0

Oby Messi się dziś pokazał, bo to będzie jego przybliżenie do ZP.

0

Kurde, coś niesamowitego. Dawno nie było takiego meczu Barcy w LM pod względem wielkości, marketingowym. Bardziej mnie to ekscytuje niż ostatnie mecze Barcy z Realem tym sezonie.

0

Przecież to już dawno odkryty schemat. W ligowym grał Roberto, to w następnym meczu za kilka dni Semedo. To samo było z Coutinho i Dembele. Pewnego dnia Valverde w pierwszym wystawił Coutinho kosztem Dembele, a za kilka dni był mecz chyba w PK no i w tym meczu już zagrał Dembele.

0

Nikt na tej stronie przeciwnika nie zlekceważył, a zrobił to wybitny trener Valverde. Tutaj każdy powtarzał - wyjść ofensywnie i załatwić sprawę, Roma to nie jest wspaniała drużyna.

1

Dobrzy eksperci w studio polsatu. Już są dawno składy, a oni się zastanawiają kto będzie grał. Panasewicz stawia na Vidala teraz, a już wiadomo, że gra Arthur. Parodia XD.

9

Już jest niżej. Patrz, a nie bo się robi niepotrzebny spam.

2

Trzeba zakończyć w końcu te pasmo kompromitacji w LM. Liczę dzisiaj na nastawienie zwycięzcy czyli gniecenie United ile się da. Mecz United-PSG to pokazał. Przyciśnięte United = mnóstwo błędów i tylko potykanie się o piłkę Mbappe niczym Suarez uchroniło United od wysokiej porażki w dwumeczu.

16

Bo grają tam przyszli piłkarze Barcelony. No i piękny futbol do tego.

8

Mecze Barcy i Ajaxu w tym samym czasie to jedna z większych zbrodni w piłce nożnej! Ktoś powinien za to polecieć.

5

W końcu medialny mecz i można posłuchać pozytywnych słów na temat Messiego i Barcy :) Jeszcze niech zagra genialny mecz, to historyczna ZP gwarantowana :D

No i Strejlau w studiu, no w końcu poważny ekspert. :)

0

Oczywiście, że nie :D Ja tam jak @GenerałXavi się nie nakręcam tak :D

1

Będziesz tam czy zostaniesz w domu? ^^

0

Żeby się bronić przed nieuniknionym, to trzeba mieć piłkę i atakować. Innego wyboru nie ma. Podejść do meczu jak PSG w pierwszym meczu. Zgnieść ich, nie oddawać piłki i atakować, a słabi obrońcy MU będą popełniać błędy.

1

Mam nadzieję, że dziś kibice MU przeżyją horror, najgorszy ich dzień w tym sezonie, a podziurawiony i z "memiony" Smalling będzie musiał wybrać się do psychologa po tym dniu.

1

Przebranżowienie. Lepiej to zrobić niż głupio strajkować.

1

Słowa przeciwników Barcy na konferencjach wskazują na powtorke z 2015 roku. Neuer też kozaczyl i reszta to już kawał dobrej historii.

0

Stretwear to nie dresy prosto xd

21

Jutro Coutinho odpali rakietę. On potrafi grać na angielskie drużyny. Angielskie drużyny = dużo miejsca.

8

Jedziecie tak po tym City, a Barcelona z najlepszym w historii odpadła, np. z Romą, bo koledzy nie wstali z łóżka. To co ma zrobić Guardiola? Na razie jest 0:0, a nie chce przypominać jaki był wynik Roma-Barca rok temu w tej minucie.

Grają jak grają. Po prostu to jest ten jedyny najsłabszy mecz w sezonie, tak jak Barca z Romą. Sami mówicie, że wkurzają was Janusze, którzy obejrzą właśnie taki mecz Barcy z Romą i gdzie Messiego za wiele nie widać i już wieszczą, że Messi z wielkimi nie istnieje. Tutaj jest to samo z City. Ponoć tego na tej stronie się nie lubi.

0

Pech się mówi, takie jest życie. Nie chciał czy chciał, ręka to ręka w takiej sytuacji. Bez litości.

