robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie musiała. Klub należy do Socios i tyle. MU też jest sprzedany, Juve też jest sprzedane. Racja, że MU też na to zapracował z Juve, ale to są sprzedane kluby.
0
Nie porównuj City do Barcelony, bo w City każdy grał na wysokim poziomie i aż szkoda zmieniać gracza z ataku, jeszcze jak trzeba tylko jedną bramkę odrobić, a jak Dembele siedzi na ławce, to zazwyczaj Coutinho nic nie gra. Wszedł, by Sane za kogoś z pomocy i mecz mógłby się jeszcze wcześniej posypać.
0
No tak, bo lepiej jak tylko jedna drużyna przez 20 minut atakuje, a druga stawia autobus.
2
To są właśnie te mecze z zasadą wyjazdowych goli. 4:4 w dwumeczu. Tottenham postawił autobus i był dupa, a nie mecz. Za rok już będzie wybór. Autobus i dogrywka, albo się odsłaniasz i kończysz mecz na 90 minutach. Ciekawsze mecze będą.
Teraz się cieszycie, ale poczekajcie jak to dotknie Barcelone, a ma jeszcze szanse.
0
4:4 w dwumeczu. Remis, atakujesz, albo remis i dogrywka.
12
Niestety anty futbol wygrał. Całe szczęście, że już ta zasada będzie zniesiona UFFF. Niezasłużenie Tottenham, nic nie pokazali. Jest jeden plus. Ajax będzie miał łatwiej :)
4:4 w dwumeczu przypominam, albo chcesz skończyć mecz na 90 minutach, albo stawiasz autobus i grasz dogrywkę. Tak już będzie.
4
I teraz popatrzcie na to obiektywnie. Jest remis w dwumeczu, City wygrywa, gra ładniej, ale Tottenham przechodzi, bo więcej na wyjeździe strzelili. Teraz Tottenham postawił autobus. Ludzie mówią, że bez goli liczonych podwójnie na wyjeździe przy remisie w dwumeczu zespoły będą stawiać autobus. Nieprawda, teraz oba kluby walczyłyby, by strzelić bramkę, a tak jedna tylko chce strzelić bramkę, a druga chce się bronić. Jeden wielki bezsens!
1
Tutaj chodzi o rajd. Dla De Bruyne to codzienność.
0
Ale rakieta XD.
0
Barcelona lubi wesoły angielski futbol. Raczej finał jest pewny.
0
Daj co najmniej 100mln, bo za mniej Tottenham go nie sprzeda.
2
Ciągle widzę dylematy kogo kupić na napastnika do Barcy. Ci lepsi nie są dostępni, nowych talentów nie ma, oprócz tego i jak go nie kupimy to koniec. Ajax daje przykład jak sobie poradzić bez napastnika, który od małego gra na tej pozycji. Wymienność pozycji, wymienność pozycji w ataku podczas meczów i jazda. Ograć Juventus i Real w dobrym stylu, to bardzo dobre i nie byle jakie osiągnięcie. Barca, np. dostała od Juve oklep na wyjeździe 3:0, można się spierać czy wtedy Juve było lepsze, ale takie są fakty.
0
Z jednym jestem w stanie się zgodzić. Jak Ajax atakuje, to tam jest ze 4-5 w polu karnym i przed polem karnym jeszcze zawodnicy stoją, a w Barcelonie często tego brakuje. Ostatnio Rakitic wychodzi dużo do przodu, ale jakby Barca grała z ofensywnym pomocnikiem w 4-3-3 jak kiedyś to w polu karnym stałby sobie Dembele, Suarez, a przed polem karnym jeszcze taki Coutinho mógłby ładować bramki z dystansu.
9
Monreal, Darmian, Moreno XD. Ta, w swoich klubach kibice mają już ich dość nawet na ławce, a mają przyjść do Barcy i być wartością dodatnią.
0
Tak już jest zawsze. A co by było, gdyby tam podał, jakby wycofał. Też było trochę szczęścia. Piłka by odbiła się od Younga metr dalej i nici z gola. Dobrze, że przy pressingu nie dał się ograć Rakitic, ale pressing całej drużyny, to firmówka Barcelony.
0
Napastnik doświadczony nie jest potrzebny. Na te 2 razy na sezon z Huesca i kiedy tam jeszcze, może wejść ktoś ze szkółki, albo rotacje w ataku. Rzadko się zdarza kiedy nie grają Suarez i Messi. Jak Suarez nie gra, to Messi w ataku, a jak Messi nie gra, to Suarez.
