0

To złe jest twoje zdanie, bo statystyki mówią inaczej.

0

Nieprawda. Messi jest jak ładna kobieta, która ma to i to dobre, a Cristiano jest jak dupa, dobra, ale są lepsze.

1

Można dodać, że przy pierwszym golu po metrowym spalonym (Przesadzam pewnie, ale nie dało się nie zauważyć tego spalonego). XD.

27

Chcesz być najlepszy, hegemonem, to trzeba grać, wygrywać i nie zwracać na to uwagi. Ajax nie ma z tym żadnego problemu.

0

Nie wiem, takie coś "D





0

Ale Dembele gra na lewym skrzydle póki gra Messi, to o co ci chodzi.

2

To po co piszesz o kozaku na lewe skrzydło, jak przez najbliższe sezony jest to niemożliwe.

1

Nikt nie dojdzie. Albo dojdzie i będzie grzał ławkę. Kozak na lewe skrzydło? To gdzie niby Coutinho ma grać, który byłby najgorszym skrzydłowym? Rozumiem, że ten komentarz napisałeś w formie żartu.

4

Barca też wydała 500 mln € na transfery, a była 1/4 od 3 lat. Wiesz czemu Guardiola Jesusa nie wpuszczał, a Sane dopiero tak późno? Zdradzę ci tajemnice, to jest dość logiczne. Jesus jest słabszy od Aguero, Bernardo Silvy i Sterlinga, a oni wczoraj grali na bardzo wysokim poziomie. To samo z Sane, wpuścił go w ostateczności, bo wczoraj atak grał na bardzo wysokim poziomie i za bardzo nie miał za kogo go wpuścić. Dopiero za pomocnika w ostateczności.

Za Mahreza w pierwszym meczu mógł go wcześniej wpuścić, to tyle.

38

Oni w Barcelonie mają taką kartkę. 50 nazwisk, z czego 10 podkreślonych, na które trzeba zwracać uwagę. Do lipca jeszcze się to zmieni 20 razy. Tych plotek będzie multum. To jest oczywistość, że go obserwują, nic nowego.

W Marce i ASie się chyba nudzą, Real odpadł ze wszystkiego, to nie wiedzą co już pisać.

0

Też tego nie rozumiem. Tutaj większość osób jest za rozwojem Polski itd. a mają problemy z tym, by się piłka nożna rozwijała i była ciekawsza XDD. Aktualnie do piłki nożnej na najwyższy poziom nie wejdzie się bez dużych pieniędzy. Chyba część ma tu ból tylnej części ciała, że PSG i City zgarniają ciekawych zawodników, a potem są nie do wykupienia.

1

Komentarz usunięty

3

Nie no ciężko się dyskutuje z kimś kto zaczął kibicować Barcelonie w 2015 roku. Guardiola jest lepszy i nic tego nie zmieni. Po prostu. Eto'o ma ból dupy, bo go wykopał z Barcelony i tyle, a Ibrahimovic mówił do do Guardioli - Ten filozof, przez tego filozofa musiałem odejść. Ma szacunek.

Trofea to nie wszystko. Trzeba zostawić po sobie coś, co można wspominać latami. Ośmieszasz się. Jednak trollem jesteś, troll się w końcu ujawnił.

0

Nie, Dembele odgrywał rolę Messiego na boisku większość czasu w przeszłych klubach. Prawe skrzydło, ŚPO, zawodnik pokazujący się do gry nawet w linii pomocy.

1

"I tak ma szczęście, że ma De Bruyne który w pierwszym meczu siedzial "

Aha, jakby w Barcelonie nie grał Messi 5x lepszy zawodnik od De Bruyne. Wiesz czemu nie robił żadnych zmian? Ciężko się robi zmiany, kiedy każdy w ataku gra na prawie kosmicznym poziomie. A zdjąć pomocnika i wpuścić skrzydłowego przy korzystnym wyniku, to też samobójstwo :)

Ty chyba trollujesz. Pep gorszy od Valverde? Pepa większość zawodników wspomina. Dzięki Guardioli dużo graczy się rozwija na najwyższy poziom. Dziwne, że akurat u Guardioli De Bruyne i Sterling młode talenty zaczęły grać tak jak powinny nie? Wcześniej nikt nie umiał wykorzystać ich potencjału.

1

Mogą przełożyć matury o tydzień z powodu strajku.

0

Powrót Barcelony miło się nie wspomina, bo była pomoc sędziego. Poza tym potem Barca dostała od Juventusu.

0

Po co ma przejąć średni zespół jak jest wielkim trenerem, to i dużo zarabia i przejmuje najlepsze zespoły? Messi też ma udowodnić, że jest świetny i przejść do słabszego klubu?

0

Co LM potwierdza? Jakby patrzeć tylko na LM, to Liverpool, Milan są większymi klubami od Barcy, a Messi jest gorszy od Cristiano. Jego wina, że obrońcy podają do przeciwników, albo Aguero nie trafia karnego?

"Pep jest top trenerem swiata".

"na przekor ogolowi mowie ze easy Pep nie taki kapitalny jak go maluja. A LM tylko to potwierdza"

Nie rozumiem szczerze mówiąc. Malują go tak jak na to zasłużył. Niby Zidane jest wspanialszy od Pepa?

0

Nie no wczorajszy mecz przejdzie do historii. Praktycznie taka sama sytuacja jak Aguero strzelał gola na wagę mistrzostwa, gdy walczyli o nie z MU. I te miny. Pep się cieszy, skacze, Sterling w 7. niebie, a Pochettino myśli jakim prawem, jak my to zaprzepaściliśmy. Dele leży na ziemi i nie wierzy. Sędzia pokazuje, że spalony, sam Pochettino chyba nie wierzył własnym oczom, a Pep to już w ogóle.

