8

Jakie głupie pytanie XD.

4

Może na 10 szkół trafi się 2 dobrych nauczycieli i ludzie zazwyczaj trafiali na tych złych. A jak uczą to poezja - 15 minut, przeczytajcie, napiszcie w zeszycie, a ja was spytam. No faktycznie, nauka, filozofia, wzór do naśladowania i brania wzorców. To niezłe nauczanie.

0

Tak w ogóle ktoś slyszal o tym Keanie z Juve kilka miesięcy temu? Teraz jest parcie, np. na Jovica, który będzie drogi na pewno, a za kilka miesięcy pokaże się następny talent. Czy naprawdę trzeba na niego pieniadze wydawać jak wszystko gra Suarez? Jak w ważnym meczu Suarez nie będzie dostępny, to na pewno zagra na false 9 Messi.

5

Istnieje ktoś kto lepiej potrafi wykartkować się niż Suarez? Maści, maści, huknie z woleja czy prostego podbicia, gol, zdjęcie koszulki, cyk żółta i tyle. Próby wykartkowania się przez Suareza sezon temu nic nie pobije jak kopał każdego po nogach w końcówce, ciągał za koszulki, a sędzia nic XD.

3

Nie takiej najlepszej skoro od 3 lat 1/4 LM nie do przejścia. Tzn. dla mnie najlepsza, ale głosy w świecie są takie :)

5

Hudson to rozwala system w komentowaniu. Ktoś się pocałował, a on - MUA haha

0

I tak, by Suarez tego nie trafił, noga Oblaka po za światłem bramki.

0

Suarez dzisiaj na stojąco. Napastnik ma być jak obrońca. Biegać za każdą akcją z przodu, a obrońca ma się wracać za każdą akcją, a nie stać w miejscu.

0

Tak mi przypomniał o tym i o historii Barcy i rzeczywiście Coutinho ma klątwę 7 ;D. Wcześniej nie miał problemu z wykończeniem takiej sytuacji z 20 metrów, a teraz?

1

Szkoda, że Coutinho zmienił numer z 14 na 7. Z 14 tak ładnie biegał i strzelał... Pasował do niego ten numer, piękny był i szkoda, że z 14 nie gra tak techniczny zawodnik jak on, bo magia Cruyffa go oblatywała :D

2

Piękna sytuacja w tym meczu, by mógł sobie Malcom pobiegać. Oby wszedł jak najszybciej :)

0

No ale z tym się wiążą osiągnięcia Barcy, bo brak LM = brak ZP dla Messiego. Wygrana LM = ZP.

0

Messi jest w świetnej formie, ale jak jego koledzy będą tak maścić wszystkie akcje, to znowu ogłoszą, że Messi znika w ważnych meczach i ZP powędruje do kogoś innego.

1

Nie rozumiem czemu Coutinho na długi nie strzela. Przecież bramka jest tak wielka, że jakby na długi strzelił, to gol 100%.

0

Haha, nie mogę z przeciwników jak faulują Messiego przed polem karnym :D Rozkładają ręce i mają pretensje do sędziego o to, bo wiedzą co zaraz może się stać :D

0

Ale Bayern der Hand zapakował Borussi. To teraz manite niech Barca zapakuje Atletico :D

0

Jakie żenujące? Atmosfera gorąca, również sytuacja go nie rozpieściła, w której strzelił bramkę. Musiał się trochę wysilić i zapomniał. Drugiej już nie celebrował. Proste. A poza tym, to on celebrował z kolegami z drużyny, z trenerem, z fanami, a nie przeciwko BVB, coś w stylu - Tak, udało się! Prosta po mistrzostwo teraz!

@Jakdxb Szansę, to mu dał Klopp, a z BVB wygonił go prowadzący ten klub, bo nie chciał dać podwyżki.

0

Ja wiem, że nie, ale to takie parodiowanie kilku osób z tej strony, co tylko piszą o warunkach fizycznych :D

Dobra odpowiedź.

