robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy zwraca uwagę na piłkę nożną, ale jak widać PSG, to nie tylko piłka nożna...
1
Mam nadzieję, że ten sztab specjalistów postawi w końcu Ousmane'a na nogi, a nie! Im też się płaci i od nich wymaga. Wiem, że zlokalizowanie problemu, to nie łatwa sprawa, ale liczę na nich i niech go stawiają na nogi. Gdyby nie kontuzje i by rozegrał 2 cały sezon już byłby dawno crackiem, ale można gdybać... Wielki talent i szkoda go zmarnować. Messi też miał często kontuzje mięśniowe. Do nowego sezonu jest kupe czasu i niech przygotowują go pod następny sezon już.
0
Sam ma wzmocnić te mięśnie? Podziekujmy sztabowi trenerskiemu za dyspozycje Dembele. Żaden piłkarz ofensywny nie rozwinął się u nich, a nawet cofnął w rozwoju. Poza Messim to bieda w ataku straszna.
20
"− Największym ciosem w dzisiejszym meczu są kontuzje. Dembélé i Todibo doznali urazów, a teraz czeka nas najważniejsza część sezonu."
Wychowankowie mają dobre podejście. Widać, że większość kocha ten klub. Kibicuje klubowi i wie jak Dembele był ważny. Oby jak najszybciej wrócił, a Puigowi i Wague życzę wejścia do pierwszej drużyny i regularnej gry, bo są mega utalentowani i Barca dawno nie miała tak dobrych młodych zawodników :).
0
"Przedefiniowanie całej filozofii gry". Co masz na myśli? Tak, jeśli Barca kupi technicznych i kreatywnych pomocników, którzy ciągną zespół razem z dobrymi skrzydłowymi, to Barca da radę. Guardiola pokazuje, że bez Messiego można wygrywać. Tylko właśnie taki wizjoner jak Guardiola musiałby ułożyć zespół.
1
Wague powinien już wchodzić do pierwszego zespołu. Bardzo dobry prawy obrońca. Nie wiem czy już nie lepszy od Semedo i Roberto. Mamy zdolnych młodziaków. Puig też 2 dobre mecze. Nie wiem czy ten De Ligt jest tak strasznie potrzebny teraz... To tylko może być niepotrzebne wydanie pieniędzy, patrząc na to jak się prezentuje Todibo i to za jaką cenę. Jak Pique i Lenglet grają razem, to spokojnie mógłby do pomocy wchodzić. Bardzo dobry technicznie gracz, a takich Barca potrzebuje :)
0
Jak nie ufamy Dembele, to trzeba kupić nowego cracka, bo Coutinho to nie zawodnik na cały mecz, a co dopiero na cały dystans sezonu.
1
Oho, no to niezły argument czemu nie grają. Zaczyna się XDD.
15
Bita ręka. Jak tutaj rzut karny, to z Liverpoolem tym bardziej :))) Sędzia do zwolnienia. Rzutu wolnego przed polem karnym nie gwiżdże. Do zwolnienia ten parodysta. Niech się więcej mi na oczy nie pokazuje. Niech się cieszą, że Messi nie gra, bo ze 0:3 by ich sam dojechał. Taki prezent od Barcy by nie spadli z ligi.
0
Nie fair play zdobyty gol. Powinni oddać. W 10 Barca musiała grać.
1
Wysocy i szybcy zawodnicy coś nie mają wielkiego zdrowia.
0
No i co? Dawanie Puigowi ogony będzie = odejście od technicznej pomocy w Barcelonie, za co Cruyff przewraca się w grobie i Xavi będzie musiał przychodzić, by tę pomoc techniczną odbudować.