1

Powiedz ty mi, jak tak można umniejszać komuś? Pan chyba nie kibicował Barcelonie, jak Pep był trenerem. Wiesz o tym, że to on już dobre kilka lat wcześniej niż Real mógł wygrać 2x LM z rzędu i to w pięknym stylu? Barca też odpadła z Romą wydając wcześniej 500 mln € na transfery i płacąc największe pensje piłkarzom. Umiejętności ma bardzo wielkie i nie wiele trenerów ma podjazd do niego. Pełen profesjonalizm, zarządzanie kadrą.

Wiesz kto poukładał Barcelone B? Przed Pepem w Barcelonie B był syf, nikt tam nie chciał się pchać, BA! Mu nawet odradzali objęcia drugiego zespołu, ale on to zrobił, poukładał Barce B, wyselekcjonował zawodników, część posprzedawał itd. Wprowadził pełen profesjonalizm.

1

Nie no, ludzie to jest tragedia. Już jest pisanie, że jak Barca przegra z Liverpoolem, to Messi niedostanie ZP, bo niby za co. Serio, patrzymy na to samo, a tak różni się na to pogląd. No przecież to jest niemożliwe. Każdy z nas za dziecka lubił piękne akcje, klepka, wychodzenie spod pressingu itd. (Raczej teraz też) bo to w piłce jest najtrudniejsze i jest to sztuka, to jak można nie doceniać umiejętności Messiego? Już jest robione, żeby tylko Messi nie dostał ZP.

0

Tylko Pep tak potrafi zrobić, że ponoć najtrudniejszą ligę nazywają już teraz ligą ogórkową. Tyle kasy wkłada i nic dziwnego, że wygrywa ligę? Bo MU mniej wydaje? Bo Liverpool mniej wydaje? Pokaż mi drugiego takiego trenera, który wygrywa Premier League deklasując rywali i ma bardzo duże szanse na wygranie jej po raz 2.? Nikt nie dyskredytuje Valverde, ale Pep wygrał tryplet z Barcelona, prawie wygrał 2 raz LM, gdyby nie wałek sędziowski z Interem, gdzie Valverde w pierwszym sezonie odpadł po kompromitującej porażce z Romą. I nie tłumacz tego, że wtedy miał lepszych piłkarzy, bo teraz potwierdzisz, że środek pola Barcy jest słaby.

No i nie chodzi tylko o osiągnięcia. Guardiola wyciska z zawodników 150%. Gdzie był Sterling przed Pepem? Gdzie był De Bruyne? Gdzie był Bernardo Silva? Teraz zrobił z niego prawdziwą bestie. No nigdzie nie byli, bo żaden trener nie potrafił z tych talentów wycisnąć max. umiejętności. Valverde chciał starego Williana, Pep ściągnął do siebie Bernardo Silve, młodziutkiego grajka. Zobacz, gdzie jest Malcom u Valverde. Nie dyskredytuje Valverde, ale to co Guardiola razem z Kloppem robią z zawodnikami, to się w głowie nie mieści. To jest po prostu poezja trenerska.

0

Salah i Mane mają tak ustawione celowniki, że raczej Ter Stegen 1vs1 nic nie zrobi, a głównie w takich sytuacjach będzie Liverpool, skoro grają na kontry z ultraszybkimi graczami.

0

W ogóle jak Klopp wyciągnął Liverpool z dołka. Teraz są w ścisłej czołówce Europy. 2 razy 1/2 LM, (No i finał :D) w lidze blisko. No i Tottenham też potwierdza, że realizując swój określony plan, filozofię można dojść daleko. Najlepszych zawodników Levy nie puszcza, a jak tak to za krocie i teraz wystarczy się wzmacniać. Jak puści teraz Eriksena i nikogo na jego miejsce nie sprowadzi, to pokaże, gdzie ma kibiców.

Dlatego jestem za tym, by nie trener miał największą władzę, ale dyrekcja sportowa, która sprowadza zawodników pasujących do filozofii, stylu klubu. W niektórych klubach jak Liverpool trener ma władzę i sprowadza kogo chce, bo te kluby nie mają swojego stylu. W Ajaxie trener nie ma wpływu jakich zawodników dostaje. Gra piłkarzami, których zastanie i dyrekcja kupi. Chyba raczej większość tak, by chciała, patrząc na to jacy ostatnio zawodnicy się przewijali przez Barcelone.

1

Aż się przypomniał mecz Barca - Inter po bramce Sterlinga. Też ładna akcja i bramka anulowana. Szkoda, że ta Barcelony niesłusznie.

0

Ale nie z jego własnej winy, to nie jego błąd, tylko niedoskonałość VARU.

0

Nigdzie nie napisałem, że podjął złą. Z widoku tych kamer co miał podjął prawidłową decyzję.

2

Przypadek, nie przypadek, ręka to ręka. Gdyby piłka nie przeszła po ręce, uderzyłaby go gdzieś z przodu ciała, a nie z boku i piłka, by nawet do bramki nie była skierowana.

5

Ta, sędzia popełnił błąd przy bramce Llorente. Nie jego wina, bo miał złą kamerę na VAR. Z większości kamer nie widać, że piłka przeszła po ręce, ale z jednej, nad bramką widać jak piłka wali w mięsień i jak dygocze. Z jednej kamery tylko. A na VARZE miał te najgorsze kamery, parodia XDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?