonii, to 2 czy 3 liga hiszpańska, to może być już za mało.