0

Coutinho nie jest za słaby fizycznie na AM? Ciężki mecz, a to rzeźnicy. Pytanie do miłośników fizyczności :) Pytanie parodia jak ktoś nie rozumie :)

2

A mi nie szkoda Borussi, niech dostają jak najwięcej :)). Lecą w ciula z kibicami z takim modelem zarządzania, to niech mają. Bayern oszczędzał cały czas, ale chociaż próbują zatrzymywać gwiazdy.

1

Real. Wiedziałem, że może być źle, ale nie aż tak. :D

2

Nikt nie mówi o 20 piłkarzach La Masii. Jak 1 czy 2 będą regularnie grać i będą dobrze grać, to już będzie ekstra, bo to zawsze może być ze 30-100 mln € zaoszczędzone, bo nie trzeba by kogoś sprowadzać. Nie musi to być taki sam poziom gry jak Iniesta czy Xavi. Lepiej dać szansę Puigowi czy komu innemu niż sprowadzać Gomesów i Denisów, bo w czym oni są lepsi od Aleni czy Puiga? Albo się wykosztować i próbować ściągać największe talenty na świecie jak Mbappe, De Jong, De Ligt, albo sprowadzać zawodników z topu. Nic pomiędzy jak Gomes, Denis czy Paco.

2

Nie mógłbym patrzeć na kolejnego bezpłciowego piłkarza w Barcelonie jak Dybala czy Griezmann. Mi wystarczy już Coutinho, który musi grać na skrzydle...

0

Hahhaha pamiętam jak w lato pisaliśmy, ja pisałem, że co najmniej jeden typowy skrzydłowy będzie grał. Dembele, albo Malcom i nudów nie będzie. Potem w żarcie dodałem, że pewno jeden wyląduje na trybunach, a drugi na ławie znając Valverde. No prawie XD.

0

Powiadasz, że w Barcelonie nie ma czasu czekać na to aż ktoś dojdzie do optymalnej formy? Ciekawe... Guardiola ściąga zawodników jakich chce, ale nie życzy sobie 30 latków bez formy za 70 mln €.

1

Więc jego dziewczyna oświadczyła mu się w Barcelonie? A to ciekawe, nawet nie wiedziałem, że są tam na wycieczce.

0

Mundo Deportivo ma problem, że Jović nie błyszczy poza polem karnym, nie jest wszechstronny. Teraz nie ma takich napastników jak Suarez! Teraz tacy grają tylko na skrzydle, więc albo się trafi perełka jedna na milion, albo trzeba nauczyć tam gry jakiegoś skrzydłowego i po problemie. Inaczej się nie da w tej chwili.

1

Antić mówił, że jak Griezmann przejdzie do Barcy, to będzie grzał ławę, tak samo jak Isco w Realu, bo Barcelona nie gra systemem pod Griezmanna, a jak ktoś tak gra, to tylko Messi. Zbędny transfer tak samo jak Coutinho. No chyba, że Valverde zmieni specjalnie taktykę, ale to niepotrzebne, bo Griezmann nie ma odejścia na skrzydle.

21

Co? Nie rozumiem. XD

1

Ciekawe czy plotki z Willianem były prawdziwe... Jak potrzebował 30 letniego Williana i na niego by stawiał, a na młodszego Malcoma już nie chce, bo go nie chciał, to trochę dziwne, bo zarząd pomyślał przyszłościowo. Poza tym... Na rynku nie ma lepszego skrzydłowego w tej chwili. Barca odda Malcoma za "grosze", a potem każdy będzie się pukał w głowę, bo będzie trzeba wydać z ponad 100 mln € na skrzydłowego. W Realu z Isco nie mieli problemu, że grzeje ławę, a on to samo. Taki zawodnik jak Malcom jest potrzebny na ławkę, ale nie opłaca się go trzymać, jak ma grzać trybuny czy być 16-18 zawodnikiem. W Pewnych meczach mógłby być, ale jakby częściej wchodził z ławki jako 12-14 zawodnik, to byłoby dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?