4
Tak czysto teoretycznie, gdyby Dembele nie mógł grać cały następny sezon, albo by go sprzedali, to nie wyobrażam sobie całego następnego sezonu bez typowego skrzydłowego z magią i ciągiem na bramkę. Coutinho to jest piłkarz jednego momentu jak Bale, a nie na długość całego sezonu. Cena im tylko wyrządza krzywdę, bo każdy chce, by Coutinho czy Bale dorównywali Cristiano i Messiemu, ale to nie ta skala talentu.
2
Większej różnicy między podstawową pomocą, a tą rezerwową nie widzę. Nawet lepiej piłka chodzi i jest bardziej dynamiczna. Brakuje tylko kogoś w ataku jak Messiego, by zakończył sprawę :)
60
Puig to jest ten gracz, który najbardziej ze wszystkich pasuje do Barcelony. Cieszy się grą. Mega gracz będzie :D. Wague też niczego sobie.
0
Żółta za takie wejście to śmiech na sali. On go nawet nie dotknął XDD.
0
Dembele jest jedynym pozytywnym punktem w ofensywie poza Messim, na którego chce się patrzyć...
1
Uwierz, że też było blisko do pomyłki :D
1
O tak, a druga nuta SixFeetDeep rozwala wszystko :D Chyba w końcu wraca na stare, dobre tory Bones.
20
Nawet nie wiedziałem, że na twitterze ktoś prowadzi kampanie przeciwko Barcelonie :D :D. TO niezłe kontrowersje. Jedno jest pewne - Barca będzie pierwszym w historii najsprawiedliwszym zwycięzcą LM:
https://x.com/kroostractor/status/1123695892014555137
0
Ty chyba nie pamiętasz co robił sezon temu. Poza tym... Też pamiętam jak Navas puścił szmatę Kimmicha XD.
0
Więcej się słuchaj ASa, więcej XD
1
Religie już mózgi wyprały ludziom, a przecież my też możemy taką założyć, tylko że większość pomyśli o nas tak - "Debile".
0
Nie będzie. Już jest transfer do pomocy De Jong, Alena, Puig jeszcze. Mam nadzieję, że jak młodzi będą się dobrze prezentować, to do końca kadencji Bartka Valverde nie będzie zajeżdżał Rakitica i Busquetsa i będzie uczciwy co do zawodników w formie, bo jestem pewien, że to runie :D
3
Ty to niezły agent jesteś. Nie spodziewałem się takich słów po tobie XDD.
1
Za kadencji Xaviego będziemy mogli być świadkami powtórki z Pepa. Nie mówię, że trofea i gra będzie tak samo widowiskowa, ale na pewno będzie chciał zbudować najbardziej techniczną pomoc jakiej w Barcelonie od dawna nie widziano.
84
Czemu jak Barca oddaje piłkę i gra na kontry, to wszyscy eksperci z Rudzkim na czele mówią, że Barca była gnieciona, zdominowana i nie powinna wygrać 3:0, a jak Liverpool gra na kontry to komentują - ale pięknie grają na kontry, te kontry są ich zabójcze, a chyba też, by zagrać na kontre muszą oddać piłkę?
2
Wiedziałem, że wyjdziesz z tymi transferami. Trochę takie populistyczne, nie ma mowy o wpadkach, tylko o pozytywach. Akurat za te 150 mln € można by było stworzyć bestię jaką by Valverde czy zarząd chciał. No i dopisałem transfery za gruby hajs. Dla Barcy 18-30 mln € podejrzewam, że to grosze.
Coutinho to jest wpadka i nie ma co się z tym spierać. Miał zastąpić Inieste, a bije się o jedno miejsce z prawdziwym skrzydłowym i to też nie za małe pieniądze XD.
0
Pep znowu jakiegoś kozaka za grosze wyrwie, a Barca, a lepiej nic nie pisać o transferach Barcy za gruby hajs.
0
Bo Barcelona specjalnie oddała piłkę. Fakt, jak to się dzieje to każdy ma zwiększony stres. Jedynie można mieć zastrzeżenie do wyprowadzania piłki, znowu przez naszą wspaniałą pomoc.