2
Assasin's Creed Unity za darmo na PC na uplay. Ubisoft to jednak ma wyczucie czasu XDD.
0
Proszę bardzo, @Jakdxb niby taki samodzielny w życiu, a nie stać go na HBO. XD
4
W końcu. Najlepszy!
0
Który kreatywny? W 2 będą grać jak kreatywni zawodnicy.
0
Czytam twitter i Hiszpanów z pięknym tłumaczeniem twittera na temat cieszynki Coutinho i ludzie, jak delikatnie to ująć... Nie są zachwyceni XDD.
1
Pan chyba pijany, to panu podziękujemy i do spania. "Riquie Piquie, Alenya". XDDD
2
"Coutinho i jego cieszynka: Nie wiem, nie widziałem jej."
Cały Valverde haha. Gasi dziennikarzy w swoim bezpiecznym stylu XD.
24
"Miałem szczęście i piłka wpadła do siatki. Wyszedł mi silny strzał. Przy drugiej bramce miałem jeszcze więcej szczęścia".
Cały Messi. Cristiano, by wszędzie mówił, że jest najlepszy i to był piękny strzał i tak miał zaplanowane, a Messi dziurawi Freda, wali po długim w swoim stylu, wychodzi po meczu do wywiadu i mówi, że to szczęście(?).
4
Cristiano tak Złote Piłki zdobywał. Nic nie grał, ale gole strzelał i tyle. Trzeba się cieszyć, że mecz wygrany, i że strzelił piękną bramkę.
0
Brawo, wspaniały mecz to był. Pierwsze minuty nie były pod kontrolą, ale potem wspaniale każdy piłkarz grał. Jeszcze Busi bez kartki to już w ogóle. Jest VAR i mnie to cieszy, bo teraz żadnych przekrętów nie ma w LM podczas największych meczów.
Jeszcze jak się pomyśli, że De Jong przejdzie do Barcelony i prawdopodobnie De Ligt, no cud, coś pięknego. 2 największe talenty w Europie z takim bagażem doświadczenia. Ajax wypuszcza młodych, ale gotowych piłkarzy do gry na najwyższym poziomie.
Jak dojdą do finału i Barca też dojdzie do finału, to piękna historia będzie. Jak pójdzie wszystko dobrze, to będzie miał okazję walczyć w finale LM na swój przyszły klub. Był już taki przypadek? No już się spłaca. Duży szum będzie na tej prezentacji De Jonga, jakby jeszcze De Ligta kupili i razem by ich zaprezentowali, to już będzie medialne zwycięstwo dla tych zawodników i Barcelony. Ale musi być szczęśliwy, nie dość, że przechodzi do jednego z największych klubów na świecie, to ma jeszcze szansę godnie się pożegnać z Ajaxem i w następnym sezonie również walczyć z Barca o najwyższe cele.
0
"Tak samo dzieje się z trenerami, którzy nie decydują o transferach, ponieważ przychodzą i odchodzą, a klub musi zabezpieczać długofalową strategię."
Z tego artykułu. No i tak powinno być w Barcelonie.
1
Nie jestem pewien, ale w holenderskim chyba się tak czyta. Nie pełne G jak Polacy, tylko takie zmiękczone.
9
To co Ajax gra, to jednak poezja. Jednak da się ładnie grać bez Xaviego i Iniesty, a przy tym jeszcze wygrywać bardzo ważne mecze :D
PS. Żeby nie było, Barca dzisiaj też bardzo ładnie zagrała, ale Ajax. Robi wrażenie, bo nie mają najdroższych piłkarzy świata i szerokiej ławki. A De Jong i De Ligt? Jak oni grają, to już jest klasa światowa. To są gotowce, naprawdę, młode, gotowe talenty. Dawno takich nie było.
4
Wiecie co jest najlepsze? Każdy zobaczył, że Cristiano nie potrafi dojść samemu do finału LM, jak to było mówione. Mit obalony, dalej jestem przekonany, że wspaniali Marcelo, Modric i Carvajal nieśli Real do finałów LM (!).
Jeszcze Messi prawdopodobnie dostanie historyczną ZP, no coś pięknego. Piękny dzień. Busquets bez żółtej, to już w ogóle kosmos!