2

Rose zdziwiony, że ktoś to wychwycił. Piękny jest VAR :D Piękna akcja Sterlinga! :D

0

Jak dobra kurtka streatwearowa to wydatek rzędu 1000$. To samo z innymi bluzami czy spodniami. To co on myślał, że prosto itd. to streatwear, to źle myślał, bo to zwykłe dresy. A jak ciężko dostać takie streatwearowe ubrania. Jak znajdę w sklepie coś podobnego do streatwearu w dobrej cenie dla zwykłego Polaka, to od razu biorę, bo styl mi się podoba, a w zwykłych sklepach za dużo takich ubrań nie ma.

1

Nie on tylko jego drużyna, a głównie Carvajal, Marcelo i Modric, którzy wrzucali mu piły na łeb. Niestety Messi co do pomocy kolegów i sędziów takiego szczęścia nie miał. Samemu tyle bramek nie nastrzelasz.

1

A co jest nie tak z jednym meczem aż do 1/4? Zawsze grały rezerwy w pierwszym meczu, a potem nasi musieli odrabiać straty praktycznie wyjściową jedenastką na ważne mecze. Lepiej, by zawodnicy z Barcy B dostawali szansę w lidze i nie w zmianach po 7 piłkarzy tylko mądre rotacje 1-3 piłkarzy.

0

Ale po co jakiś zmiennik? By znów wydać pieniądze na jakiegoś Boatenga? To nie ma żadnego sensu. Suarez i tak gra wszystko. Na początku sezonu gra się co tydzień i Valverde tłumaczy to tym, że piłkarze są wypoczęci, grają co tydzień, a poza tym to ważne mecze i do stycznia once de gala ciśnie wszystko jak leci praktycznie (Nawet do kwietnia). A meczów gdzie Suarez razem z Messim odpoczywają praktycznie nie ma, więc jak Suareza nie ma, to na false 9 gra Messi.

Barca szuka napastnika podobnego do Suareza? Nie ma problemu, mają pieniądze, by szukać, ale się nie opłaca, bo nie ma, bo tacy zawodnicy jak Suarez grają już tylko i wyłącznie na skrzydle, więc trzeba by było skrzydłowego nauczyć grać na "9", a takim rozwiązaniem mógłby być Malcom... Nie wierzę, że nikt o tym nie pomyślał. Albo są tacy napastnicy, ale nie do wyjęcia, albo są i są za słabi na Barce. W takich sytuacjach trzeba próbować wszystkiego, bo nie wierzę, że ten zmiennik będzie na wyższym poziomie od Boatenga, na wyższym poziomie od Malcoma. W sumie Dembele też raz zagrał na "9" i kilka sytuacji miał, a więc rotacje i rotacje w linii ataku, a nie jakiś bezużyteczny zmiennik po taniości.

0

W liceum czy technikum nie po to masz 8h matematyki tygodniowo, by drugie tyle jeszcze w domu siedzieć, uczyć się i prawdopodobnie wydawać (większość tak robi) własne pieniądze na premki u matemaksa. Wychodzi w sumie na to, że matematyka w szkole nie jest potrzebna z takimi słabymi nauczycielami, bo w domu sam się nauczysz.

1

"Liga Angielska najlepsza liga na świecie" niektórzy powiadają. Przecież tam są takie dziury między liniami, że Coutinho mógłby zrobić podobny rajd ze swoją szybkością, a Messi, Neymar czy nawet Dembele to zjedliby tę ligę. Guardiola już pokazał co się robi z ligą angielską jak się dobrze gra najlepszą istniejącą filozofią na świecie.

PS. Nie umniejszam umiejętności i pięknej bramki Hazarda, bo ma wielkie, ale tak to wygląda. Po prostu wbiegł w wolną przestrzeń i to dość dużą. Messi robi tak co tydzień, a Hazardowi już by wręczali ZP w Realu.

0

Robią z Rakitica jakiegoś piłkarza nie do zastąpienia. No umówmy się, takimi zawodnikami byli Xavi i Iniesta, a oni robią z Rakitica lepszego piłkarza od tej 2 ww.

0

Kiedyś to było lepsze tak z 10 lat temu.

1

Cristiano jakich rapsów słucha. Wbijajcie na 3 filmik XD.

https://www.instagram.com/p/Bv91CWkAytG/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?