0

Zmiennika dla Suareza nie trzeba. W ataku trzeba robić rotacje i tyle. Suarez nie gra to Messi na false 9 czy Dembele czy Malcom. Jak Messi nie gra to Suarez. Rzadko kiedy Suarez razem z Messim odpoczywają, a zmiennik ze szkółki 1 na 15 meczy nie będzie gorszy od doświadczonego napastnika.

3

Myślałem, że na tych kanałach polsat sport premium pooglądam sobie jakieś historyczne materiały, dokumentalne filmy itd. a tu większość czasu stoją one puste.

2

Nie lubię takich przeliczeń. Może się okazać równie dobrze, że Vinicius to drugi Deulofeu, który ma marne wykończenie itd. to go kimś zastąpią i będą musieli sprzedać, a Malcom to tytan pracy jak CR7 i w LM czy LL będzie ładował gole za golem. Nic nie wiadomo, Malcom też ma duży potencjał. Różnica jest taka, że Real gra na kontry to jest więcej miejsca. Malcom kilka razy ośmieszył Marcelo jak miał dużo miejsca. A widziałeś jego prędkość? Nadrobił w PK do Marcelo ze 2 metry, wyprzedził go, miałby sam na sam, ale Suarez zepsuł.

Bojan też się dobrze zapowiadał i kilka innych grajków. Też może być tak, że w wieku 22 lat osiągnie max. swojej formy, a potem będzie tylko zjazd. Nie każdy będzie miał talent jak Messi, Cristiano czy Neymar, ale wielką pracą można wiele nadrobić.

0

No bo piłka to sport dla młodych ludzi, którzy mają siłę biegać. Trudno dominować? Ajax z takimi piłkarzami dominuje Juventus. Przez ten pragmatyzm Barca odpadła rok temu z Romą. Czasem trzeba się zastanowić i dojść do wniosku, że czasem warto wystawić młodych, którzy będą walczyć o każdy metr kwadratowy murawy i nie wtopią wielkiej zaliczki, bo starzy wtedy myślą, że po co biegać jak 3 gole zaliczki są.

0

No jak jesteś dobry, to nie inaczej. Tego Moribe chciał praktycznie każdy.

0

Goście z CD Projekt Red sami byli zaskoczeni reakcją Sapkowskiego. Powiedzieli, że jakby coś było nie tak, to mógł pójść do nich i obgadać to, a na pewno by się dogadali. Tak zrobił niepotrzebnie szum, który jest negatywny wokół siebie i wokół firmy.

1

Wiesz jaka to była sytuacja z Rakiticem? Semedo biegł na pełnej po skrzydle, a ten mu kazał się zatrzymać i uspokoić, a to był jeszcze moment kiedy nie szło atakiem pozycyjnym. Taki to pomocnik lekki hamulcowy.

2

Ajax jak ładnie gra... I to z jakimi zawodnikami w składzie. Robi to wrażenie.

3

na ich stronie też tak się zachowują. Nie wiem co ludzie mają do kibiców Liverpoolu, ale niektórzy kibice United to ten sam poziom co kibice Realu.

0

Aha, więc lekceważyli przeciwników co rok. Normalnie świetnie. Po tej wypowiedzi można wywnioskować, że w tym sezonie wygrają LM, a potem znowu zlekceważą przeciwnika w 1/4 LM.

0

Właśnie o to chodzi z Rakiticem. Nieraz ta jego ciężka praca to za mało. Przydałby się taki Pogba w pomocy Barcelony. Albo 4-2-3-1 Z Coutinho i Dembele lub 4-3-3 z Cou w pomocy. Pressing Arthura, a Coutinho niczym się nie różni. Grają w defensywie tak samo, a przy Coutinho w pomocy Rakitic mógłby się w pełni skupić na swoim ulubionym zadaniu czyli grze w defensywie.

4

Ale kibice United przeżywają wynik. Ciągle piszą, że Barca była do klepnięcia. No i co, że była? Ale wygrała i tyle. Na Camp Nou przyjadą, to dostaną oklep. Jeszcze Dembele wróci. Hoho będzie ogień.

3

Ostatnie 12 meczy ćwierćfinałów LM:
Real - Gra w 11
Barca - gra w 8, bo pomoc od 3 lat zawodzi.

0

Na rewanż formacja 4-2-3-1 wydaje się najbardziej optymalna biorąc pod uwagę to, że Arthur jest nie w formie. Na LM trzeba wykorzystać pełnię potencjału Dembele i tego składu. Dembele w tej edycji LM będzie kluczem do zwycięstwa. Widać, że nie miał kto kontrować w tym meczu.

1

Dzisiaj Roberto zagrał z Semedo na prawej, gdzie na lewej był sam Alba z Messim do pomocy, fajnie to chodziło. Można ustawić tak drużynę? Można i po powrocie Dembele liczę na takie ustawienie, bo się chłopak na lewej marnuje.

1

Też co innego gra United. United w tym meczu zagrał jak typowy średniak. "Straciliśmy jedną bramkę? Dobra, trzeba się postarać, by nie stracić więcej, a na atakowanie wywalone. W rewanżu może jakoś się uda babolami wygrać mecz. Z PSG się udało."

0

Jedyna różnica między MU, a Barcą to Messi. Messi na głowę dogra piłkę, a taki Young wykopie ją w trybuny XD.

0

No i znowu Malcom idzie w odstawkę. Lepiej wygrać 0:1 i bronić niż próbować atakować i móc stracić bramkę. Valverde Ty geniuszu! :D

0

Lekki niedosyt jest patrząc na to, że PSG pojechało z United dosyć gładko 0:2. Oby ten minimalizm się źle nie skończył.

0

To były ostatnie zmiany. Nie ujrzymy już skrzydłowego w tym meczu :D :D

0

Tak bardzo brakuje mi ofensywnego pomocnika w pierwszym składzie... Widać, że nie ma kto gry z pomocy do przodu pchnąć. Coutinho w pomocy i prawdziwy skrzydłowy w składzie. To by było.

1

Pogba gorszy od Rakitica powiadali w lato. No ciekawe. Jak Pogba ma piłkę, to nasza pomoc nie wie co się dzieje xD.

1

Cristiano już tylko 3 bramki straty do Messiego. Niech się koledzy Messiego ogarną, a nie znowu dają ciała w 1/4 LM. Chodzi o pomoc.

1

Bo mu ktoś wystawił setke, nie setke, tysiąc procentową sytuacje, a Messi sam sobie musi kreować, bo Rakitic da taką piłkę raz na 5 meczy?

15

Semedo wybiega na pozycje, a Rakitic mu pokazuje, żeby zwolnił i się uspokoił. WTF XD?! Jak nie idzie atakiem pozycyjnym to trzeba szybko.

1

Nie ma pomocy w Barcelonie. Jak zwykle od 3 lat, kto by się spodziewał :D ?

1

Czerwona kartka to jest.

1

Busquets jak zwykle na starość głowy nie używa. Na co on faulował? Pierwszy do zmiany.

4

Jak Smalling na rozgrzewce ma już pełne gacie. Miał minę jakby już się cały wypompował i nie da rady całego meczu rozegrać XD.

0

Oby Messi się dziś pokazał, bo to będzie jego przybliżenie do ZP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?